• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Főnix-kultusz gyülekezője

Syntex

Ex-Csapattag
Köszönjük szépen mindenkinek a visszajelzéseket és javaslatokat az eseménnyel kapcsolatosan, továbbításra kerültek. Reméljük legközelebb sikerül még érdekesebb eseménnyel készülnünk számotokra. Addig is további jó játékot kívánunk mindenkinek! :)
 

VednofQ

Felderítő
A Testvériségi Kaland így indult:
„Juss át az összes szakaszon, és nyerd meg az izgalmas jutalmakat!”
Mikor a csapattal megszereztük a 2. szint jutalmait, köztük egy új Főnixereklyét, izgalmassá vált a helyzet, hogy a már raktáron levő 1 db új ereklyével ezt a jutalmat át tudom-e alakítani régi főnixessé.
Azóta nem jött erre recept az Akadémián, csak új főnixeset tudtam volna barkácsolni.
Most hogy megvan a 3. szint jutalmai között a következő új főnixes ereklye, még izgalmasabb ez a jutalom, hogy már 3 db újam van, és van 2 nap 2 órám, hogy átalakítsam.
 

VednofQ

Felderítő
Úgy vagyok vele, hogy Akadémián nem pörgetek receptre 50 gyémántért, úgy hogy kevés garancia van arra, hogy beadja. Ahhoz még nincs sok gyémántom. Ha fixen lehetne 50ért régi Főnixgyártót venni, az rendben lenne. Ehhez képest az eventes, gyémántért Égi Bigyót és úgy pörgetni ládát biztosabb volt, legalább ládánként 1 toll garantált lehetett. Végső esetre hagytam a gyémántos pörgetést.

Viszont tegnap, vagyis tegnap előtt este nagyon jól működött a Varázsakadémiás Random Nyerőgép Generátor, kaptam egy régi Főnixgyártó receptet, így feldolgozásra került a Kalandos nyeremény. Most már csak 4 régi Főnixereklyét kell szereznem, hogy a 10-es szinthez meglegyen a fejlesztő kollekcióm.
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Viszont tegnap, vagyis tegnap előtt este nagyon jól működött a Varázsakadémiás Random Nyerőgép Generátor, kaptam egy régi Főnixgyártó receptet, így feldolgozásra került a Kalandos nyeremény. Most már csak 4 régi Főnixereklyét kell szereznem, hogy a 10-es szinthez meglegyen a fejlesztő kollekcióm.

Az új Főnixel nem foglalkoztam sikerült felhúzni a Tűzfőnixet 7-es szintre és még maradt 1 új ereklye (Tehát hiába toltam végig megoldva az összes feladatot kb 8 nappal a vége előtt összesen csak 7 új és 3 régi ereklyét sikerült nyernem). A kalandban meglett a két új főnixereklye "a sok izgalmas nyeremény mellett" :eek:. Vártam a receptet, de nem akarta adni, 100 gyémántot beáldoztam és beadta a receptet. Most 8-as szinten van a Tűzfőnix és még maradt egy újfajta főnix ereklyém. A lényeg az egészben, hogy durván a szerencse dolga mi sikerül.
 

manhuria

Újonc
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy van egy Tűz Phoenix épületem 2 fejlesztővel! Így 3 szintig tudnám felhozni! Van esetleg bármi ötlet, hogy tudnék további fejlesztőkhöz jutnom?
Esetleg a barkácsolásnál tudok magamnak barkácsolni? Mintha régebben láttam volna rá lehetőséget!
a VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZI! :)
 

Deleted User - 848869411

Vendég
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy van egy Tűz Phoenix épületem 2 fejlesztővel! Így 3 szintig tudnám felhozni! Van esetleg bármi ötlet, hogy tudnék további fejlesztőkhöz jutnom?
Esetleg a barkácsolásnál tudok magamnak barkácsolni? Mintha régebben láttam volna rá lehetőséget!
a VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZI! :)
Kedves @manhuria.
A Phoenix-hez csak az eventkor lehetett ereklyét szerezni hozzá. A jövőben csak akkor tudsz hozzá szerezni ha megint lesz Phoenix evente és lesz benne az a lehetőség ,hogy tudsz a régi Phoenixhez barkácsolni ereklyéket.
Üdvözlettel
 
Fent