• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Főnix-kultusz gyülekezője

Putyika

Veterán
Nem valószínű, mert kéne hozzá a másik főnix ereklye, azt meg csak az event alatt kapod.
Milyen másik főnix ereklye kellene hozzá?
Az eventeket követő kaland alkalmával eddig az aktuális fejleszthető épület ereklyéiből kaptunk. Az a kérdés, hogy ha most is így lesz, akkor lesz-e lehetőség még azokat is átalakítani régivé.
 

Erandyll

Felderítő
Milyen másik főnix ereklye kellene hozzá?
Az eventeket követő kaland alkalmával eddig az aktuális fejleszthető épület ereklyéiből kaptunk. Az a kérdés, hogy ha most is így lesz, akkor lesz-e lehetőség még azokat is átalakítani régivé.
A feladatsor során, ami 121 feladatból áll 3 küldetésnél kapunk 1-1 régi főnixereklyét is. A barkácsolásban ha jól láttam, akkor a főnix ereklyékre vonatkozóan kéféle lehetőség van:
- 2 új főnixereklyéből csinálunk 1 régi főnix ereklyét
- 3 régi főnixereklyéből csinálunk 1 új főnix ereklyét

Én egyelőre csak gyűjtöm őket, hátha jövőre is lesz még :)
 

Putyika

Veterán
A feladatsor során, ami 121 feladatból áll 3 küldetésnél kapunk 1-1 régi főnixereklyét is. A barkácsolásban ha jól láttam, akkor a főnix ereklyékre vonatkozóan kéféle lehetőség van:
- 2 új főnixereklyéből csinálunk 1 régi főnix ereklyét
- 3 régi főnixereklyéből csinálunk 1 új főnix ereklyét
Köszönöm, de ezzel én is tisztában vagyok. Pont ezért nem értem, hogy milyen másik ereklye kellene ahhoz, hogy a kalandban esetlegesen megnyerhető új ereklyét át lehessen alakítani régivé.
 

Tejinashi

Erős harcos
Köszönöm, de ezzel én is tisztában vagyok. Pont ezért nem értem, hogy milyen másik ereklye kellene ahhoz, hogy a kalandban esetlegesen megnyerhető új ereklyét át lehessen alakítani régivé.
Akkor mit nem értesz? :D ahhoz, hogy egy főnix ereklyét készíts, szükség van MÁSIK típusú főnix ereklyére, de ha vége az eventnek, nyilván nem fogsz kapni egyik főnix ereklyéből sem, tehát nincs értelme az event után annak, hogy át tudj alakítani egyikről a másikra.
 

Erandyll

Felderítő
Én jelenleg 6 fejlesztetőt tudtam összeszedni az új főnixből és 3-mat a régiből, amit a feladatsorok során kaptam. Még lehet, hogy event végéig össze fog jönni még 1 fejlesztő az újra, és gondolom a követekező Testvériségi kalandnál a 2. és 3. út végén az új főnix ereklye lesz a fődíj, így akkor meg is lenne a 9 új főnix ereklye. De szerintem várok még egy évet, hát ha akkor is lesz főnixes event és meglátjuk :)
 

Putyika

Veterán
Akkor mit nem értesz? :D ahhoz, hogy egy főnix ereklyét készíts, szükség van MÁSIK típusú főnix ereklyére, de ha vége az eventnek, nyilván nem fogsz kapni egyik főnix ereklyéből sem, tehát nincs értelme az event után annak, hogy át tudj alakítani egyikről a másikra.
Akkor leírom újra! Bár nem biztos, hogy érdemes, mert úgy látom, hogy úgysem olvasod el. ;)Az volt a kérdés, hogy az event utáni kalandban esetlegesen megnyerhető új ereklyéket lesz-e még lehetőség átalakítani régivé. Erre írtad te, hogy ahhoz kellene a másik típusú ereklye is.
 

Tejinashi

Erős harcos
Akkor leírom újra! Bár nem biztos, hogy érdemes, mert úgy látom, hogy úgysem olvasod el. ;)Az volt a kérdés, hogy az event utáni kalandban esetlegesen megnyerhető új ereklyéket lesz-e még lehetőség átalakítani régivé. Erre írtad te, hogy ahhoz kellene a másik típusú ereklye is.
És hol írták, hogy az event utáni kalandban nyerhetsz ú ereklyét?
 

Rikari

Veterán
Az eddigi tapasztalatok alapján a kalandban a 2. és 3. térkép ajándéka a legutóbbi event fődíjának ereklyéi voltak. Tételezzük fel, hogy ez marad a gyakorlat (ami egyáltalán nem biztos) és Hidegtüzes Főnix ereklyéket kapunk újra a kalandból. Ezek átalakítása a Varázsakadémiában történik oda-vissza, kinek mi felel meg a leginkább. Ez a funkció ha már bekerült az Akadémiába nagy valószínűséggel nem kerül ki belőle, ahogyan még most is lehet macialapokat is barkácsolni. Időnként felbukkan majd a meglévő Főnixereklyék átalakítási lehetősége is. Attól hogy vége az eventnek még sok játékosnál maradnak bent ereklyék, ahogyan nálam is még Stone Henge, Sellő, Valentin, medve és Mézeskalács is van a raktárban. Ezekből régebben még nem volt átalakítási lehetőség, miután még ilyen sem volt, hogy egy feltuningolt madarat kapunk a régebbi madár helyett, amit konvertálni is lehet a régebbi verzióra. Téged a "korlátozott idő" zavar, de Elvenarban sokszor volt már úgy, hogy valamire azt mondták, ilyen már nem lesz és a következő hónapban szembe jött velünk az utcán. Szerintem át tudod alakítani az Akadémiában később is az új Főnixet régire, csak legyen belőle bőven. :)
 

Erandyll

Felderítő
Az eddigi tapasztalatok alapján a kalandban a 2. és 3. térkép ajándéka a legutóbbi event fődíjának ereklyéi voltak. Tételezzük fel, hogy ez marad a gyakorlat (ami egyáltalán nem biztos) és Hidegtüzes Főnix ereklyéket kapunk újra a kalandból. Ezek átalakítása a Varázsakadémiában történik oda-vissza, kinek mi felel meg a leginkább. Ez a funkció ha már bekerült az Akadémiába nagy valószínűséggel nem kerül ki belőle, ahogyan még most is lehet macialapokat is barkácsolni. Időnként felbukkan majd a meglévő Főnixereklyék átalakítási lehetősége is. Attól hogy vége az eventnek még sok játékosnál maradnak bent ereklyék, ahogyan nálam is még Stone Henge, Sellő, Valentin, medve és Mézeskalács is van a raktárban. Ezekből régebben még nem volt átalakítási lehetőség, miután még ilyen sem volt, hogy egy feltuningolt madarat kapunk a régebbi madár helyett, amit konvertálni is lehet a régebbi verzióra. Téged a "korlátozott idő" zavar, de Elvenarban sokszor volt már úgy, hogy valamire azt mondták, ilyen már nem lesz és a következő hónapban szembe jött velünk az utcán. Szerintem át tudod alakítani az Akadémiában később is az új Főnixet régire, csak legyen belőle bőven. :)
Amikor az előző főnixes event futott, akkor sikerült összeszednem mind a 9 ereklyét, ezután a kalandon kaptam még 2-t. Letettem a Tűzfőnixet és rá 2-3 hónapra eladtam bűbájtöredékért a két ereklyét. Így utólag belegondolva nagyon bánom, hogy akkor eladtam, mert elgondolkodtam azon, hogy jó lenne lerakni a Viharfőnixet is. Bizakodó vagyok, hogy lesznek még ilyen főnixes dolgok. Eddig az összes Event épület közül az előző főnixes tetszett a legjobban, bár ez a mostani is elég jó :) A grafikáért a tervezőknek külön hála, gyönyörű lett :)
 

DeletedUser4917

Vendég
Attól hogy vége az eventnek még sok játékosnál maradnak bent ereklyék, ahogyan nálam is még Stone Henge, Sellő, Valentin, medve és Mézeskalács is van a raktárban. Ezekből régebben még nem volt átalakítási lehetőség
Remélem ezt a jó szokásukat , mármint az átalakítást meghagyják a többi ereklyével kapcsolatban is , azt hiszem lenne rá igény , hogy valamennyire kiszámíthatóbb legyen a játék , biztos mindenki minden eventen brutál meghajtaná magát , mert ha nem a jelenkori eventépületet akkor a jövőbenit fejleszti majd vagy fordítva , milyen jó lenne ha ezt sokan megszavaznánk , persze mindenki maradhat passzív ezzel kapcsolatban , de én szeretnék egy forradalmat , remélem értitek miért fontos ez , sok lehetőséget nyitna meg , gyertek ide és írjatok a fórumra vagy "maradjatok otthon" ( itt az nem segít :)
 

bere007

Veterán
mert ha nem a jelenkori eventépületet akkor a jövőbenit fejleszti majd vagy fordítva , milyen jó lenne ha ezt sokan megszavaznánk ,

Csak úgy kérdezem, mit kezdenél a sok fejlesztővel, ha nincsen alapépület? A tendencia alapján nem lesz már annyira hasznos, mint a tűzfőnix és barna medve. A többihez meg minek? És az, hogy a barkácsolás tele legyen sokáig ilyenekkel, azt egyáltalán nem támogatnám. Így is tele van minden kacattal és harci épületet, meg kaját eléggé nehéz találni.
 

Calyr

Veterán
És hol írták, hogy az event utáni kalandban nyerhetsz ú ereklyét?
Sehol, de ez a jól ismert "sorminta", ezért teljesen igaza van. :)
Minta1: event, ahol átlagos valószínűségekkel számolva nem lehet megszerezni az összes ereklyét.
Minta2: de utána lesz kaland, ahol beeshet plusz 1-2 ilyen.
Innen nézve teljesen jogos kérdés, meddig lesz elérhető az átalakítás.
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
A szép csak az, hogy kb 8-as szintig tudod fejleszteni egy régi főnixedet a nulláról. 3 régi ereklye + 5 régit tudsz barkácsolni ha beadja és van mit átalakítani. Pont ami lényeg az nem elérhető.
 

DeletedUser4917

Vendég
Csak úgy kérdezem, mit kezdenél a sok fejlesztővel, ha nincsen alapépület? A tendencia alapján nem lesz már annyira hasznos, mint a tűzfőnix és barna medve. A többihez meg minek? És az, hogy a barkácsolás tele legyen sokáig ilyenekkel, azt egyáltalán nem támogatnám. Így is tele van minden kacattal és harci épületet, meg kaját eléggé nehéz találni.
Szia Bere !
Nem arra gondolok , hogy most maradjon a receptek között az átalakítás , az legyen csak akkor elérhető amikor event van .
Rikaritól idéztem mert neki is vannak régebbi eventeknél szerzett ereklyéi meg gondolom sokaknak .
Ha már kitalálták a szintezhető épületeket akkor nehogy már a nyeremény egy bűbájtöredékké átalakítható ereklye legyen csak , ez nyílván ostobaság lenne az inno részéről , egy ilyen dolog nem kerülheti el a figyelmüket , nekem is van az amcsi szerveren egy városom amiben a sellős event után kaptam még 3 ereklyét , az ottani support írt , hogy adnak még 3 jutalamat mert kifogyott ami adható mivel már mind a 6 épület 10 es szintre volt húzva .
Volt még lehetőségem ládát nyitni , fődíjjat már nem kaptam mert nem volt több , de apróságokat igen (napi díjj stb. ) .
Örültem is és benéztem a raktárba , akkor látom milyen "nagyszerű" jutalmakat kaptam a teljesítményemért : 3 db sellős ereklye
Érted bátyám , épület nincs hozzá , ezért gondolom talán majd át lehet alakítani most is , ha nem így jártam .
Legalább lehetne akkor 10 es szint fölé húzni vagy tudjam átalakítani más ereklyévé .
Syntex vélemény ?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Bildiko

Felderítő
Igen, ha ad lehetőséget a bar
A szép csak az, hogy kb 8-as szintig tudod fejleszteni egy régi főnixedet a nulláról. 3 régi ereklye + 5 régit tudsz barkácsolni ha beadja és van mit átalakítani. Pont ami lényeg az nem elérhető.
Ha beadja. Nekem a legkisebb városomba még nem adta be....
 

Tejinashi

Erős harcos
Sehol, de ez a jól ismert "sorminta", ezért teljesen igaza van. :)
Minta1: event, ahol átlagos valószínűségekkel számolva nem lehet megszerezni az összes ereklyét.
Minta2: de utána lesz kaland, ahol beeshet plusz 1-2 ilyen.
Innen nézve teljesen jogos kérdés, meddig lesz elérhető az átalakítás.
A jól ismert sormintáról annyit, hogy pl. a macis építményekre sem volt semmilyen kaland, egyszerűen vehettél hozzá nem is olcsón fejlesztőcuccot.
 

SirSmithy

Veterán
Akkor most, hogy igy kitargyaltuk a temat... ujra felteszem a kerdest. Meddig lesz elerheto a konverzios recept a barkacsbolt polcan?
@Syntex, ki tudod deriteni a tervezoktol?

Elore is koszi!
 

Deleted User - 373998

Vendég
Akkor most, hogy igy kitargyaltuk a temat... ujra felteszem a kerdest. Meddig lesz elerheto a konverzios recept a barkacsbolt polcan?
@Syntex, ki tudod deriteni a tervezoktol?

Elore is koszi!
Kedves @sirsmithy
Engedd meg,hogy @Syntex helyett válaszoljak.Sajnos erre még mi sem látunk pillanatnyilag rá,de ahogy lesz róla információ fogunk benneteket tájékoztatni,Addig kérjük szíves türelmeteket.
Szép Napot!
 
Fent