• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csapongó

DeletedUser3

Vendég
Átraktam, mert nem az eredeti témához tartozik.
föleg ha minden Negatív kritikát törölnek,,lassan olyan a Fórum mint egy jól irányzott Politikai Kampány......pffff
Nem tudom, végigolvastad a fórumot? Elég sok helyen van negatív kritika, mégsem töröltük őket. Miért? Mert erre van a fórum.

Viszont ha az a kritika olyan stílusban lett megfogalmazva, hogy az nem ide való, akkor igen, törlésre kerülnek.
Így mindenkit megkérnék arra, hogy ha kritikát fogalmaz meg, legyen az negatív, vagy pozitív, tegye azt olyan stílusban, amit ő is szívesen olvasna a saját munkájával kapcsolatban.
 

DeletedUser931

Vendég
Elég sok helyen van negatív kritika,
Szia
Amit rendre töröltök is.Persze,nem jó fényt vet a játék üzemeltetőjére,de a Játékosokból él!!Nem kellene elfelejteni ezt az aprócska tényt!!!!
Olvasni tudok én is a sorok közt,még ha keveset is Fórumozok.Párom több időt tölt,,,áá bocsika töltött itt,mert Ö is tiltva lett,nehogy zavarja a "munkát"!!Evvan.-hogy cinizmussal éljek én is!!!
Foglalkozni kellene a játékosok gondjaival,nem azért írják le mert minden happy,hanem mert igen is Gond van.
Mert erre van a fórum.
Igen erre lett volna kitalálva.......nem a mézesmázas szövegekre!!!!!
Baráti Üdvözlettel:
Glandthor
 

DeletedUser166

Vendég
Szia
Amit rendre töröltök is.Persze,nem jó fényt vet a játék üzemeltetőjére,de a Játékosokból él!!Nem kellene elfelejteni ezt az aprócska tényt!!!!
Olvasni tudok én is a sorok közt,még ha keveset is Fórumozok.Párom több időt tölt,,,áá bocsika töltött itt,mert Ö is tiltva lett,nehogy zavarja a "munkát"!!Evvan.-hogy cinizmussal éljek én is!!!
Foglalkozni kellene a játékosok gondjaival,nem azért írják le mert minden happy,hanem mert igen is Gond van.

Igen erre lett volna kitalálva.......nem a mézesmázas szövegekre!!!!!
Baráti Üdvözlettel:
Glandthor
No igen, egy pöttyet, mintha diktatórium lenne. Pedig nem kellene! Túl sok a mini diktátor! Ja, ha véletlen én is tiltódnék akkor evvan:)
 

DeletedUser3

Vendég
Amit rendre töröltök is
Ezt te is tudod, hogy nem igaz. Mint leírtam, a hozzászólás stílusa sokkal inkább kifogásolható, mint a tartalma. Lehet negatív kritikát úgy megfogalmazni, hogy az nem destruktív, nem sértő és nem személyeskedés. Ezeket szoktuk törölni. Ez a dolgunk. Ezért vagyunk itt.

Persze,nem jó fényt vet a játék üzemeltetőjére,de a Játékosokból él
Ezt senki nem felejti el. Viszont ez egyben nem jelenti azt, hogy egyeseknek bármit szabad. Nem fogok sem neveket említeni, sem példát hozni, de volt itt nem egy olyan játékos, aki úgy gondolta, neki mindent lehet, és ezért minősíthetetlen módon beszélt a játékosokról, a supportról vagy épp a fejlesztőkről.
Mi pedig azért vagyunk, hogy ez ne történjen meg. Nem azért járnak ide a játékosok, hogy az örökös vitákat olvassák. Mi a kérdéses dolgokat megválaszoljuk, és igyekszünk pontot tenni a végére, hogy ne harapózzon el. Viszont mindig vannak olyanok, akiknek ez nem tetszik, és csak azért is folytatják.

Evvan.-hogy cinizmussal éljek én is
Számomra érdekes dolog az, hogy az olyan játékosok találtak ebben a hozzászólásban kivetnivalót, akik rendre hasonló módon írnak. De vannak, akiknek átjött a mögöttes üzenet. ;)

No igen, egy pöttyet, mintha diktatórium lenne.
Csak magamat tudom idézni... Ha ez igaz lenne, akkor ezt sem írhattad volna le...


Részemről a témát lezártam, nem fogok vitázni senkivel.
 

DeletedUser166

Vendég
Ezt te is tudod, hogy nem igaz. Mint leírtam, a hozzászólás stílusa sokkal inkább kifogásolható, mint a tartalma. Lehet negatív kritikát úgy megfogalmazni, hogy az nem destruktív, nem sértő és nem személyeskedés. Ezeket szoktuk törölni. Ez a dolgunk. Ezért vagyunk itt.


Ezt senki nem felejti el. Viszont ez egyben nem jelenti azt, hogy egyeseknek bármit szabad. Nem fogok sem neveket említeni, sem példát hozni, de volt itt nem egy olyan játékos, aki úgy gondolta, neki mindent lehet, és ezért minősíthetetlen módon beszélt a játékosokról, a supportról vagy épp a fejlesztőkről.
Mi pedig azért vagyunk, hogy ez ne történjen meg. Nem azért járnak ide a játékosok, hogy az örökös vitákat olvassák. Mi a kérdéses dolgokat megválaszoljuk, és igyekszünk pontot tenni a végére, hogy ne harapózzon el. Viszont mindig vannak olyanok, akiknek ez nem tetszik, és csak azért is folytatják.


Számomra érdekes dolog az, hogy az olyan játékosok találtak ebben a hozzászólásban kivetnivalót, akik rendre hasonló módon írnak. De vannak, akiknek átjött a mögöttes üzenet. ;)


Csak magamat tudom idézni... Ha ez igaz lenne, akkor ezt sem írhattad volna le...


Részemről a témát lezártam, nem fogok vitázni senkivel.
Leírhattam, mert ez a véleményem! Meg is tudnám indokolni, csak az már , senkit nem érdekel, hogy Téged idézzelek:
Részemről a témát lezártam, nem fogok vitázni senkivel.[/QUOTE]
Pedig minden bántó szándék nélkül mondom, néha érdemes egy kis vitába belemenni és ütköztetni az érveket, ellenérveket, akkor tán nem érezném magam egy diktatóriumban, de evvan:) Tudod a vita nem mindig rossz, főleg, ha az ember igyekszik nem bántó stílusban tenni azt!
 

DeletedUser997

Vendég
Ez nagyon jó és helytálló megfogalmazás. Én nem tudtam volna ennyire diplomatikusan. :)

egyszer a lányomat helyettesítettem a klánháborúban, mikor ő külföldi gyakorlaton volt, és sikerült egy egész világot ellehetetlenítenem, mert mindenkivel szövit, vagy "megnemtámadásit" kötöttem. :D néhányan a klán széléről még próbáltak csapatokat indítani, de olyan sokáig kellett menniük, hogy inkább feladták. a középen lustuló tagok már csak a vagyonukat számolgatták. :D ők kérték, hogy szabadítsam meg őket két elmebeteg módon játszó, daráló klántól, hát én megdumáltam a vezetőiket, aztán, ha már belejöttem, a többi közelit is. a távolabbiak már könnyen mentek, hiszen akkora szövetségünk lett - na meg az elmeháborodottak miatt olyan veszélyes - hogy nem volt érdemes kötekedni velük. :cool:
szerintem, mikor otthagytam őket, mindenki rohant és leverte a szomszédját! :p
 

DeletedUser

Vendég
Ma nem érkezik frissítés, vagy csak én nem látom még az ezzel kapcsolatos bejegyzéseket?
 

DeletedUser

Vendég
Valami volt mert nálam megváltozott a felderítési idő kijelzése.Eddig azt írta 2nap 15óra,most azt írja 64 óra 21 perc:)
Igen, ez nálam is megváltozott. Volt megint frissítés, ahogy mostanában sokszor, de ez még nem új verzió, azt még be se jelentette Hoshi.

Én most azt készítem, hogy hol milyen katonákkal érdemes harcolni, mert valamiért mindig mást gyártok, mint ami a következőn a befutó. :D
Jól van ez így, különben megállíthatatlan lennél! :D :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

bere007

Veterán
Jól van ez így, különben megállíthatatlan lennél! :D :p

Ami nem bónuszos, ott megállok a TP begyűjtés után, az a 4. forduló, 5.-et csak az első 2-3 tartományba viszek. A bónuszosnál, na ott amíg van kit hadrendbe állítani. :D :D Ha nincs más, akkor a félszemű jumurdzsákot is kikergetem. :D :D
 
Fent