• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csapongó

DeletedUser1519

Vendég
Hehe.. Azt néztétek már, hogy az Elven Architectben már szerepelnek a következő (valószínűleg húsvéti) event épületei? Olyanok pl., hogy Mysterious Magic Egg, meg Rise of Phoenix, meg Tower of Fire stb..? :)
 

DeletedUser256

Vendég
Hehe.. Azt néztétek már, hogy az Elven Architectben már szerepelnek a következő (valószínűleg húsvéti) event épületei? Olyanok pl., hogy Mysterious Magic Egg, meg Rise of Phoenix, meg Tower of Fire stb..? :)
Igen néztem :) Pl. lesz nem-havas-nagyapafa is, ami egy kicsit többet ad majd, mint a havas :)
 

DeletedUser3

Vendég
A téma az elutasítás miatt került lezárásra.

Megjegyzéseidet szíesen várom privát üzenetben.
 

DeletedUser1432

Vendég
ferrari13 ha jól látom a városát nevéhez méltón belehúzott :)
Mindössze 16 db házzal :eek:
 

Rikari

Veterán
Miután a Tündéreket kutatom, így még nagyon messze vagyok a Félszerzetektől, de örülök is ennek, mert sok csudaság vár még rám. Kétségtelen, hogy a grafika izgalmas és gyönyörű. Sokszor előfordul, hogy ránagyítok jelenetekre, hogy nézegessem mit csinálnak a szereplői. A színek, formák és mozgások olyan látványt adnak a játéknak, hogy ez külön élménnyel gazdagít bennünket Elvenarban. Ha végre játszhatok a teendőim mellett, akkor sosem rohanok végig mindenen, mint egy robot. Szívesen elnézegetem az ötletesen megoldott, szinte lélegző városomat.
 

DeletedUser

Vendég
Miután a Tündéreket kutatom, így még nagyon messze vagyok a Félszerzetektől, de örülök is ennek, mert sok csudaság vár még rám. Kétségtelen, hogy a grafika izgalmas és gyönyörű. Sokszor előfordul, hogy ránagyítok jelenetekre, hogy nézegessem mit csinálnak a szereplői. A színek, formák és mozgások olyan látványt adnak a játéknak, hogy ez külön élménnyel gazdagít bennünket Elvenarban. Ha végre játszhatok a teendőim mellett, akkor sosem rohanok végig mindenen, mint egy robot. Szívesen elnézegetem az ötletesen megoldott, szinte lélegző városomat.
Olyan szépen leírtad ezt, Rikari! :)
Én is így vagyok ezzel, pedig már 15 hónapja élek itt. És még akkor is elnézegetem az új épületeimet, amikor a mozgás is ki van kapcsolva. :)
 

DeletedUser1432

Vendég
Kérésre nyitottam ezt a témát! Ide kerüljenek az Félszerzetek fajjal kapcsolatos kérdések, válaszok, hasznos információk, szigorúan off nélkül, hogy legyen értelme a külön topiknak, és bárkinek bármikor visszakereshető legyen a tartalom! :)
Már kezdtem aggódni, hogy egy betű sem lesz segítségnek, mire odaérek :D
 
Fent