• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Főnix-kultusz gyülekezője

WarriorKingu

Erős harcos
A tündér vendégseregnél járok, így nem teljesen látom át még az érző áruk jelentőségét, ami az egyik fő bónuszága az új madárkának.
Érdeklődni szeretnék, hogy emiatt mennyire kihagyhatatlan az új főnix? Nekem egyelőre sehol nem jelennek meg az érző áruk, nem látom át, hogy lehet majd hozzájuk jutni, jelentőségüket, stb. Szeretnék kérni tanácsot. :)
 

DeletedUser4917

Vendég
A főnixmadárra gondolok mert kettőt lehet , de vajon többet is ?
 

Tejinashi

Erős harcos
A tündér vendégseregnél járok, így nem teljesen látom át még az érző áruk jelentőségét, ami az egyik fő bónuszága az új madárkának.
Érdeklődni szeretnék, hogy emiatt mennyire kihagyhatatlan az új főnix? Nekem egyelőre sehol nem jelennek meg az érző áruk, nem látom át, hogy lehet majd hozzájuk jutni, jelentőségüket, stb. Szeretnék kérni tanácsot. :)
Háromféle érző árút fogsz tudni termelni, mind a háromhoz majd egy-egy jelenleg nálad nem bónuszos manut kell felhúznod mind a három hármas csoportból és amikor ezeket fel fogd tudni húzni, akkor ezek is bónuszosak lesznek, de csak az érző árú termelésére. Az érző árú termeléséhez majd normál árút kell beszerezned cserekereskedelemmel. Ezért jó most a Hidegtüzes Főnix, mert akinek már szüksége van rá, annak termelni fogja az érző árút. Az érző árú a különböző kutatásokhoz kell majd, illetve vendégfajok építményének felhúzásához, amik nélkül nem tudsz továbbjutni. Viszont szerintem neked nem biztos hogy érző árút fog adni, mivel még nem vagy abban a korban, de ezt nem tudom biztosan, hogy mit fog adni.
 

Wiccara

Veterán
emiatt mennyire kihagyhatatlan az új főnix
Szia Kingu :)

Véleményem szerint emiatt totál kihagyható. Minden nyeremény annyit ad, amilyen szinten megnyered. Amikor átlépsz a következő vendégfajhoz, lehetőséged van "aktualizálni" az elavult kultikat. Ehhez királyi restauráció kell, kockánkénti mennyiség. Mire érző árus korhoz érsz, ez a főnix annyi restaurációt kérne, hogy sokkal jobban jársz majd akkor lőni egy tutinanászebb madarat ( medvét, mézeskalácsot, vadászt..) az akkor aktuális eventen. Jelenleg olyan iramban fogsz fejlődni, hogy simán tudod eventenként cserélni majd a nyereményeidet ;)

W.
 
Utoljára szerkesztve:

Tejinashi

Erős harcos
Jelenleg megy egy event amivel kapcsolatban beszélgetünk itt , ezért írtam szerezzél 3 régi ereklyét ( nyilván a mostani eventből , különben minek írtam volna ezt pont ide :)
Ahhoz el kell jutnom oda, hogy adjon is majd. Gondolom addigra vége is az eventnek.. És ha jól rémlik csak egy darabig adja a barkácsolásba ezt a cuccot.
 

WarriorKingu

Erős harcos
@Tejinashi Köszönöm szépen, hogy ilyen világosan leírtad. Most persze még nem kapnám meg ezt a funkcióját, de amelyik bónuszos állatka/épület a szívemhez nőtt igyekszem fejleszteni, gondját viselni, szóval még előbukkanhatna ez a funkció is.

Most megint elbizonytalanodtam melyík tojglimat fejlesszem. :D Előveszem újra a táblázatokat.

@Wiccara Köszönöm szépen, mérlegelem. Bár én eléggé fejlesztgetős fajta vagyok. Meg amelyik állatkát, eventépületet megszeretem, azt nem kukázom ki egyből, ha nem muszály. Főleg, hogy bennem van a lenyomata, mennyit küzdöttem értük. :)
 

DeletedUser4917

Vendég
Tejinashi végig tudod csinálni az eventet és ha sikerül akkor meg lesz a 3 régi ereklye és még event után is enged átalakítani egy rövid ideig .
 

Bildiko

Felderítő
Kicsi kincsem ez elég későn esett le neked! Mióta írjuk ezt már!
Ide fórumra az első nap, amikor lehetett, akkor írtam fel ezt. Előtte nem lehetett. Az, hogy máshol mondtátok, az egy dolog, itt a magyar fórum, egy másik dolog.
Ma reggel a nagyvárosomban megkaptam a Varázsakadémián a lehetőséget: 2 db. új fejlesztőért egy régit barkácsolhattam volna. Nem egészen egy nap alatt, hiszen, ha jól emlékszem, 10 órakor indult az event, két darab fejlesztővel kellett volna rendelkezzem ahhoz, hogy egy régit barkácsolhassak. Mézesmadzag.
 

Lady Imola

Újonc
Sziasztok! 25. Fedezz fel egy tartományt vagy szerezz 30 vízió port - 25 égesszencia Feladatnál járok. Hiába csináltam meg a tartományt a vizióport kezdte el számlálni. :( Azt sajnos nagyon keveset tudok szerezni mert még nem rég kezdtem a játékot... Lehet bármit tenni vagy a program dönti el hogy melyik változatot kell csinálnom?
 

WarriorKingu

Erős harcos
Sziasztok! 25. Fedezz fel egy tartományt vagy szerezz 30 vízió port - 25 égesszencia Feladatnál járok. Hiába csináltam meg a tartományt a vizióport kezdte el számlálni. :( Azt sajnos nagyon keveset tudok szerezni mert még nem rég kezdtem a játékot... Lehet bármit tenni vagy a program dönti el hogy melyik változatot kell csinálnom?

Hello! Ilyenkor azt számlálja tapasztalataim szerint, amelyikhez előbb gyűjtesz! De van olyan is, amikor mindkét opciót figyelembe veszi, ide-oda vált és számolja arányosan mindkettőt. Ollyan is volt nekem, hogy csináltam még egyet a másikból és visszaváltott. Szóval szerintem még egy felfedezést csinálj akkor és akkor 1 helyett 2 felfedezéssel fogja elfogadni..különben várni fogja még a vízióport. Ha még nem rég kezdted a játékot, nem olyan hosszú úgyse a felfedezési időd szerencsére. :rolleyes:

Ennyi ötletem van. Remélem megoldódik és nem megy el a kedved az eseménytől. Sajnos az ilyen választásosok ilyen nehézségekkel tudnak járni. De ahogy egyre több eseményben, közösségi kalandban veszel részt, sokat tapasztalsz majd, mit hogy érdemes.
 

Putyika

Veterán
Hiába csináltam meg a tartományt
Ebből én arra következtetek, hogy nem felderítetted a tartományt, hanem teljesítetted a találkozókat, harccal vagy egyezkedéssel. A feladat viszont a tartomány felderítése. Attól, hogy elkezdte számolni a vízióport teljesülni fog a feladat, ha a felderítőd elvégezte a dolgát.
Lehet bármit tenni vagy a program dönti el hogy melyik változatot kell csinálnom?
A választásos feladatoknál a program a háttérben számol mindent amit csinálsz, de mindig csak azt mutatja amelyik legközelebb áll a teljesítéshez.
 

WarriorKingu

Erős harcos
Az jött fel bennem, hogy mi van akkor, ha most tündér korszakos vagyok, de egyelőre a spejzban tartom a főnix fejlesztőimet és csak majd egy későbbi korszakban vetem be a tojásomnál? Akkor a tündér korszak szerinti tudásszinttel rendelkezik majd a madaram vagy a hibernáláskori szintemnek megfelelő tudása lesz?
Van erről már Valamelyikőtöknek tapasztalata?
 

Calyr

Veterán
Az jött fel bennem, hogy mi van akkor, ha most tündér korszakos vagyok, de egyelőre a spejzban tartom a főnix fejlesztőimet és csak majd egy későbbi korszakban vetem be a tojásomnál? Akkor a tündér korszak szerinti tudásszinttel rendelkezik majd a madaram vagy a hibernáláskori szintemnek megfelelő tudása lesz?
Van erről már Valamelyikőtöknek tapasztalata?
Mindig mindennél a begyűjtéskori kor számít, azaz hiába teszed le később, a begyűjtéskor meglévő kor paramétereivel rendelkezik az épület. Bármilyen fejlesztés csak királyi restaurációval lehetséges (vagy ha sok kort léptél már, néha egyszerűbb újabbat szerezni/barkácsolni, mint a meglévőt fejlesztgetni).
 
Fent