• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Woodelvenstock

Dizel1

Veterán
Nem rossz a manás értéke, viszont támogatás szempontjából talán jobbak a nagyobb épületek. 1 épület/ támogatás nagyobb kultúrát dob nagyobbnál, így talán emiatt nem szeretik sokan a manakunyhót. Azért 2 nekem is van, töltelékelni jó a kisebb kimaradt helyeket. :)
Úgy látom, hogy a Szomorúfűz kötelező letelepítésével kikerül az ember a Kultúra problémából. És ha ahhoz mérek 4 db Mana kunyót, akkor kisebb helyen több Mana keletkezik.
 
sziasztok. a 3. fődij után kivánság kút van 250 cseppenként ha valakinek marad sok felesleges jegye....

Hol szivattak meg? :eek: Minden nap a szinte semmiért megkaptuk a sok jegyet, még erőlködni se kellett egészen addig, amíg be nem került a folyamatos feladatsor, amivel én például jó eséllyel végzek. Már a kívánságkutakat adja, nem is az elsőt, mivel ha megvan minden nagydíj, tovább adja a kutat is, és a napi épület ugyanúgy megmaradt. Megérteném, ha valamit elvettek tőled, és amiatt emelsz szót, de amiatt nem elegáns, és nem is etikus, hogy nem fogsz végezni. Alánk dobtak minden nap egy csomó jegyet, amikért alig kellett csinálni valamit, megírták a fórumon, hogy tesztelik, és csak később fog indulni a folyamatos feladatsor, de ezt több jeggyel kompenzálták. Gondolom láttad, hogy itt mennyi jegyet kapunk a feladatokért, és ott mennyi volt. :)



csak kis szinten ez a feladatsor kivitelezhetetlen................

Hát ott hogy most már nem könnyű. ;) Nem erről szól a szívatás?

[/off]
[on]
a béta szerver mondjuk arról is szól, hogy ott egy teszt van, bármi változhat menet közben, vagy épp nem a legoptimálisabb verziója kerül be egy eventnek.


hát.... 11 nap alatt a 100 feladat????????????

Szia
Megszívattak???Érezted??;)És hogy?Én is játszom régtől a Bétán,de én ezt a molesztálást nem éreztem.Tudod miért?Mert addig amíg nem voltak folyamatos feladatok,csak napik,150 jegyet adott a feladat,
(itt jegyzem meg,hogy több,mint ha folyamatos feladatokkal bajlódnál)és képzeld,nekem már mára mind 3 megnyerhető épületegyüttes meglett.Hol is van a "szívatás"???
További kellemes játékot Neked is.



a szivatás kis szinten volt.......... a nagyoknak nem okozott gondot............˙( kis terület, kevés üzem )
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser683

Vendég
sziasztok. a 3. fődij után kivánság kút van 250 cseppenként ha valakinek marad sok felesleges jegye....
csak kis szinten ez a feladatsor kivitelezhetetlen................
hát.... 11 nap alatt a 100 feladat????????????
a szivatás kis szinten volt.......... a nagyoknak nem okozott gondot............˙( kis terület, kevés üzem )
Csak szólok, hogy ez totál bétás topikba való hozzászólás, már az első is az volt. Már leírtam, és mások is, hogy annak fejében, hogy nem azonnal indult a folyamatos feladatsor, hetekig kaptunk huszonegynéhány jegyek helyett 150-et, és csak a napi feladat volt, plusz gyűjthetted a város körül is a jegyeket. És még valami, végszónak a részemről: miért regiztél a bétára? Nem tudtad, hogy az tesztszerver? És nem olvasod a bétás fórumot, ahol is leírták, hogy a folyamatos később fog indulni, de ennek komponzációjaként sokkal több jegyet kapunk? Nem kötelező ott lenned, és mindezek ellenére az éleshez képest sokkal jobban jártunk. ;)
 

Dizel1

Veterán
Kicsit furcsának találom, hogy a ládákban ugyanannyi eséllyel kaphatok, azonos mennyiségű, különböző értékű ajándékokat. Mint például 25% 1x 5 órás gyorsi , mellette 25% 1x8 órás gyorsi . Több ilyen is van. Ez nem korrekt. Az előző típusú küldetésekben a 14 órás gyorsival volt ugyanez a helyzet. Azért is szót emeltem. Hiába, mert átgyűrűzött ide.
Ráadásul kezd fóbiám lenni. Tisztára olyan érzésem van, mint a fészen, vagy a googléban, hogy figyelik a tevékenységemet, és aszerint jönnek az ajánlatok. Itt, amikor feltöltögetek, kb. 10-ből 8-szor olyan nyeremények esnek be, amik nálam láthatóan nincsenek használva. Vagyis nincs rájuk szükségem. Köszi.
(Nnnna, jól kipanaszkodtam magam.)
 

bere007

Veterán
Nem panaszkodásként, de az összes feladat megoldva és addig jutottam el, hogy az 1. fődíj feloldva és a 2. fődíj 111/300-on áll. A fődíj szett nem nagy durranás, számomra jó épület se volt/lesz, így szerencsét próbáltam a kívánság kúttal 5db össze is jött (kb 3800 jegyem volt, mielőtt nekiálltam volna nyitni...). Az ezelőtti eventeken lehetett látni egy olyan tendenciát, hogy a teljes szett megszerezhető (némi szerencsével és észszerű nyitásokkal) valódi pénz beleölése nélkül, de most megint visszatérni látszik a régi felállás, hogy ha kell, fizess.
És régen volt már olyan event, ahol katonát adó épületet lehet nyerni (ork dobáli, vagy vallorián őr). Ezek tervbe vannak, hogy visszatérnek majd? Vagy régebben túl sokan nyertek és inkább ki lett véve?
 

DeletedUser3

Vendég
az összes feladat megoldva
így szerencsét próbáltam a kívánság kúttal 5db össze is jött (kb 3800 jegyem volt, mielőtt nekiálltam volna nyitni...)
a teljes szett megszerezhető (némi szerencsével és észszerű nyitásokkal)

csak én látom az ellentmondást a hozzászólásodban?

És régen volt már olyan event, ahol katonát adó épületet lehet nyerni (ork dobáli, vagy vallorián őr). Ezek tervbe vannak, hogy visszatérnek majd? Vagy régebben túl sokan nyertek és inkább ki lett véve?
Nem, régebben túl sok panasz érkezett (többek közt itt, ezen a fórumon is), hogy ezek nem jó épületek, nem kellenek senkinek, nem szereti senki... Hmm... furcsa dolog ez...
 

Dizel1

Veterán
Nem panaszkodásként, de az összes feladat megoldva és addig jutottam el, hogy az 1. fődíj feloldva és a 2. fődíj 111/300-on áll. A fődíj szett nem nagy durranás, számomra jó épület se volt/lesz, így szerencsét próbáltam a kívánság kúttal 5db össze is jött (kb 3800 jegyem volt, mielőtt nekiálltam volna nyitni...). Az ezelőtti eventeken lehetett látni egy olyan tendenciát, hogy a teljes szett megszerezhető (némi szerencsével és észszerű nyitásokkal) valódi pénz beleölése nélkül, de most megint visszatérni látszik a régi felállás, hogy ha kell, fizess.
És régen volt már olyan event, ahol katonát adó épületet lehet nyerni (ork dobáli, vagy vallorián őr). Ezek tervbe vannak, hogy visszatérnek majd? Vagy régebben túl sokan nyertek és inkább ki lett véve?
Szuper! Akkor nem én vagyok túl negatív, hanem valóban az a helyzet, amit felismertem. Még az elején úgy láttam, hogy nem csak a szett, de még a második fődíj is kétséges. Akkor ezek szerint így is lett. A kirakat és az üvegfal hasonlatom fentebb jó volt. De amint írtam, a napi nyeremények megnyerhetősége is elmarad az eddigi lehetőségektől. Kicsit olyan érzésem kezd lenni, hogy a fejlesztők annyira az összetettségre, látványra koncentrálnak, hogy a játszhatóság, nyerhetőség a háttérbe szorul. Így érdektelenné kezd válni a játék. Csak akkor minek a Beta, ha ezekre a problémákra nem derül fény?

A kaszárnyán kívüli katonákat kiképző ajándék épületek hiányát pont e küldetés előtt reklamáltam. Szerintem is jó lenne, ha visszatérnének más társaikkal, akik eddig még nem is voltak. De válasz nélkül maradtam.
 

Dizel1

Veterán
Nem, régebben túl sok panasz érkezett (többek közt itt, ezen a fórumon is), hogy ezek nem jó épületek, nem kellenek senkinek, nem szereti senki... Hmm... furcsa dolog ez...
Nekem meg a katonai gyorsítók nem tetszenek. Inkább nem töltök a duplázós napokon, csak elkerüljem őket.

Akkor most azokat is kiveszitek a nyeremények közül?

csak én látom az ellentmondást a hozzászólásodban?
.
Csak én látom, hogy azt Bere007 az előző küldetésekre mondta, és emiatt nincs ellentmondás?
 

creatin

Erős harcos
Szerintem ezt az eventet a helyén kell kezelni, azaz egy laza nyári kikapcsolódás, ahol előfordulnak jó napi nyeremények. A teljes szett (a napi és a fődíjakból összerakva) gyémánt és szerencse nélkül elérhetetlen. De nem is baj, mert nem nagy durranás egyik sem. Rengeteg helyet foglal összerakva, miközben nem ad annak megfelelő mennyiségű cuccot. Egy-két felfejlesztett lakóépület és műhely messze többet ad, mint a teljes szett. A velük járó néhány száz árucikket, TP, manát meg említeni sem érdemes. Persze, biztosan jól mutat a városban.
De a napi nyeremények között voltak/lesznek jók, amikkel le lehet cserélni a régebben nyert (és már elavult) eventes épületeket. Közben meg lehet nyerni néhány apróságot is a nyitogatásokkal. Összességében nekem tetszik!
 

Dizel1

Veterán
Szerintem ezt az eventet a helyén kell kezelni, azaz egy laza nyári kikapcsolódás, ahol előfordulnak jó napi nyeremények. A teljes szett (a napi és a fődíjakból összerakva) gyémánt és szerencse nélkül elérhetetlen. De nem is baj, mert nem nagy durranás egyik sem. Rengeteg helyet foglal összerakva, miközben nem ad annak megfelelő mennyiségű cuccot. Egy-két felfejlesztett lakóépület és műhely messze többet ad, mint a teljes szett. A velük járó néhány száz árucikket, TP, manát meg említeni sem érdemes. Persze, biztosan jól mutat a városban.
De a napi nyeremények között voltak/lesznek jók, amikkel le lehet cserélni a régebben nyert (és már elavult) eventes épületeket. Közben meg lehet nyerni néhány apróságot is a nyitogatásokkal. Összességében nekem tetszik!
Napi nyeremény-épületre nyitottál már? Elég kis valószínűséggel fog bepottyanni belőlük. Ha visszaemlékszel az előző küldetések napi nyereményeinek megnyerhetőségére, akkor láthatod, hogy itt sokkal kisebb százalékokban van esélyed az épületekre. Majd ha a végén nem annyi épület esik be, mint amennyiben reménykedsz, hanem annyi, mint amennyi eddig nekem, akkor kíváncsi leszek, hogy még mindig tetszeni fog-e úgy, mint most.
 

creatin

Erős harcos
... Majd ha a végén nem annyi épület esik be, mint amennyiben reménykedsz, hanem annyi, mint amennyi eddig nekem, akkor kíváncsi leszek, hogy még mindig tetszeni fog-e úgy, mint most.

Ha nem vesszük véresen komolyan, akkor igenis játszható kis event. Tudomásul kell venni, hogy az elmúlt pár eventhez hasonlóan, ezeknek már nem az a célja, hogy a várost teletolják nagy értékű kultúrát/lakost, stb. adó épületekkel néhány megoldott feladatért cserébe, hanem hogy elfoglaltságot, szórakozást jelentsenek. Miközben kaphatunk pár jó nyeremény épületet.
Már írtam itt néhány hozzászólással előbb, hogy 11 ládát nyitottam ki egy napi nyereményhez. Akkor kicsit én is elkenődtem, de azóta elengedtem ezt a dolgot. Jön ami jön, nyitok amennyit nyitok, nem ebből kell nekem a városomat a fejlődés útján előrébb tolni.
 
Utoljára szerkesztve:

Siorna

Veterán
Ha nem vesszük véresen komolyan, akkor igenis játszható kis event.
Így van. Nekem is tetszik. És szerintem ezek a megnyertem/nem nyertem/azt nyertem/nem azt nyertem mondások csak összeesküvés-elméletek. Én pl. az elmúlt 3 eventen szinte semmilyen épületet sem nyertem, de egy percig sem gondoltam, hogy a készítők akarnak velem kitolni - sokkal inkább Fortuna! Most "kárpótlodom"- eddig amire nyitottam, azt meg is nyertem: ezek szerint most meg jó kislány voltam, és ezért jár a jutifalat? Ez sem valószínűbb... :D
 

Dizel1

Veterán
Ha nem vesszük véresen komolyan, akkor igenis játszható kis event. Tudomásul kell venni, hogy az elmúlt pár eventhez hasonlóan, ezeknek már nem az a célja, hogy a várost teletolják nagy értékű kultúrát/lakost, stb. adó épületekkel néhány megoldott feladatért cserébe, hanem hogy elfoglaltságot, szórakozást jelentsenek. Miközben kaphatunk pár jó nyeremény épületet.
Már írtam itt néhány hozzászólással előbb, hogy 11 ládát nyitottam ki egy napi nyereményhez. Akkor kicsit én is elkenődtem, de azóta elengedtem ezt a dolgot. Jön ami jön, nyitok amennyit nyitok, nem ebből kell nekem a városomat a fejlődés útján előrébb tolni.
Bizonyos értelemben igazad van. Én is így állok hozzá.
DE...
A kirakat effektus nem tetszik. Az első küldetésemen elhoztam az 1. fődíjat is úgy, hogy mákszemnyi volt a városom, és tudatlanul, sorban csináltam a feladatokat. Aztán valamelyik későbbi küldetés felénél járva kaptam feladatsort, és ettől az utolsó pillanatban meglett a 2. fődíj is. Aztán rátaláltam a feladatsor lelőhelyre, és előre dolgoztam. Nem lett meg a 3. fődíj sosem, akárhogy taktikáztam, mert nem a szerencsések táborához tartozom. De a napi épületek közül azt hoztam el, amit akartam. A Jeges küldetésből például 17 épületet vettem ki. A mostaniból eddig kivettem 3 darabot úgy, hogy a jegyek felét már elhasználtam. Bocs, 4-et, mert az 1. fődíj is megvan. De a második már nem lesz meg a számokat látva. Tehát egy kicsit olyan ez, mint egy látványpékség. Látod az egész folyamatot, tele a pult gyönyörű sütikkel, de méreg drágák, és még egy üres kifli is többet ér bármelyiktől. Visszafordítva a játékra, elég lett volna kicsivel egyszerűbb grafika, elég lett volna kicsivel kevesebb nyeremény többször ismételve, elég lett volna 3 darabos szett, aminek nem tagja a 3. fődíj, ha már egyszer ennyire megszerezhetetlen minden. Most rágyúrsz pl. 4 fajta épületre a teljes kollekcióból, töltögetsz az elsőre, és egy rakás töltés után hagyod veszni, látván az eredménytelenséget. Aztán már óvatosabb vagy a következőnél, és vagy nyersz, vagy nem. És végül nem mersz elpazarolni egyetlen töltést sem, hogy meglegyen a negyedik, ami még mindig nem biztos, hogy meglesz. Eközben 50-50%-ban nyersz egyéb, számodra kicsit értékes, vagy teljesen értéktelen apróságokat.

Ezek után már hanyatlik a pozitív hozzáállásom.
 
Fent