• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Virágpor Lottó

DeletedUser1061

Vendég
Mintha nem lenne elég melós azokét elintézni akik fórumoznak :p
Amúgy mindent a maga idejében ;)

Tudniillik ha mindenki egyszerre küldi be, akkor az egész végeláthatalanul sokáig tartana mire felviszem a táblázatba, levonom a játékon belül és leellenőrzöm kétszer hogy nem rontottam el semmit. Viszont ha időben el van osztva, akkor máris úgy tűnik mintha kevesebb meló lenne vele :)

(És nagyon remélem hogy nem fog a fele bagázs péntek 4-kor jelentkezni, mert akkor nem lesz péntek este sorsolás :D)
bocsi, én körbeírtam a testvériségben, hogy ugorjanak a témára :D :D :D
 

DeletedUser7

Vendég
Most fejeztem be a mai jelentkezőket. Természetesen volt közöttük jópár, aki nem volt képes követni a megadott utasításokat, nekik köszönhetően, meg az én renkívül nagy szívemnek, 7-ig adtam időt, hogy változtathassanak a beküldött adatokon. Addig nyílván nem lesz sorsolás... Hogy utána? :confused:
 

bere007

Veterán
Most fejeztem be a mai jelentkezőket. Természetesen volt közöttük jópár, aki nem volt képes követni a megadott utasításokat, nekik köszönhetően, meg az én renkívül nagy szívemnek, 7-ig adtam időt, hogy változtathassanak a beküldött adatokon. Addig nyílván nem lesz sorsolás... Hogy utána? :confused:


Én erre nem szólok semmit, mert én sem úgy küldtem be, ahogy meg volt írva. :D Bár mentségemre szóljon, hogy siettem... :D
 

Tekla

Tapasztalt építő
19
Most fejeztem be a mai jelentkezőket. Természetesen volt közöttük jópár, aki nem volt képes követni a megadott utasításokat, nekik köszönhetően, meg az én renkívül nagy szívemnek, 7-ig adtam időt, hogy változtathassanak a beküldött adatokon. Addig nyílván nem lesz sorsolás... Hogy utána? :confused:
Nálam 19.01 van! :D
 
Fent