• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Virágpor Lottó

DeletedUser379

Vendég
Én is elrontottam :(
Véletlenül más játékos nevét írtam a szelvényre a sajátom helyett.
Hogy kiét arra sajnos már nem emlékszem...csak azt tudom pontosan felidézni, hogy telitalálatos volt.
Lehet h több is volt, "erre is se nem emlékszek mer idegállapotba voltam a zixelés végett"
De ha olyan szelvény akad a kezetek ügyébe, amelyiken stimmel a 4 szám, na az volt az enyém!
 

DeletedUser7

Vendég
Mintha nem lenne elég melós azokét elintézni akik fórumoznak :p
Amúgy mindent a maga idejében ;)

Tudniillik ha mindenki egyszerre küldi be, akkor az egész végeláthatalanul sokáig tartana mire felviszem a táblázatba, levonom a játékon belül és leellenőrzöm kétszer hogy nem rontottam el semmit. Viszont ha időben el van osztva, akkor máris úgy tűnik mintha kevesebb meló lenne vele :)

(És nagyon remélem hogy nem fog a fele bagázs péntek 4-kor jelentkezni, mert akkor nem lesz péntek este sorsolás :D)
 

DeletedUser1322

Vendég
Én is elrontottam :(
Véletlenül más játékos nevét írtam a szelvényre a sajátom helyett.
Hogy kiét arra sajnos már nem emlékszem...csak azt tudom pontosan felidézni, hogy telitalálatos volt.
Lehet h több is volt, "erre is se nem emlékszek mer idegállapotba voltam a zixelés végett"
De ha olyan szelvény akad a kezetek ügyébe, amelyiken stimmel a 4 szám, na az volt az enyém!

Nálam van!!:p:p
 

bere007

Veterán
Mintha nem lenne elég melós azokét elintézni akik fórumoznak :p
Amúgy mindent a maga idejében ;)

Tudniillik ha mindenki egyszerre küldi be, akkor az egész végeláthatalanul sokáig tartana mire felviszem a táblázatba, levonom a játékon belül és leellenőrzöm kétszer hogy nem rontottam el semmit. Viszont ha időben el van osztva, akkor máris úgy tűnik mintha kevesebb meló lenne vele :)

(És nagyon remélem hogy nem fog a fele bagázs péntek 4-kor jelentkezni, mert akkor nem lesz péntek este sorsolás :D)


Én megírtam a csapatomban, hogy van egy ilyen nyereményjáték, mert tudtam, hogy az a cél (látatlanba), hogy ne legyen egyszerre sok ember. Tehát jár érte jutalom? o_O :D :D
 

DeletedUser7

Vendég
present-150291_960_720.png
 
Fent