• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csapongó

DeletedUser240

Vendég
Sziasztok! Aki tudja a megfejtést, vegye fel bátran a fonalat.
Valószínűleg elsiklottam... Jóideje nem fogtam jelentős harcászkodásba. Így most tűnt csak fel, akármennyi egységet is képzek, azok alatt <1 lesz a szám.
Kerestem itt, de nem találtam ezzel kapcsolatosat.
Lemaradtam valamiről?
Miért nem növekszik, a gyártás ütemében ez a szám? :rolleyes:

Kössssz...:)
 

DeletedUser1432

Vendég
Nézd meg, mennyi katona tesz ki 1 egységet és fejlessz annyit, rögtön 1-et fog mutatni.
Kb egyforma a fejlettségünk, így az én adataim segíthetnek Neked:
3 db fegyvertárral 477 db íjászt tudok kiképző ablakonként fejlesztésbe tenni, ami 35 percig tart.
Egy egész egységem (a középső fülön, ahol a <1-et látod, vidd fölé az egeret és mutatja) 1744 íjászból áll, tehát kb 4 kiképzés kell nekem, hogy meglegyen az 1744 db katona és 1-et, vagy nagyobbat mutasson az egységek számánál. Időben kb. 2 órát tesz ki 1 egység (4 képzés indítás x 35 perc) legyártása.

Ha kevesebb a fegyvertárad, időben ugyanott leszel, mint én, csak nem 4x kell képzést indítanod, hanem 2 fegyvertárral mondjuk 6x
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser240

Vendég
Nézd meg, mennyi katona tesz ki 1 egységet és fejlessz annyit, rögtön 1-et fog mutatni.
Kb egyforma a fejlettségünk, így az én adataim segíthetnek Neked:
3 db fegyvertárral 477 db íjászt tudok kiképző ablakonként fejlesztésbe tenni, ami 35 percig tart.
Egy egész egységem (a középső fülön, ahol a <1-et látod, vidd fölé az egeret és mutatja) 1744 íjászból áll, tehát kb 4 kiképzés kell nekem, hogy meglegyen az 1744 db katona és 1-et, vagy nagyobbat mutasson az egységek számánál. Időben kb. 2 órát tesz ki 1 egység (4 képzés indítás x 35 perc) legyártása.

Ha kevesebb a fegyvertárad, időben ugyanott leszel, mint én, csak nem 4x kell képzést indítanod, hanem 2 fegyvertárral mondjuk 6x
 

DeletedUser240

Vendég
Köszi. Akkor még gyártom őket. Az lehet, hogy régebben nem így számolódott?
 
Fent