• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Virágpor Lottó

DeletedUser

Vendég
És addig nem is termelsz, amíg el nem fogadják az összesre az ajánlatodat? o_O:D
Szerintem ha egy picit várnál, mielőtt kérdezel, akkor ezt pl nem kérdezted volna, mert a termeléshez nem áru kell, tudod. :) Csak fogyasztani nem szabad belőle addig. Egyébként legutóbb, mikor a teljes raktárkészletet tettem fel kalapácsból, na akkor nem termeltem, hogy maxon maradjon. 3 órát kellett csak várnom a Tündérkére (48-at is kellhetett volna :p ). :)
 

bere007

Veterán
Szerintem ha egy picit várnál, mielőtt kérdezel, akkor ezt pl nem kérdezted volna, mert a termeléshez nem áru kell, tudod. :) Csak fogyasztani nem szabad belőle addig. Egyébként legutóbb, mikor a teljes raktárkészletet tettem fel kalapácsból, na akkor nem termeltem, hogy maxon maradjon. 3 órát kellett csak várnom a Tündérkére (48-at is kellhetett volna :p ). :)

De ha a termelés folyamatos, akkor állandó jelleggel termelődik legalább a 3 bónuszos áru (persze itt feltételezem, hogy már megvannak és termeled is). Ha csak napi termeléseket indítasz (amit kétlek), akkor is szorít az idő. Logikám kikezdhetetlen. :D
 

DeletedUser

Vendég
De ha a termelés folyamatos, akkor állandó jelleggel termelődik legalább a 3 bónuszos áru (persze itt feltételezem, hogy már megvannak és termeled is). Ha csak napi termeléseket indítasz (amit kétlek), akkor is szorít az idő. Logikám kikezdhetetlen. :D
Hát, ha az a célom, hogy 0 árum legyen, akkor leállhatok addig, igen. :) De nem muszáj, hisz lehet többem, amikor levonják a tétet, csak kevesebb nem. :) Persze akkor már nem igaz, hogy feltettem az egészet. ;) Ha erre gondolsz. :p Jó, akkor addig nem fogok termelni. :D
 

DeletedUser1600

Vendég
Drágáim, végül is mik a lottószámok? Hol lehet azokat megtalálni?
 

DeletedUser683

Vendég
Köszi Enamel!
Ja és örülök, hogy van humorérzéked is, teszteltem! :D
 

DeletedUser

Vendég
Csak egy apró megjegyzés, hogy ne kelljen kérdeznetek. Lottó, ilyen formában, nem lesz a közeljövőben. Nincs időnk arra, hogy mindenkinek egyesével levonogassuk a tétjeit. Más formában hasonló természetesen előfordulhat, de hogy mikor arról meg pusztán azért nem mondok semmit, mert én sem tudom :)
NEEEEEEEEEEEMMMMMM!!!! Léccci, még egyeeeeeeeeeeet, lécciiiiiiiiiiiiiiii! :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Fent