• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csapongó

Shapira

Tapasztalt építő
ezek szerint nem csak én érzem úgy, hogy kicsit megfordultak a dolgok. mintha mi szolgálnánk őket, nem ők szolgáltatnának nekünk. az ork kor bevezetésekor észleltük először, hogy nem viccelnek a lassítással. míg más játékoknál a kattintásszám rendkívül fontos, addig itt ezt is feláldozták, mert az orkoknál, ha akarjuk, elég napi egyszer belépni, még akkor sem készült el minden. a 3 és a 9 óra tökéletesen beosztható volt munka mellett is, de az otthon ülők, vagy gépnél dolgozók is kényelmesen tudták a termelést irányítani. itt most a legkisebb időintervallum a 12 óra, amit sokan ki sem tudnak használni, mert ha nem tudod reggel 6-8 körül beállítani, akkor vagy nagyon korán kell kelned, vagy kimarad egy termelés, hiszen azért nem fogsz éjjel fent maradni, hogy negyed háromkor bekattintsd a gombafarmot.

én elhiszem, meg is értem, hogy nem gondolták át eléggé, meg hogy túl hamar indították az éles játékot, nem volt elég a tesztidő, hogy kirajzolódjon a teljes játékmenet, de ezt most nem a mi fejünkre kéne szórni. nem mi tehetünk arról, hogy így működött a játék, ergo, nem bennünket kell büntetni.
talán nem is kellett volna ez a sok nehezítés, hanem hagyni kellett volna, hadd álljon meg az, aki sietett. hadd várja ki a következő fejezetet. akkor azt az energiát, amit ezekbe a lassítókba fektettek, már a következő kor készítésébe tehették volna, előrébb lennének. persze értem én, hogy tartottak attól, hogy a megtorpanás miatt sokan elveszítik a kedvüket, de szerintem a nehezítés miatt sokkal többen hagyták már abba, és fogják is abbahagyni.
aki itt marad, az meg itt írogatja, hogy mennyire kaki ez az egész így. szóval lehet, hogy nem érte meg ez a fejvesztett kapkodás. oké, ők is csak egyszerű emberek, hirtelen jó ötletnek tűnhetett. nem az volt.

az viszont, ahogy ezt kommunikálják, az nem tisztességes. sokkal rendesebb dolog lett volna az, ha írnak egy körlevelet, miszerint bocs, elszámoltuk magunkat,most kérünk mindenkit, hogy amennyiben nem akar álldogálni a még ki nem ásott alagút végén, akkor segítsen az ásóknak azzal, hogy nem rohan nekik fejjel, hanem szépen elporoszkál, lassan, de biztosan. gyűjti a nyersanyagot, sereget képez bajnokoskodik, ha már nagyon nem bírja a szufláját féken tartani. mi pedig ígérjük, hogy a lehető leggyorsabban próbáljuk utolérni magunkat.

ezt mindannyian megértettük volna, hiszen imádjuk ezt a játékot, ami egy óriási hiánypótló a maga nemében, hiszen végre azok is építhetnek várost, akik nem akarják, hogy valami őrült reggelre lerombolja a tegnap felépített birodalmát. tudjuk, hogy senki nem tévedhetetlen. főleg egy ennyire összetett munkát nem lehet minden pontján azonnal átlátni. ellettünk volna, mint a befőtt és találgatjuk, mi lesz a következő kor.
jó, biztos lettek volna akkor is olyanok, akik hisztiznek és elrohannak, de sokkal kevesebben, mint most.

írom ezt halálos nyugalommal, békésen, kisbetűkkel, felkiáltójelek nélkül. puszta ténymegállapítás, nem hiszti. a biztos tehetetlenség nyugalmával. :)
Ettől jobban nem lehetett volna meg fogalmazni köszi:)
 

DeletedUser1637

Vendég
Nagyon szépen köszönöm az összes kedves testvér nevében, akik nélkül ez nem jöhetett volna össze!! :D
Itt válaszolok, hogy amoda ne offoljak: Ha megengedsz nekem egy poént: az Oscar díj átadáson már nem lennél elveszett! :p:D
 

DeletedUser1637

Vendég
Nagyon ügyesek vagytok a közös versben! ;)@Hajnalcsillag nyitókép-kiegészítő sorai nagyon tetszettek, de mindenki serénykedik, ügyeskedik! :) @Erica jól, és jókor nyitott új képpel versszakot! Örülök, hogy egyre több vállalkozó van, és remélem még szaporodunk! ;)
A topik linkje, azoknak, akik még nem ismerik itt található.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Aki fejlesztette már a kampuszát annak ez zavartalan volt? Nekem immár k(r)ampusz és nem kampusz, mert valahogy nem mennek rendben a dolgok vele.
Gyémiért oldottam fel a fejlesztést, s elpakoltam mellőle az épületeket, míg megnőtt a krampuszkám területe. Visszaraktam mellé az épületeket, de kettő azóta nem termel, el se lehet indítani. Jah... és a kampusz raktárkészlete is kinullázta az eddigi csekélyke termelésemet is. Nem sok volt, de azért is kár.
Járt már valaki így, vagy hasonlóan?
 

Erica

Veterán
Sziasztok!
Aki fejlesztette már a kampuszát annak ez zavartalan volt? Nekem immár k(r)ampusz és nem kampusz, mert valahogy nem mennek rendben a dolgok vele.
Gyémiért oldottam fel a fejlesztést, s elpakoltam mellőle az épületeket, míg megnőtt a krampuszkám területe. Visszaraktam mellé az épületeket, de kettő azóta nem termel, el se lehet indítani. Jah... és a kampusz raktárkészlete is kinullázta az eddigi csekélyke termelésemet is. Nem sok volt, de azért is kár.
Járt már valaki így, vagy hasonlóan?
Hu Mimo drága,,,nem is figyeltem fejlesztéskor,hogy a már meglévö áruim lenullázta volna,,de szerintem nem,mert utána tudtam fejleszteni az Alkímiai intézetem.Nem találtam vele semmi komolyabb gebaszt,,,,bár még lehet majd.De ne legyen!!!;);););)Írj a Supporta azonnal!!!
 

DeletedUser

Vendég
Írj a Supporta azonnal!!!
Már írtam reggel.... :) Most kaptam a választ, a hibát elhárították, s rendben megy minden tovább. Örülök, hogy ez egyedi volt, s más nem találkozott még vele. Ne is találkozzatok. :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kérem a vers folytatásánál az én két sorom törölni. Egyszerre írtunk másik játékossal, s így az én két sorom már nem passzol.
 

DeletedUser

Vendég
Már az utánam következőé sem passzol, ő is akkor írta a maga 2 sorát.....
 

DeletedUser

Vendég
Bocsi, én is utólag vettem észre,hogy már folytatva van a versike, nem lapoztam :(
Előfordul az is. :) Mi meg egyszerre írtunk az előttem bejegyzővel, így az enyém kicsúszott, s értelmetlen lett.... de majd törli, aki jön, s illetékes
 

DeletedUser1766

Vendég
Előfordul az is. :) Mi meg egyszerre írtunk az előttem bejegyzővel, így az enyém kicsúszott, s értelmetlen lett.... de majd törli, aki jön, s illetékes
Enyémet is lehet törölni akár, mert én rímet váltottam a tiéd meg maradt az eredetinél. :)
 

DeletedUser1637

Vendég
Kérem a vers folytatásánál az én két sorom törölni. Egyszerre írtunk másik játékossal, s így az én két sorom már nem passzol.
Megoldottam. Akkor most a csatáról szóljon ez a strófa, úgy folytassátok, ha lehet, és a liliputyét a végére kéne tenni! :)
 

DeletedUser1769

Vendég
A múlt heti meg egy kivételes és véletlen alkalom volt. Mert mint tudjuk az acél bajnokság az egyik legkönnyebb. Csak azt nem értem, ha ez ilyen pimfli dolog, akkor miért nem látom a többieket. Mert akkor már csak azon lehet versenyezni, hogy ki csinálja meg előbb.
pedig ott voltam mindkétszer. Csak annyival előtted, hogy nem látsz :D
 

Erica

Veterán
Sziasztok
Mivel az eredeti Topik zárolva lett,így itt szeretném megköszönni a Moderátorainknak a nyereményeket!Nagyon jól jött a 250 gyémánt,nagyon szépen köszönöm!!!Minden nyertesnek szívből gratulálok!!
Legyen szép Napotok!
 
Fent