• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Unur Kereskedői

Tejinashi

Erős harcos
Rég volt már nem emlékszek a termelésekre, de azt tudom hogy én a város nagy részét kishajokkal építettem tele, ahogy az akkori csapatomba mindenki, valószínűleg azért mert ez érte meg a legjobban, különben biztos nem építettem volna velük tele a várost. Amúgy számomra a legidegesítőbb fejezet volt ez a kereskedős, pont a végtelen kishajó miatt, akkor még nem volt tömeges indítás, és 1 rémálom volt végig kattintgatni egyesével több tucat kishajót :D tényleg a városom nagy része csak abból állt, mínusz több 100 ezer lakóba mentem, minden épületet elteleportáltam és kishajó ment minden létező helyre:) Így nekem 4 hónap volt a fejezet... Iszonyat unalmas és monoton volt.... :( Az utána lévő fejezet 1 fokkal jobb volt és majdnem 1 honappal rövidebb, aztán a jelenlegi utolsó meg egész pontosan nekem 128 nap volt. Ez a utolsó 3-4 fejezet nagyon hosszú, gondolom direkt húzzák el ezekkel a feleslegesen nagy termelési igényekkel, hogy a játékosok ne érjék be a végét amíg nincs kész a következő fejezet, de hát sokan így is beérjük :)
Vagy megunják és abbahagyják a játékot, mert unalmas....
 

MoonlightAnnis

Felderítő
Sziasztok!
Nem látom, hogy volt-e ilyen kérdés, és akárhogy kerestem, nem találtam semmit. A Szerencse Orákuluma érdekelne, hogy mennyire éri majd meg letenni. Van itt olyasvalaki, aki esetleg már felhúzta teljesen, vagy majdnem teljesen? Kíváncsi lennék, hogy magas szinten hogyan alakul a barkácsolásonkénti jutalom, illetve a Királyi Restauráció termelődése? Köszi szépen! :)
Szia! Én leraktam. 16-s szinten van, 4 királyi restaurációt ad és 8520 érzőt. (a befejezett tartományok számától is függ ez utóbbi érték)
 

Deathfolk

Veterán
Sziasztok!
Kíváncsi lennék, hogy magas szinten hogyan alakul a barkácsolásonkénti jutalom, illetve a Királyi Restauráció termelődése? Köszi szépen! :)
Én leraktam, lényegében maxoltam, 31-es! Bár lenne még pár szint de több KR-t már nem adna hiába fejleszteném, csak az érző árúból adna többet, így nem fejlesztem tovább, Jelenleg heti 7db királyit ad, és barkácsolások után 571 tartománnyal 12 000 érző árut.
Aki sokat barkácsol annak szerintem megéri, én napi 5-8x barkácsolok, ezért is húztam fel ezt a csodát, ha már így is úgy is barkácsolok legyen + haszna is, kb napi 80k- érzőt hoz, na meg a királyik nagyon jól jönnek mert abból kevés van. 1-1db érző manum van letéve, de csak néha gyártok bennük, mikor sok felesleges magom van, és így is 8 millió érző árum van :) Persze ennek nagy részét a piramis adja, de ez a 2 csoda bőven ellát érzővel :)
 

Jenet

Felderítő
Én leraktam, lényegében maxoltam, 31-es! Bár lenne még pár szint de több KR-t már nem adna hiába fejleszteném, csak az érző árúból adna többet, így nem fejlesztem tovább, Jelenleg heti 7db királyit ad, és barkácsolások után 571 tartománnyal 12 000 érző árut.
Aki sokat barkácsol annak szerintem megéri, én napi 5-8x barkácsolok, ezért is húztam fel ezt a csodát, ha már így is úgy is barkácsolok legyen + haszna is, kb napi 80k- érzőt hoz, na meg a királyik nagyon jól jönnek mert abból kevés van. 1-1db érző manum van letéve, de csak néha gyártok bennük, mikor sok felesleges magom van, és így is 8 millió érző árum van :) Persze ennek nagy részét a piramis adja, de ez a 2 csoda bőven ellát érzővel :)
A piramis megvan, a restauráció miatt lenne érdekes számomra az Orákulum. Köszönöm a válaszokat! :) Így már biztos vagyok benne, hogy megéri lerakni. :)
 

SirSmithy

Veterán
Én leraktam, lényegében maxoltam, 31-es! Bár lenne még pár szint de több KR-t már nem adna hiába fejleszteném, csak az érző árúból adna többet, így nem fejlesztem tovább, Jelenleg heti 7db királyit ad, és barkácsolások után 571 tartománnyal 12 000 érző árut.
Aki sokat barkácsol annak szerintem megéri, én napi 5-8x barkácsolok, ezért is húztam fel ezt a csodát, ha már így is úgy is barkácsolok legyen + haszna is, kb napi 80k- érzőt hoz, na meg a királyik nagyon jól jönnek mert abból kevés van. 1-1db érző manum van letéve, de csak néha gyártok bennük, mikor sok felesleges magom van, és így is 8 millió érző árum van :) Persze ennek nagy részét a piramis adja, de ez a 2 csoda bőven ellát érzővel :)
A piramist mennyi fegyvertarral jaratod csúcsra?
 

Deathfolk

Veterán
A piramist mennyi fegyvertarral jaratod csúcsra
23db, de a piramisom nem maxos, csak 22-es szinten van, így naponta 142 600 érzőt termelek a fegyvertárakkal, + a barkácsolások után kapok kb 80k-t, így napi 220k érző jön. A D222 lv22-es, így az érző bomlásom csak 2,6%.
De azért is van ilyen sok érzőm mert lényegébe semmire se használom és csak gyűlik, 3 hónapja befejeztem az utolsó fejeztet, nem kell az érző semmire, néha felhúzok 1-1 új manut vagy fegyvertárat és berakom a raktárba hogy legyen plusz majd később ha több helyem lesz, de ezen kívül nem használom az érzőt.
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok.

A Kis Kalózhajó és a Nagy Kalózhajó ami Luxus tárgyakat termel, melyik specifikus nyersanyagból termeli? Az Ízletes finomságokból, vagy az Antik ereklyékből? Elfelejtettem :D

Köszönöm a választ előre is :D
 

Mihaszna

Veterán
Ezek szerint a két hajó eltérő nyersanyagot használ. Én abban a tudatban voltam, hogy mind a kettő ugyan azt használja, de mint látható, nem. kis kalózhajó.jpg
 

Laci0212

Erős harcos
Ezek szerint a két hajó eltérő nyersanyagot használ. Én abban a tudatban voltam, hogy mind a kettő ugyan azt használja, de mint látható, nem. 4038 bővítmény megtekintése
Én is,és csak a nagyot néztem meg.
Egyébként jól ki van ez találva,nagy a helyigény,a nagy hajók nem teleportálhatóak, a termelt cuccból rengeteget kér a techfa,szóval adj el építs folyamatosan,vagy bővíts nagy mértékben, esetleg nyugodj bele, hogy be lettél lassítva,mert ez nem a F1.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent