• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Testvériségi kalandok

DeletedUser2384

Vendég
"Általános infók

Válasszátok ki a legjobb útvonalat és stratégiát a Toronyig
Csináljátok meg az összes köztes állomást és nyerjétek meg a nagy nyereményeket
Oldjátok meg a feladatokat és oldjátok fel az elérési pontokat
Vannak útkereszteződések, amelyek lehetővé teszik, hogy útvonalat váltsatok
Minden útvonalnak eltérő követelményei vannak, amelyek más-más játékstílushoz tartoznak
Az út során Jelvényekre lesz szükség, amit az elvenari embereknek meg kell szereznie
Ezeket a Jelvényeket az event során a küldetésekkel lehet megszerezni
Az egész testvériségnek csapattá kell válnia, és megfelelő stratégiát kell találnia ezek megszerzésére
Több játékszint van, mindegyik jutalmat ad a végén.
Csak a prefektusok és a magasabb szintűek fogják tudni feloldani a következő szintet, és összegyűjteni a jutalma(ka)t
Az összes szint befejezése után a kihívás mód aktiválódik (Feneketlen Gödör), ami lehetővé teszi, hogy további ranglista pontokat szerezhessetek



User manual

Kattints az event ikonra, hogy elérd a Kaland felületét

Ezen a térképen több állomás (kék, narancssárga, zöld) látható, mindegyiknek más megoldandó követelményei vannak. Minden testvériségi tag hozzájárulhat ezeknek a követelményeknek a megoldásához, és ha teljesülnek, akkor megnyílik az út a következő állomásra.

Egyes stratégiai útpontoknál, amint azt a térképen is láthatjátok, három különféle útvonal választható.
Beszéljétek meg és bölcsen válasszatok: harcoltok? Inkább árut fizettek? Netán produktumokat készítenétek? Te és a Szövetséged játékstílusa dönti el. (A fentiek a hivatalos hirdetményből származnak. Zavarba ejtő, hogy ebben a Kalandban (a bétán) még nincs harc - talán legközelebb?)

Ne feledd, hogy a térkép tetején van egy (vagy több) csillag - ami azt jelenti, hogy a testvériség melyik szinten dolgozik
Minden egyes résztvevő tag hozzá járulhat az általa megszerzett jelvényekkel az checkpont teljesítéséhez.



Visszatérő feladatok

Ezek mind elutasíthatóak és ciklikusak - így kiválaszthatjátok a jelvény megszerzéséhez éppen szükségeset.
Tíz féle van: hat különböző műhelygyártási feladat, és négy az első szintű manufaktúrák háromféle típusával végzendő - bónuszos és nem megerősített egyaránt szükséges (elegendő csak egy szinttel felépítenie minden nem bónuszost az esemény időtartamára)

1: műhely 50 db ital - 5 perces
2: műhely 35 db egyszerű szerszám – 15 perces
3: műhely 20 db kenyér -1 órás
4: műhely 10 db fejlett szerszám – 3 órás
5: műhely 5 db kosárnyi élelmiszer – 9 órás
6: műhely 5 db szerszámosdoboz – 1 napos
7: márvány-acél-deszka manu 1-1-1 db 3 órás
8: márvány-acél-deszka manu 1-1-1 db 9 órás
9: márvány-acél-deszka manu 1-1-1 db 1 napos
10: márvány-acél-deszka manu 1-1-1 db 2 napos






Általános játékmenet - egyszerű leírás arról, hogyan működik:

A térkép 3 útvonalat tartalmaz. Kék, sárga és zöld.
Minden út az Arany Toronyhoz vezet (nagydíj)
Útvonalpontok vannak az egyes útvonalak mentén. Ezek feladatait kell teljesíteni. Kattints az egyes jelölőkre, és nézd meg, milyen feladatok lesznek.
Valakinek el kell döntenie, hogy melyik utat választjátok- nevezzetek ki egy kalandmágust. Ezután készítsetek listát az összes útvonal ponton végrehajtandó feladatról. A résztvevők döntsék el, ki mely feladatokért lesz felelős.
Ha befejezted a te feladatod, kapsz egy jelvényt. Kattints az útvonal pontra, amelyen dolgozol, majd kattints a feladatjelzőre. (például: Dwarven sörgyár) Felugrik egy pop up ablak és megkérdezi, hogy hány jelvényt szeretnél beleadni. Kattints a max gombra, vagy válszd ki a mennyiséget. Az indikátor sáv feltöltődik a beadott mennyiséggel. Amikor a sáv arany színűre vált, kész. Ha az összes sáv arany, befejeztétek az útvonal pontot és továbbléphettek a következő útvonalponthoz.
Készítsetek megint egy listát a szükséges dolgokról, döntsétek el, hogy ki mit fog készíteni ugyanúgy, ahogy az előző checkpontnál
Folytassa tovább, amíg el nem éritek az Arany Tornyot.

Akkor vagy:
a. csináljatok meg egy újabb utat az Arany Torony felé
b. fogadjátok el az útvonalhoz tartozó nyereményt és lépjetek át a második játékrészre a testvériségi ranglista pontokért

Figyelem! Ha tovább léptetek visszalépni már nincs lehetőség, tehát el kell dönteni, hogy 1 utat jártok a ládák nyitásáig, vagy mindhárom utat megcsináljátok


Játékszakaszok:


Az első szint a térkép, amit látsz.
Az első szint befejezése a végpont elérésével (sárga zászló).

Kiválasztható hogy, 1 útvonalat tesztek meg, vagy minden útvonalat megcsináltok.
Amikor eljuttok a sárga zászlóhoz, a prefektus rangúak, a mágusok vagy a főmágus közül bárki gyűjtheti a jutalmat és befejezheti az első szakaszt.
Amikor befejezitek az első szakaszt, mindenki új (hasonló) térképet kap, újabb ellenőrzőpontokkal.

Három ilyen szint van, és amikor befejezitek az utolsó szintet, egy feneketlen gödör jelenik meg, ahol eldobhatjátok a felesleges árukat extra ranglista pontokért.
"
Másolva de visszább megtalálod :) onnan raktam ide
 

DeletedUser136

Vendég
Sziasztok. :)
Tehát a zászló alatt található nyereményt nyugodtan felvehetjük és utána elkezdhetjük a zöld vagy a piros út feladatainak a teljesítését ha jól értem.:rolleyes:;):)
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok. :)
Tehát a zászló alatt található nyereményt nyugodtan felvehetjük és utána elkezdhetjük a zöld vagy a piros út feladatainak a teljesítését ha jól értem.:rolleyes:;):)
Ha feloldjátok a ládát, de mèg nincsenek befejezve a többi úton az állomások, oda már nem tudtok pakolni, mert megnyílik a következő szint.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser136

Vendég
Igen jól érted :)
Sőt, mehettek egyszerre is minden úton egészen addig, amíg valaki a záró zászlót le nem böki, ott vége az adott térképnek és jön a következő
Ha feloldjátok a ládát, de mèg nincsenek befejezve a többi úton az állomások, oda már nem tjdtok pakolni, mert megnyílik a következő szimt.
Köszönöm a gyors válaszokat. :)
 

Agimucuru

Felderítő
Sziasztok!Egy kérdésem volna:az tiszta sor,hogy a korsót meg a luxus üvegcsét,a pékes jelvényt,a treant jelvényt és az ács jelvényt hova tudom elhasználni.De a többi minden mást,ami kapható a feladatokért azokat hova tudjuk elhasználni?Gondolok itt pl:a gyűrűre..stb...?
 

DeletedUser1701

Vendég
Sziasztok!Egy kérdésem volna:az tiszta sor,hogy a korsót meg a luxus üvegcsét,a pékes jelvényt,a treant jelvényt és az ács jelvényt hova tudom elhasználni.De a többi minden mást,ami kapható a feladatokért azokat hova tudjuk elhasználni?Gondolok itt pl:a gyűrűre..stb...?
Gyűrűt nem lehet gyártani, szerintem a karkötőre, nyakláncra stb. gondolsz. ;) A 2-3 szinten kelleni fognak :p
 

Tejinashi

Erős harcos
Be kell állítani hozzá a megfelelő küldetést bal oldalt, ami számolja. És ha kész a 20, akkor kapod érte a jelvényt.

Akkor konkrétabban kérdezem. Mikor kapok Pék céh jelvényt? Jelenleg ott tartok, hogy a 4: műhely 10 db fejlett szerszám – 3 órás és az 5: műhely 5 db kosárnyi élelmiszer – 9 órás feladatokat csinálom. Eddig még semmi használhatót nem kaptam...
 

DeletedUser1701

Vendég
Akkor konkrétabban kérdezem. Mikor kapok Pék céh jelvényt? Jelenleg ott tartok, hogy a 4: műhely 10 db fejlett szerszám – 3 órás és az 5: műhely 5 db kosárnyi élelmiszer – 9 órás feladatokat csinálom. Eddig még semmi használhatót nem kaptam...
A pék jelvényt az 1 órás műhely termelésekért (azaz a kenyér gyártásért) kaphatod meg, de csak akkor, ha a küldetést oda pörgeted beszedés előtt.
 

DeletedUser1999

Vendég
nem értem bármi újdonság bejön mindjárt megy a siránkozás
a játékkal játszani kötelező ? szerintem nem
gyémántot venni kötelező ? szerintem nem
csinálni az eventet kötelező ? szerintem nem
ez arról szól hogy ne legyen egyhangú a játék, és ha valaki úgy érzi egy játéknál hogy ez ráfizetés ez nem éri meg ezért az már régen rossz
szia hidd el nem siránkozunk csak ha már van egy játék és le van írva miért küzdesz az úgy is legyen senki nem hulye hogy bele ol idot nyerseiket stb és a végén egy kalap.... kap
 

DeletedUser1701

Vendég
szia hidd el nem siránkozunk csak ha már van egy játék és le van írva miért küzdesz az úgy is legyen senki nem hulye hogy bele ol idot nyerseiket stb és a végén egy kalap.... kap
Akkor most meg kérnélek, hogy személyesen te nyiss erre egy support jegyet, és ne a főmágusotokon keresztül üzenj, mert a problémát így nem tudom megoldani. És kérlek add ezt át azoknak a testvéreidnek is, akik úgy érzik, hogy nem kapták meg a nekik járó jutalmat! Köszönöm!;)
 

DeletedUser1999

Vendég
komolyan valaki mondja már meg elso szint ki írva miért küzdünk egy pénz eső és egy szerszám áldás plusz okfészek a díj a csapat meg kapta a két két áldást de az épületet nem

Akkor most meg kérnélek, hogy személyesen te nyiss erre egy support jegyet, és ne a főmágusotokon keresztül üzenj, mert a problémát így nem tudom megoldani. És kérlek add ezt át azoknak a testvéreidnek is, akik úgy érzik, hogy nem kapták meg a nekik járó jutalmat! Köszönöm!;)
meg tette o is lassan 3 órája... jokepu85 néven választ nem kapót még
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1432

Vendég
komolyan valaki mondja már meg elso szint ki írva miért küzdünk egy pénz eső és egy szerszám áldás plusz okfészek a díj a csapat meg kapta a két két áldást de az épületet nem

Első szinten nincs ork fészek épület, az a második szint nyereménye. Az első szinten 2 db áldást lehet nyerni, azt megkaptátok, nincs itt semmi probléma
 
Fent