• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Virágpor Lottó

DeletedUser

Vendég
Azt hittem egy ember egy acc... vagy már ez is változott, mióta elmentem anno? Úgy tűnik igen, épp az előbb láttam ugyanabban a céhben "egybizonynév" és "*egybizonyosnév*" tagokat,
Lehet, ki is kérdeztem Hoshit, mert nekem sem volt egyértelmű. Csak az a lényeg, hogy ne az egyik támogatására legyen csak a másik (vagy többi).
 

DeletedUser25

Vendég
Bekukkantottam a játékszabályzatba. Ott ezt irja: "Játékosként csak a saját felhasználói fiókoddal játszhatsz." Nekem ez egyesszám. Igaz, később már ezt irja a Szabályzat: "A szabályok alkalmazása minden esetben egyedien történik, a fair-play érdekeit szem előtt tartva".
 

DeletedUser

Vendég
Bekukkantottam a játékszabályzatba. Ott ezt irja: "Játékosként csak a saját felhasználói fiókoddal játszhatsz." Nekem ez egyesszám.
Nem kizáró egyesszám, csak olyan általános, szerintem. Az Inno általános szabályzatában egyébként - ami a többi játékára is érvényes - benne van, hogy csak egy lehet, de az Elvenarban pl engednek többet, csak rendes játékos legyen mind.
 

DeletedUser7

Vendég
Mi van akkor, ha valaki több aranyat vagy alapanyagot nyerne, mint amennyit a Főépület enged???

On-topic maradva...
A tündérek természetesen rendelkeznek bizonyos varázserőkkel (nem véletlen varázspor lottó), így képesek arra, hogy a főépületed raktárát bizonyos mértékben megnöveljék. Elhelyezik az aranyat és utána otthagynak téged, hogy kezdj vele valamit. Addig amíg a készletet nem viszed le az eredeti limit alá nem fogsz tudni begyűjteni több aranyat, s minden visszaáll az eredeti kerékvágásba. (Természetesen alapanyagra úgyszintén)
 

DeletedUser

Vendég
On-topic maradva...
A tündérek természetesen rendelkeznek bizonyos varázserőkkel (nem véletlen varázspor lottó), így képesek arra, hogy a főépületed raktárát bizonyos mértékben megnöveljék. Elhelyezik az aranyat és utána otthagynak téged, hogy kezdj vele valamit. Addig amíg a készletet nem viszed le az eredeti limit alá nem fogsz tudni begyűjteni több aranyat, s minden visszaáll az eredeti kerékvágásba. (Természetesen alapanyagra úgyszintén)
:):):):):)
 

DeletedUser296

Vendég
Tudniillik ha mindenki egyszerre küldi be, akkor az egész végeláthatalanul sokáig tartana mire felviszem a táblázatba, levonom a játékon belül és leellenőrzöm kétszer hogy nem rontottam el semmit. Viszont ha időben el van osztva, akkor máris úgy tűnik mintha kevesebb meló lenne vele :)
Áhhh, én annyira belelkesültem a játék olvasásán, hogy gyorsan megosztottam az infót a csapatommal:D Akkor ezt most rosszul tettem?:rolleyes: Lehet jobb lett volna ha 3-4 tesót avatok be naponta?:p:D
 
Fent