• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

Etia

Újonc
Sziasztok
Kicsit aggódom, kis város vagyok és én megörultem a lehetőségnek , hogy holdkőtárat tudok barkácsolni. Sorra jöttek is a kicsi épületek, ám az együttesmhez még hiányzik a holdkőkapú amihez 12000 töredék, és 25 kati kell. Mindent betörtem hozzá a raktáramból hogy meglegyen, erre már több mint egy hete nyomát sem látom az együttes egyik tagjának sem. Lehet hogy már nem is lesz holdkőtáram ? :( Én azzal az eggyel is boldog lennék :)
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok
Kicsit aggódom, kis város vagyok és én megörultem a lehetőségnek , hogy holdkőtárat tudok barkácsolni. Sorra jöttek is a kicsi épületek, ám az együttesmhez még hiányzik a holdkőkapú amihez 12000 töredék, és 25 kati kell. Mindent betörtem hozzá a raktáramból hogy meglegyen, erre már több mint egy hete nyomát sem látom az együttes egyik tagjának sem. Lehet hogy már nem is lesz holdkőtáram ? :( Én azzal az eggyel is boldog lennék :)

Szia. Ne aggódj, befogja dobni majd. :) Csak jó időben, jó helyen kell lenned. :)
 

Mihaszna

Veterán
Jó lenne tudni , hogy ha 6 hétig valaki nem tudja megszerezni a számára szükséges ereklyéket akkor később még lehetősége lesz rá.

Nem tartom valószínűnek. Most végigpörögnek az elmúlt hónapok, évek eseményeinek az ereklyéi, és utána vagy visszaáll minden a régi kerékvágásba, vagy előrukkolnak valami újdonsággal. Személy szerint jobban örülnék neki, ha ez idő alatt a megreformáláson dolgoznának, mert kaotikusan vannak elosztva a jutalmak. A töredéktől kezdve a értékesebb díjakon át egészen a szintekkel bezáródva.
 

bere007

Veterán
Addig addig igazgatják a tornyot, hogy már lassan annak sem éri meg felmenni a tetejére, aki ezt megteheti

Azért ez nem teljesen van így. Ami onnan jön gyémánt, gyorsító, törp páncélos, KK, varázs épület, azoknak mindig van helye. Az igaz, hogy az ereklyék bekerülésével velünk kicsesztek és egyértelmű, hogy az újaknak pedáloznak a régiekkel meg finoman fogalmazva nem foglalkoznak. Ez is kezd olyan lenni, mint az eventek. De ha ezt is sikerül a nagyokosoknak lehúzni az event szintjére, akkor lassan tényleg elfogynak a régiek, az újak zöme meg hamar megunja, aztán majd értetlenkednek, hogy miért nincs ember. Nem véletlenül vannak bent az évek óta nem belépős városok, a véglegesen kitiltott városok...
 

MoonlightAnnis

Felderítő
Egyre gyakrabban van, hogy szinte csak bűbájtöredéket kapok. Minek? Engem az szokott dühíteni, hogy minden szinten, a nehézségtől függetlenül ugyanaz a jutalom, persze az utolsó megmérettetéseket leszámítva.Bűbájtöredékből meg Dunát lehetne rekeszteni...
 

BLERO

Felderítő
Sziasztok!
Biztosan sokan leírták már, de valóban lehetne kicsit komolyabb a nyeremények listája, mert ok, szépen hangzik a lehetőség, hogy nyerhetek, meg jók a fix nyeremények, feltéve, hogy mindenki felmegy a tesók közül, így kettősséggel küzdök én is a torony miatt. Elvileg király, most próbálom beoltani a tesókat, de közben meg nagyon gyengén jönnek a díjak... töredék töredék hátán, néha kati, ritkán gyémánt, törp páncél, de többnyire semmi extra. Lehetne fejlettségi szintekhez mérni a nyereményeket, és lehetne fix, vagy legalább is kicsivel több állandó komolyabb ajándék, ha már így vagy úgy fel akarsz menni, de így nehezen tudom meggyőzni a többieket, hogy megéri minden héten lenullázni magunkat a csúcsmászásért.
Igaz nem vagyok régi motoros, csak tavaly kezdtem, de igyekszem, és a tesóim is, és a nagyok játékát sem szeretném elrontani, de azt látom kezd nekik is necces lenni.
Kellene valami pozitív változás is, remélem valami nagy nyuszi jön majd ki a kalapból.
Addig is Boldog Húsvétot mindenkinek
Bleró
 

MoonlightAnnis

Felderítő
Sziasztok!
Biztosan sokan leírták már, de valóban lehetne kicsit komolyabb a nyeremények listája, mert ok, szépen hangzik a lehetőség, hogy nyerhetek, meg jók a fix nyeremények, feltéve, hogy mindenki felmegy a tesók közül, így kettősséggel küzdök én is a torony miatt. Elvileg király, most próbálom beoltani a tesókat, de közben meg nagyon gyengén jönnek a díjak... töredék töredék hátán, néha kati, ritkán gyémánt, törp páncél, de többnyire semmi extra. Lehetne fejlettségi szintekhez mérni a nyereményeket, és lehetne fix, vagy legalább is kicsivel több állandó komolyabb ajándék, ha már így vagy úgy fel akarsz menni, de így nehezen tudom meggyőzni a többieket, hogy megéri minden héten lenullázni magunkat a csúcsmászásért.
Igaz nem vagyok régi motoros, csak tavaly kezdtem, de igyekszem, és a tesóim is, és a nagyok játékát sem szeretném elrontani, de azt látom kezd nekik is necces lenni.
Kellene valami pozitív változás is, remélem valami nagy nyuszi jön majd ki a kalapból.
Addig is Boldog Húsvétot mindenkinek
Bleró
Én minden héten felmegyek - még, de igazándiból egyáltalán nem éri meg. Eleinte kevesebb töredéket kaptam. Mostanában ahogy fejlődöm egyre kevésbé. Mert egyre drágább, de a nyeremény nem változik, sőt több a töredék.
 

Kira7

Veterán
Én minden héten felmegyek - még, de igazándiból egyáltalán nem éri meg. Eleinte kevesebb töredéket kaptam. Mostanában ahogy fejlődöm egyre kevésbé. Mert egyre drágább, de a nyeremény nem változik, sőt több a töredék.
Kivették a teljes holdkőtár készletet, de nem mindegyik helyett lett betéve ereklye... sok helyen most töredéket nyersz helyette... Azért valahol nevetséges sokaknak a legtetején az 5% esélyű ( főnyeremény ) ereklye , ér 1500 bűbáj töredéket .....
 

bere007

Veterán
Én minden héten felmegyek - még, de igazándiból egyáltalán nem éri meg. Eleinte kevesebb töredéket kaptam. Mostanában ahogy fejlődöm egyre kevésbé. Mert egyre drágább, de a nyeremény nem változik, sőt több a töredék.

Megnyugtatlak, ha mégjobban fejlődsz, még nehezebb/drágább lesz, így egy idő után főként a csapat jutalomért fogja megérni. Az már más kérdés, hogy mi lesz azokkal a csapatokkal, ahol ez nincs meg, vagy pedig mindig egy kevés kell csak hozzá. Gyakran ezek a csapatok szoktak széthullani, főleg ha esetleg kívülről kapnak hozzá kezdő lökést.
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Hétről hétre kevesebb a nyeremény. Egyre értéktelenebbek, kevesebb a láda.
Bűbájtöredék, csak a gyorsabb feljutást segítő időgyorsítók, minimális értékes ajándék.
Ki akarják vezetni a tornyot?
Igy ugyanis a gyengék nem tudják teljesíteni, akik meg igen, azoknak nem éri meg.
 

WarriorKingu

Erős harcos
Sziasztok! Az építmények korában járok és 0-ról 8-ra megcsináltam szerencsémmel a Stonehenge-t eddig. 2. szint végéig csinálom mostanában a tornyot, de elégedett vagyok, sokat ad a Stonehenge, nekem jól jön. :) Nyersanyaggal csinálom a torony nagy részét, úgyh. mondjuk a nyersanyag buktám nekem is sok persze..:rolleyes:
 

Foreno

Újonc
Sziasztok, nekem még csak 3. fejlődésben van a Stonehenge. Még semmi hír a következő 6 heti torony jutalmakról. Remélem, azért a Stonehenge ereklyék megszerzésére még később is lesz lehetőség, nem szeretném letörölni. Mondjuk az elmúlt két hétben is felmentem a torony tetejéig, de nem sikerült ereklyét kapnom...
 

Mihaszna

Veterán
Még semmi hír a következő 6 heti torony jutalmakról.

Elméletileg a Sellők Paradicsoma lesz a következő "fejezet".

Remélem, azért a Stonehenge ereklyék megszerzésére még később is lesz lehetőség, nem szeretném letörölni.

Igazán nem akarok bunkónak tűnni (még ha úgy is néz ki a dolog), de én meg remélem, hogy nem, mert akkor sose fog véget érni ez körforgás a Toronyban.
 
Fent