• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Főnix-kultusz gyülekezője

WarriorKingu

Erős harcos
Ha jól felemeled ezt a Főnixet, akkor árucikkekkel, Manával vagy Érző áruval fog elárasztani téged (fejezetétől függően). Rendszeresen etesd kisállateledel, hogy aktiválja a további varázslatos hatásait, jutalmazzon extra tudáspontokkal minden felderítésnél, miközben jóllakott!

Van már erről elérhető táblázat/összefoglaló, hogy az egyes fázisokban miket fog adni a madárka?
Nagyon várom már a kihívást!

Valamint abban szeretnék segítséget kérni, hogy a 2019-es aranyfőnix hogyan működik pontosan.
(Az új event kapcsán feljött, hogy fejleszthetőek lesznek a korábbi tojások, így beszereznék egyet a régebbi madárkák közül is)
Ezt a táblázatot találtam:
Nekem nem egyértelmű a táblázat alapján, hogy mi az amit bizonyos óránként ad magától és mi az amit csak etetésre ad?

Köszönöm szépen!
 

Calyr

Veterán
Van már erről elérhető táblázat/összefoglaló, hogy az egyes fázisokban miket fog adni a madárka?
Nagyon várom már a kihívást!

Valamint abban szeretnék segítséget kérni, hogy a 2019-es aranyfőnix hogyan működik pontosan.
(Az új event kapcsán feljött, hogy fejleszthetőek lesznek a korábbi tojások, így beszereznék egyet a régebbi madárkák közül is)
Ezt a táblázatot találtam:
Nekem nem egyértelmű a táblázat alapján, hogy mi az amit bizonyos óránként ad magától és mi az amit csak etetésre ad?

Köszönöm szépen!
Van, itt:
Ami a táblázatos része, azt 48 óránként adja (és ez az összes ilyen eventes épületre igaz). Kisállateledellel mindig egy bónusz funkció aktiválható fix ideig, ez ezesetben a felderítésekért kapható TP (szinttől függően 5-14, a jelzett oldalon lásd táblázat felett, feeding effect alatt).

Aranyfőnix:
Itt a táblázat Special Effect oszlopa megy a kisállateledel hatására, a többi a 48 órás termelés. Az aranyfőnix az áruk (de azt hiszem, csak a bónuszos áruk) alap termelését növeli a szinttől függő százalékban.
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 204368

Vendég
hát a nagy szintűekkel kicsit kitoltak a fejlesztők az etetéssel de belefér. így nem igazán értékes ez a főnix mint az előző
 

Hellina

Újonc
Én annak nem örülök,hogy a pörgethető dobozokból kivették a gyorsítókat,inkább vették volna el a tp pontokat:( És igen kicsit odafigyelhetnének a főnyereményekre is,kezdenek egyhangúvá válni:(
 

DeletedUser5131

Vendég
Sziasztok!
Taktikai segítséget szeretnék kérni a tapasztaltabb játékosoktól.
Kb. egy hétre lenne szükségem, hogy elérjem ez Erdei Elfek fejezetet. Viszont a Phoenix holnap kezdődik.
Az Orkok után viszont nagyon kellene a manna termelés, de ha holnap elkezdem a Phoenix-et akkor elveszítem a fődíj manna termelési lehetőségét.
Megoldás lehetne, ha az italos (legelső) feladatot csak a jövő héten kezdeném el, mert nem végtelenített a feladatsor, befejezhető a maradék időben.
Viszont a napi feladatokban a 2. napon italokat kér, tehát ha megcsinálom a napit akkor a 120-as is elkészül. Ha nem csinálom a napit egy hétig akkor elveszítek 7*35=245 eszenciát.
Hogyan lehet feloldani ezt az ördögi kört? Szerintetek mi az optimális megoldás?
 

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok!
Taktikai segítséget szeretnék kérni a tapasztaltabb játékosoktól.
Kb. egy hétre lenne szükségem, hogy elérjem ez Erdei Elfek fejezetet. Viszont a Phoenix holnap kezdődik.
Az Orkok után viszont nagyon kellene a manna termelés, de ha holnap elkezdem a Phoenix-et akkor elveszítem a fődíj manna termelési lehetőségét.
Megoldás lehetne, ha az italos (legelső) feladatot csak a jövő héten kezdeném el, mert nem végtelenített a feladatsor, befejezhető a maradék időben.
Viszont a napi feladatokban a 2. napon italokat kér, tehát ha megcsinálom a napit akkor a 120-as is elkészül. Ha nem csinálom a napit egy hétig akkor elveszítek 7*35=245 eszenciát.
Hogyan lehet feloldani ezt az ördögi kört? Szerintetek mi az optimális megoldás?
elkezded hnap a feladat sort és 16 db királyi restaurációból fejleszted az épületet. vagy vársz 1 hetet és azután kezded el mert a napi feladattok azok is "várnak" egymásra tehát ha első napit kihagyod nem tűnik el hanem feltorlódik. ha vársz 1 hetet akkor lesz 7 db napi küldetésed amit megcsinálhatsz várakozási idő és veszteség nélkül
 

DeletedUser5131

Vendég
elkezded hnap a feladat sort és 16 db királyi restaurációból fejleszted az épületet. vagy vársz 1 hetet és azután kezded el mert a napi feladattok azok is "várnak" egymásra tehát ha első napit kihagyod nem tűnik el hanem feltorlódik. ha vársz 1 hetet akkor lesz 7 db napi küldetésed amit megcsinálhatsz várakozási idő és veszteség nélkül
Köszönöm, a választ!
Az első lehetősé sajnos szóba sem jöhet, sosem volt még egyetlen királyi restaurációm sem, és nem is reménykedem.
A második sokkal szimpatikusabb, főkén hogy nem veszik el a 7db napi feladat jutalma.
A wiki-n nem találtam leírva ezt a napi feladat torlódtatásos lehetőséget.
Még egyszer köszönöm!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Rikari

Veterán
Amiért sokan vitték az Eventeket azok az időgyorsítók és kutak voltak. Gyorsítót már csak a Végtelenség Tornyában és barkácsolással lehet megszerezni. A kutak meg gondolom a játékegyensúly miatt kimentek a divatból. Ez nem öröm senkinek, mert a legkisebb szinten játszó is hozzáférhetett eddig egy-egy kúthoz. Az egységáldások jó dolog, viszont amennyit adnak, azt simán megtermeli magának egy harcoló játékos. Az, hogy visszakerülnek a régi Főnixek ereklyéi sokakat örömmel tölt el, mert a megkezdett fejlesztéseket gyarapíthatják. Van akinek éppen ennyi kell a 10-es szinthez. Díjazom, hogy gondoltak erre is. Azt érzem, hogy nagy erőkkel tolják a népességet a Torony felé, miután már kutak nem lesznek, így az ingyenes gyémántbeszerzés is erre korlátozódik. Búcsút lehet inteni az ingyen kapott 25 gyémántoknak, amit a kutak adtak időnként. Csináld a tornyot, és azt is főként csapatban (az egyéni gyémántokból visszavettek), mert csak úgy éri meg, ha kimaxoljátok. Nem minden testvériség képes erre. Akik igen, azok tudják, hogy mekkora segítség a torony összes jutalma. Miután csinálom az Eventet a Bétán az újdonságokról nagyon vegyesek a gondolataim. Olyan elemek kerültek ki belőle, melyek fontosak a gyarapodáshoz, és olyanok kerültek be, ami a "Nesze semmi fogd meg jól!" kategória.
 

Bildiko

Felderítő
Sziasztok :)
Nagyon örülök annak, hogy a régi főnixhez lehet fejlesztőt szerezni. Még jobban örülök,hogy az, aki úgy dönt, hogy az új főnixet nem teszi le, hanem inkább a régit, az tud barkácsolni a régi főnixhez ereklyét az újabb főnix ereklyéből. Az viszont nem értem, hogy miért kér több új fejlesztőt egy régiért. Az lenne az igazságos, ha egy az egyben lehetne barkácsolni. Így is többe kerül a barkácsolás, hiszen kell kombináló katalizátor is. Szeretném, ha ez megváltozna, gondolom más is így van ezzel...
A gyorsítók nyerésének az elvesztésével lelassítjátok a játékot. Most, hogy kutakat sem lehet szerezni az eventekből, csak a Toronyban lehet szerezni gyémántot, azt is csak csapattal..... Nekem úgy tűnik, szándékosan lassítjátok a játékot, szándékosan teszitek egyre unalmasabbá..... Kérdés az, hogy mennyien fognak másik játékba kezdeni, itt hagyva az Elvenart emiatt....
 

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok :)
Nagyon örülök annak, hogy a régi főnixhez lehet fejlesztőt szerezni. Még jobban örülök,hogy az, aki úgy dönt, hogy az új főnixet nem teszi le, hanem inkább a régit, az tud barkácsolni a régi főnixhez ereklyét az újabb főnix ereklyéből. Az viszont nem értem, hogy miért kér több új fejlesztőt egy régiért. Az lenne az igazságos, ha egy az egyben lehetne barkácsolni. Így is többe kerül a barkácsolás, hiszen kell kombináló katalizátor is. Szeretném, ha ez megváltozna, gondolom más is így van ezzel...
azért van így h válassz. vagy a mostanit tartod meg vagy a régit. szerintem az igazságtalan h tudsz régi ereklyét csinálni hisz az az event elmúlt már aki azt kihagyta nyelje be a veszteséget
 

Bildiko

Felderítő
azért van így h válassz. vagy a mostanit tartod meg vagy a régit. szerintem az igazságtalan h tudsz régi ereklyét csinálni hisz az az event elmúlt már aki azt kihagyta nyelje be a veszteséget
Ha ez igaz lenne, hogy nyelje be a veszteséget, akkor nem tűnt volna fel a barkácsolásban a régi főnix, kb. egy hónapja. Lehet barkácsolni az alapot, akkor evidens, hogy a fejlesztőt is tudni kell barkácsolni. Nekem van egy kis városom, amit a macis event előtt két nappal kezdtem, a másikban van főnix. Tudom, hogy mit ér, ezért szeretnék a kis városomban régi főnixet....
 

Deleted User - 204368

Vendég
Ha ez igaz lenne, hogy nyelje be a veszteséget, akkor nem tűnt volna fel a barkácsolásban a régi főnix, kb. egy hónapja. Lehet barkácsolni az alapot, akkor evidens, hogy a fejlesztőt is tudni kell barkácsolni. Nekem van egy kis városom, amit a macis event előtt két nappal kezdtem, a másikban van főnix. Tudom, hogy mit ér, ezért szeretnék a kis városomban régi főnixet....
fél éve lassan de nem lényeg. nem helyeslem h az előő eventen részt vevők megszereték a főnixet és mgeküzdöttek érte míg mások összeguberálják innen onnan. tökéletesnek tartom ezt h vmit vmiért alapon műküdik 3:1 arányban így áldozni kell érte ha szeretnél vmit elérni
 

bere007

Veterán
A második sokkal szimpatikusabb, főkén hogy nem veszik el a 7db napi feladat jutalma.

De ha gondolod csinálhatod egyszerűbben is. Csináld meg nyugodtan, de ne menj rá a folyamatos feladatsor ikonjára, így nem tudod leokézni, tehát nem kapod meg az épületet és a napiakat meg csinálhatod szép sorba, nem kell kapkodnod 1 hét múlva.
 

DeletedUser5131

Vendég
De ha gondolod csinálhatod egyszerűbben is. Csináld meg nyugodtan, de ne menj rá a folyamatos feladatsor ikonjára, így nem tudod leokézni, tehát nem kapod meg az épületet és a napiakat meg csinálhatod szép sorba, nem kell kapkodnod 1 hét múlva.
Köszönöm a választ!
Csak abban vagyok bizonytalan, hogy ha a játék kipipálja az orkok alatt akkor ez rajta ragad, még akkor is ha hivatalosan nem veszem át, nem oké-zom le.
 

WarriorKingu

Erős harcos
Sziasztok! Szeretném megkérdezni a véleményeteket. A játékom középpontjában a nyersanyagtermelés van, ennek hatékonyságának növelése.
A tündérek fejezetnél tartok. Van egy 0. szintű aranyfőnixem amit barkácsoltam, a raktáromban van.

Mit éri meg jobban fejlesztenem a nyersanyagtermelésem növeléséhez az új főnixet vagy az aranyfőnixet szerintetek?
Utánaolvastam már eléggé, de még mindig bizonytalan vagyok.
 

Deleted User - 242797

Vendég
szerintem az igazságtalan h tudsz régi ereklyét csinálni hisz az az event elmúlt már aki azt kihagyta nyelje be a veszteséget

Nem tudom neked miért okoz ekkora problémát ha olyan játékos is hozzájut aki abban az időben még nem játszott vagy esetleg olyan kicsi volt még hogy esélye sem lehetett befejezni azt a bizonyos eventet?
 

Deleted User - 204368

Vendég
Nem tudom neked miért okoz ekkora problémát ha olyan játékos is hozzájut aki abban az időben még nem játszott vagy esetleg olyan kicsi volt még hogy esélye sem lehetett befejezni azt a bizonyos eventet?
mert ez a véleményem. "ekkora problémát"... azért nem fexek sírva a földön. az előző event elmúlt ki meddig jutott addig jutott így én helyeslem h más eventek a múltban zajlottakat is befolyáslhatja
 
Fent