• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Woodelvenstock

Wiccara

Veterán
csak gyémántért lehet majd netán jegyet venni hozzá
Szia,

Igen, a feladatsor, a napi feladatok, és az összeszedett jegyek darabjait kell beosztani az event idején.
A vége előtt szoktak feldobni akciós gyémánt csomagokat, amiben a gyémánt mellé jegyeket is kaphatsz.
A másik lehetőség, hogy becélzod a 150 jegyes ládát, és jó adag szerencséd is lesz hozzá ;)

Sok sikert!
W.
 

DeletedUser3513

Vendég
Én speciel épületegyüttes mániás vagyok :p - de ez nekem se fog összejönni. Eleinte duzzogtam egy keveset, de a napi díjak részben kárpótoltak.
Ami viszont maximálisan kárpótolt az a ládákban rejlő egyéb kincsek: kb. a 10. naptól már csak azt néztem, hogy melyik ládában mi van. Nálam a gyorsító, az ősi áldás, és a váratlan ajándék a nyerő - nem is keveset sikerült eddig megszereznem ;)
Szóval összességében jó kis event ez :rolleyes:
 

DeletedUser4170

Vendég
Sziasztok!

A feladatsor kész. Szerintetek melyik még hátralévő napidíj/fődíj a legjobb, leghasznosabb a 3. korszak közepén járva.
Melyik az amelyik a leginkább megtartja az "előnyét" legalább még egy korszak erejéig?
 

Wiccara

Veterán
Melyik az amelyik a leginkább megtartja az "előnyét" legalább még egy korszak erejéig?
Szia,

itt találod a napi nyeremények listáját:
https://elvengems.com/woodelvenstock/daily-prizes/

Kiválaszthatod, mi az, ami leginkább passzol a városodhoz. Azt is látod, mennyivel érne többet, ha a köv. korszakban lennél.
Bár utóbbi miatt ne aggódj, jön még sok event, fogod tudni cserélgetni mindig még jobbra ;)
 

DeletedUser1240

Vendég
Na most számomra szinte lehetettlen feladat elé állitott. Fejlesszek 4 épületet 7 szint vagy magasabbra..Van kettő amit fejlesztek,az egyik épp most megy 5-re ami majd 9 órás,a másik meg most megy 21-re ami még majd 18 óra. Van még 5 nap az egészből.Gyorsitóm nincs,nem lessz meg a második nagydij sem 130/300 van csak. Bravó,gratulálok újra a fejlesztőknek.:mad:
 

DeletedUser3

Vendég
Ehhez fejleszthetsz egy lakóépületet is, teljesen 0-ról indulva egy lakóépületet kb 12,5 óra alatt van 7-es szinten... egyszerre fejleszthetsz akár kettőt is, így legkésőbb egy nap alatt megvan az egész a nulláról.
Ha csak egy épületet fejlesztesz, akkor is kb 25-26 óra alatt megvan 10-es szintre egy épülettel, nulláról, mindössze 3x3-as területen.
Ráadásul ha esetleg találkoztál a mindenhol terjesztett küldetéssorral, akkor még előre is tudsz dolgozni, és nem kell ennyit várni a küldetés teljesítésével. (Talán a jövőben hasznos lehet.)
 

DeletedUser3108

Vendég
Na most számomra szinte lehetettlen feladat elé állitott. Fejlesszek 4 épületet 7 szint vagy magasabbra..Van kettő amit fejlesztek,az egyik épp most megy 5-re ami majd 9 órás,a másik meg most megy 21-re ami még majd 18 óra. Van még 5 nap az egészből.Gyorsitóm nincs,nem lessz meg a második nagydij sem 130/300 van csak. Bravó,gratulálok újra a fejlesztőknek.:mad:
Szia,
Távol álljon tőlem, hogy megbántsalak, de arról nem a fejlesztők tehetnek, hogy nem tudod optimális ütemben csinálni a küldiket. Rengeteg segítséget kaptunk a jelenlegi Event-hez is. (Ismét külön köszönet @Kiralyno -nek érte... :))
@Hoshi felvázolt Neked egy opciót, de fejleszthetsz márvány-, vagy deszkamanut is, az még gyorsabban megvan, mint egy lakóépület. Úgy láttam, hely akad a városodban... :)
 

DeletedUser1240

Vendég
Ezennel probléma megoldva.Köszönöm a segitséget és további jó játékot mindenkinek.
 

Vmadar

Felderítő
Hát ez a WOODELVENSTOCK annyira ramatyul halad hogy 100% nem lesz meg 12 nap alatt.Még a második nagy dij sem. Őrül kevés azt a zöld cseppet ad.Dicsérem az eszét aki ezt igy megoldotta.

Sziasztok.

Bár megfogadtam. hogy negatívan a korábbiakhoz képest nem fogok hozzászólni de a mai nap kissé felbosszantott. Hoshi ha utánanéz tudja miről beszélek, de ez az új nyereményrendszer nagyon durva.
Remélem a fejlesztők is észlelték világszerte, és jó lenne ezt a ládás (minimalizáljuk a paraszt esélyét) rendszert kicsit átdolgozni.

Hoshi: ahogyan kértem korábban kérlek továbbítsd a fejlesztők felé.

Green Knight: nem kérek kommentárt :D
 

Siorna

Veterán
Na, akkor szítom egy kicsit az ellentétet: én meg pont nagyon szeretem a ládás nyereményeket! Csomó jó dolgot kapok belőlük: gyorsítóm van már rengeteg, meg turbózó áldások, amik szintén nagyon jól jönnek - sokkal inkább, mint a nyereményépületek, amikből (szerencsére! :D) alig nyerek. Ezt sem hittem, hogy valaha le fogom írni! :D
 

DeletedUser3108

Vendég
Na, akkor szítom egy kicsit az ellentétet: én meg pont nagyon szeretem a ládás nyereményeket! Csomó jó dolgot kapok belőlük: gyorsítóm van már rengeteg, meg turbózó áldások, amik szintén nagyon jól jönnek - sokkal inkább, mint a nyereményépületek, amikből (szerencsére! :D) alig nyerek. Ezt sem hittem, hogy valaha le fogom írni! :D
Nekem is tetszenek a ládás nyeremények, és én is a gyorsítókra, illetve áldásokra hajtok, az épület-együttes tagjai nem vonzanak. Az is tetszik, hogy nem annyira kiszámítható a ládanyitás, lévén, hogy nem tudni előre, milyen láda fog következni. :)
 

Dizel1

Veterán
Na, akkor szítom egy kicsit az ellentétet: én meg pont nagyon szeretem a ládás nyereményeket! Csomó jó dolgot kapok belőlük: gyorsítóm van már rengeteg, meg turbózó áldások, amik szintén nagyon jól jönnek - sokkal inkább, mint a nyereményépületek, amikből (szerencsére! :D) alig nyerek. Ezt sem hittem, hogy valaha le fogom írni! :D
Na ez az! Leírtad a varázsmondatot. Minden küldetés arról szól, hogy nyerj minél több épületet, mert az majd milyen jó lesz. Ehhez képest nem lehet az épületek nyerésével taktikázni, mert alig jönnek. Szerintem ez nem normális. Még akkor sem, ha Te többre értékeled az áldásokat, mint a küldetés sajátosságait, magukat az épületeket. Én például szerettem volna többféle épültre hajtani, de aztán kiderült a számomra, hogy ez reménytelen, mivel a temérdek jegy nagy része az áldásokra megy el. Az, hogy a második fődíj meglesz-e, majd csak az utolsó napon derül ki. De még efelől is erős kételyeim vannak. Az már egy másik kérdés, hogy mi mennyire értékes. Erről már folytak beszélgetések.
 

Wiccara

Veterán
Minden küldetés arról szól, hogy nyerj
Szia :)
A küldetések tényleg arról szólnak, hogy nyerj! Szerencsére nem csak épületeket ;)
Sokkal jobban szeretem ezeket a hosszabb, összetettebb eseménysorozatot, ahol aztán csurran-cseppen bőven mindenféle :D
Minden nyeremény hasznosítható, még akkor is, ha nem az pottyant, amit épp szerettem volna.
Ellentétben egy nyúlfarknyi egy hetes feladatsorral, aminek csak a legvégén kaphatsz épületet ( kéretik az 1-3 perces gyorsítókat nem felemlegetni...)
A ládás verzió is tetszik, tényleg te döntöd el, minek adsz esélyt!
Az épületek nem mindenkinek vonzóak, főleg egy korszak végén; vagy már épp tele a padlás lerakható szépségekkel.
Gyorsítókat pedig csak itt lehet szerezni, ismerek olyat, akinek ez a fétise :):D:cool:
 

Dizel1

Veterán
Szia :)
A küldetések tényleg arról szólnak, hogy nyerj! Szerencsére nem csak épületeket ;)
Sokkal jobban szeretem ezeket a hosszabb, összetettebb eseménysorozatot, ahol aztán csurran-cseppen bőven mindenféle :D
Minden nyeremény hasznosítható, még akkor is, ha nem az pottyant, amit épp szerettem volna.
Ellentétben egy nyúlfarknyi egy hetes feladatsorral, aminek csak a legvégén kaphatsz épületet ( kéretik az 1-3 perces gyorsítókat nem felemlegetni...)
A ládás verzió is tetszik, tényleg te döntöd el, minek adsz esélyt!
Az épületek nem mindenkinek vonzóak, főleg egy korszak végén; vagy már épp tele a padlás lerakható szépségekkel.
Gyorsítókat pedig csak itt lehet szerezni, ismerek olyat, akinek ez a fétise :):D:cool:
Persze. Mindenki más aspektusból látja a dolgokat. Az egész megjelenése a küldetésnek tetszik, bár így a végére visszasírom az elcsépelt régit. Egy jó pár dolog bánt, amit nem is értek, hogy miért nem vesz észre senki. A főnyeremények gyengék. Ez már lerágott csont. A ládák különbözősége jó dolog, csak az egész feltöltési folyamat ládástól, és tartalmastól elérhetetlenné teszi a nyereményeket. Helyette hullik vödörszám a sallang, aminek mindenki örül. (Nem értem.) Az első két küldetésemen nem lett meg még a második fődíj sem, viszont lettek épületeim. Ezt értem, mert gyenge voltam, és nem volt feladatsorom sem. De most, 10 napon belül végig érhettem volna a feladatokon akkor is, ha gőzöm sincs, mi következik. Ehhez képest nyertem rengeteg használhatatlan sallangot, nyertem egy kevés használhatót, és nyertem pár egyforma épületet, mivel nem mertem nyitogatni bármire, ami tetszett, a sikertelen ládabontások miatt. És nem lett meg még a második fődíj sem. Nem gondolom, hogy ez így rendben van. Temérdek jegyet pazaroltam el a jegyes ládákra. Csak 30 db jegyet nyertem velük. Vicc. Nem is értem, hogy mit keresett ugyanabban a ládában 150 jegy. Jó, itt legalább nem azonos százalékkal voltak nyerhetők, mint más ládákban a különböző tételek. "A ládás verzió is tetszik, tényleg te döntöd el, minek adsz esélyt!" - írod, és hiszed, pedig nem. Ez csak a látszat. A legesélytelenebb pillanatokban kaptam olyan dolgokat, amik jól jöttek. Ugyanakkor hiába próbáltam az esélyek szerint töltögetni, mintha a rendszer nem aszerint adta volna a nyereményeket, hanem aszerint, hogy mire van a legkevésbé szükségem. Ez nem fóbia, hanem tapasztalat.
Szóval, ha hozzáteszem a Bétás játékosok által szállított infót, akkor nekem ez a küldetés egy kapkodással összerakott valami izé lett, ami attól minősíttetik jónak, hogy nem az elcsépelt arculattal jelent meg. Én ezt nem kajálom be.
 

DeletedUser1519

Vendég
Persze. Mindenki más aspektusból látja a dolgokat.

...és épp ezért most nem is értek veled egyet. Én ritkán dicsérem az Innót, nehogy a fejükbe szálljon, de az új event koncepció szerintem nagyon jó lett és nekem maximálisan bejött. Összesen négy épület volt, amikor ténylegesen az épület volt a célom, a négyből három meg is lett. A negyedik nem, de a régi rendszerben is volt bőven példa rá, hogy nem sikerült, elég csak visszaolvasni a régebbi eventek topikjaiban szereplő sirámokat. Jó ládanyitási stratégiával és a duplázós napokkal minden elérhető, így megvan a 3 fődíj is (más kérdés, hogy felhasználom-e őket). Bevallom mióta bevezették, azóta gyorsító-fetisiszta vagyok, úgyhogy én elsősorban azokra a ládákra gyúrtam, de a lecseppenő egyebek pl. ősi tudások is jól jönnek. S külön bónusz a középen vándorló hippik által összeszedett cucc. Úgyhogy nem látom az általad leírt esélytelenséget.

Más téma, amit már máshol leírtam, hogy a szettes cuccokért én sem rajongok, és úgy általában az árut adó épületeket teljesen feleslegesnek és gyengének tartom, viszont nézve a jó oldalát így tényleg csak 3-4 épületre kell nyitogatnom.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Wiccara

Veterán
te döntöd el, minek adsz esélyt!" - írod, és hiszed, pedig nem
Szia,
én két épületet néztem ki, a mana kunyhót, és a tavat. Ha benézel hozzám, láthatod őket. Fődíj az elején látszott, nem éri meg, meg se lettek. Amikor nyitogattam, nem minden nyitásra pottyant kunyhó, mégis el lesz használva a sallang.. "végszükség esetén".
Voltak a feladatsorba bakik, de összességében a mogyis event óta ez volt nekem a legjobb ( a katonai kultik hiánya mellett).
 

DeletedUser2853

Vendég
Sziasztok,

beszéljenek helyettem a számok.
A kívánságkút nyereményeinek eddigi statisztikája:

- gyémánt: 9,4 %
- TP: 9,5 %

- áru: 31,1 %
- alapanyag: 24,5 %
- arany: 25,5 %

Az eredményeket a topic zárásáig folyamatosan frissíteni fogom.
:)

(A kerekítések miatt a százalék értékek összege nem mindig kereken 100.)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Dizel1

Veterán
Úgyhogy nem látom az általad leírt esélytelenséget.

Más téma, amit már máshol leírtam, hogy a szettes cuccokért én sem rajongok, és úgy általában az árut adó épületeket teljesen feleslegesnek és gyengének tartom, viszont nézve a jó oldalát így tényleg csak 3-4 épületre kell nyitogatnom.
Pedig itt az igazság az írásodban. Te sem nyitogattál mindenfelé, csak 3-4 épületre, mint én. Amikor nyitottam, akkor nyilván arra törekedtem, hogy kapjak épületet, hiszen ezért csináljuk. Viszont a nagyon rossz találati arányok miatt spóroltam a jegyekkel, és nem nyitottam duplázós napokon, amiken amúgy sem nyitottam volna, mert az a nyeremény számomra nem hogy értéktelen, hanem egyenesen bosszantó. Abból viszont valószínűleg ömlött volna. Mert ha nem ez az erőt adó katonai izé lett volna duplázóson, hanem mondjuk a többünk által is visszasírt kiképzősek, vagy akár valami más épület, akkor jó. Úgyhogy nem győztél meg, csak elfogadom a véleményedet.
 
Fent