• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csapongó

DeletedUser2146

Vendég
Na jó ez már megint nem úgy működik ahogy én szeretném.:mad:

Ezek az elveszett aranyak és alapanyagok soha nem kerültek be a raktáramba azóta sem ......

Egyébként ez a hiba, csak "hab volt a tortán", mivel előtte egy fatális rendszerhiba miatt a térkép szélére kerültem (immár közel 2 hónapja). Ez a helyzet továbbra is fönnáll, a felfedezett tartományaim közel fele üres, nincsenek szomszédaim....
Van benne részem,ott vagyok én is,a térkép egyik széléről a másikra tettek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2111

Vendég
Van benne részem,ott vagyok én is,a térkép egyik széléről a másikra tettek.

Akkor sorstársak vagyunk .....
Most látom, hogy 2 tartománnyal alattam vagy ezen a számkivetett területen ... ezért volt olyan ismerős a neved :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser902

Vendég
Én türelmes vagyok, csak mikor felvetettem a problémát, azt gondoltam, hogy kapok segítséget, de nem így történt.... egyébként az is megtörténhet, hogy itt ragadok :) Jelenleg fölöttem és bal oldalon a nagy pusztaság terül el, arrafelé nem is terjeszkedem tovább, mert minek?

Megnéztem hol vagy, annyira nem is durva! ;) Hidd el! :)
Ayra is a szomszédod... probléma már nem is lehet.... :D
(Már bánom, hogy töröltem a régi képet a környékemről.... de lehet, hogy itt meg van még valahol! :D )

Egyébként (szerintem), ha valamelyik hétfőn átköltözöl (mert bent hagyod a pipát), célszerű körkörösen terjeszkedni,mert a fejlettségednek megfelelően nehezednek is a tartományok, a városbővítésekért sem árt gyűjteni őket, és végül ezekre is kerül majd szomszéd. :) Én egyszer költöztem csak, és itt is sokan nem támogatnak vissza, de a bevételem messze túlszárnyalja a korábbit. :)

Csak türelmesen kérlek és ne csüggedj, mert nem eshet örökké az eső! ;) :D :cool:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2111

Vendég
Megnéztem hol vagy, annyira nem is durva! ;) Hidd el! :)
Ayra is a szomszédod... probléma már nem is lehet.... :D
(Már bánom, hogy töröltem a régi képet a környékemről.... de lehet, hogy itt meg van még valahol! :D )

Egyébként (szerintem), ha valamelyik hétfőn átköltözöl (mert bent hagyod a pipát), célszerű körkörösen terjeszkedni,mert a fejlettségednek megfelelően nehezednek is a tartományok, a városbővítésekért sem árt gyűjteni őket, és végül ezekre is kerül majd szomszéd. :) Én egyszer költöztem csak, és itt is sokan nem támogatnak vissza, de a bevételem messze túlszárnyalja a korábbit. :)

Csak türelmesen kérlek és ne csüggedj, mert nem eshet örökké az eső! ;) :D :cool:

Köszönöm a kedvességed, de jelenleg 18 üres, felfedezett tartományom van és egyelőre nem akarom ezt a számot növelni. Ha valami csoda folytán jobb helyre kerülök, akkor más lesz a helyzet. Köszönöm még egyszer a biztatást! :)
 

DeletedUser2146

Vendég
Megnéztem hol vagy, annyira nem is durva! ;) Hidd el! :)
Ayra is a szomszédod... probléma már nem is lehet.... :D
(Már bánom, hogy töröltem a régi képet a környékemről.... de lehet, hogy itt meg van még valahol! :D )

Egyébként (szerintem), ha valamelyik hétfőn átköltözöl (mert bent hagyod a pipát), célszerű körkörösen terjeszkedni,mert a fejlettségednek megfelelően nehezednek is a tartományok, a városbővítésekért sem árt gyűjteni őket, és végül ezekre is kerül majd szomszéd. :) Én egyszer költöztem csak, és itt is sokan nem támogatnak vissza, de a bevételem messze túlszárnyalja a korábbit. :)

Csak türelmesen kérlek és ne csüggedj, mert nem eshet örökké az eső! ;) :D :cool:
Ez mind jó,csak az a problémánk,hogy már költöztettek minket,cseberből vederbe.Hiába költöztettek minket nem jobb helyre kerültük,ennyi erővel legalábbis én maradhattam is volna.Türelem rózsát terem és a remény hal meg utoljára.:D:D
 

DeletedUser902

Vendég
Ez mind jó,csak az a problémánk,hogy már költöztettek minket,cseberből vederbe.Hiába költöztettek minket nem jobb helyre kerültük,ennyi erővel legalábbis én maradhattam is volna.Türelem rózsát terem és a remény hal meg utoljára.:D:D

A következő ennél csak szerencsésebb lehet! :D ;)
 

DeletedUser240

Vendég
"Remélem hogy nem lesz ilyesmi, de ha valaki szándékosan próbálja szabotálni a játékot, azt a súlyosságtól függően büntetni fogjuk."

Ezt a Természet újjáéledése c. történetírósban mondja nekünk Enamel.

Kérem szépen, a legsújosabb szabotázsról számolhatok be, annak fényében, hogy az író ujjak a zsebekben maradtak. Így a történet szárba szökkenése elmaradni látszik. Ki fog száradni a folyam, meg hasonlók....
Olyan szépen kanyargott a történet, mosmeg:D, hosszú ideje sámli. Sose tudjuk meg, hová, és meddig még. Meg főként, mivégre a nagy gyöszmékölés.

Javaslom, író ujjakat elő! ( Az első kap tőlem kakajós pálinkát! ) ;):D
 

DeletedUser2062

Vendég
Igen ez kifejezettem az elvonási tünetek leküzdésére készült Event lesz. :p:D
:D Igen! Annyira jó,hogy ezt írtad! Mindig is mondtam,hogy egy jó modi( or supporter) ,megosztja a saját tapasztalatait és a játékhoz fűződő viszonyát a játékosokkal! :p ;) :D
 

DeletedUser1637

Vendég
:D Igen! Annyira jó,hogy ezt írtad! Mindig is mondtam,hogy egy jó modi( or supporter) ,megosztja a saját tapasztalatait és a játékhoz fűződő viszonyát a játékosokkal! :p ;) :D
Igazad lehet! :D:p Majd átadom a jó modiknak! ;)
 

DeletedUser902

Vendég
Háháháháháháháhá :D

Én nagyon jót vidultam közben rajtatok! :D
 

DeletedUser1637

Vendég
Direkt nem írtam! :D :D
Másképpen már nem tudtam visszavágni,csak azzal,hogy jóváhagyom csendben. :D
Háháháháháháháhá :D

Én nagyon jót vidultam közben rajtatok! :D
:D
Annyit elárulhatok konkrétumok nélkül, hogy lesz még nagyobb meglepetés is az Eventeknél. ;)
Ennél többet ne is próbáljatok kihúzni belőlem! "Kizárt dolog, mert nem tudom" (Polgár Jenő nagyívű szólása). :D Különben is, jönnek a jó modik, és levernek péklapáttal. :D
Szóval csak ennyi, izguljatok! :p
 
Fent