• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Offtopic a kreatívoknak

DeletedUser379

Vendég
kis szerencsével onnan talán megpillanthatod Macit is.
addig is vállaljuk, hogy viszünk neked vacsira gombás csigát...más nincs :)
 

DeletedUser379

Vendég
ennyi az össz Menü??Gombás a csiga??
igen, amióta Orkokra főzünk ennyi...
ja! ha megkérdik, hogy hozhatnak-e hozzá fini földigiliszta-mártást, javaslom nehogy nemet mondj!
mert igaz, hogy az is betyáros, de legalább könnybben csúszik le vele a rágós csigahús:)
 

DeletedUser7

Vendég
Tetszett az Event

egy problémám van: nem kaptunk az Apafa mellé egy csinos és kívánatos Anyafát:(
pedig már olyan szépen elterveztem, hogy a Párzóhely mellé elültetem majd őket, hadd sokasodjanak...de ez a projekt így még várat magára :)

Aztán jöjjön még az Anyósfa, Szeretőfa, Magdianyusfa és lehet Barátok Köztöt rendezni ;)
 

DeletedUser379

Vendég
Nem jól mondod Enamel....
A természet buja körforgásához kell egy Apa és egy Anya.
anyósra semmi szükség, a szeretőnek nincs köze a szaporodáshoz(jó esetben), Magdianyus kizárva , Barátok köztöt meg nem nézünk.
Egyszóval marad a pár nélküli őspotenciál magában, úh. fújhatjuk az egészet....:)
 

DeletedUser379

Vendég
Úgy van! Át ne essünk már a fagolyó túlsó oldalára! :)

A túlsó oldal:

Kisnyuszi sétál a folyóparton, meglátja a medvét a másik oldalon.
- Hé Medve koma! Gyere csak át, olyat mutatok, hogy a szád is tátva marad!
A medve bemászik a zavaros vízbe, úszik át a folyón...1-2 örvény lehúzza, egy sodródó fa lenyomja....végül nagy nehezen átkecmereg.
- Na mi az a nagyon érdekes? - kérdi miközben épp a piócákat szedegeti le magáról.
- Odanézz! Micsoda gyönyörű málnás van a túloldalon!

A másik oldal:

Jákob épp egy vajas kenyeret ken magának, készül beleharapni, amikor az kicsúszik a kezéből és a földre esik.
Nem a kenyérre néz, hanem fel az égre:
- Hívő ember vagyok, minden nap buzgón imádkozom, minden szent ünnepet megtarok, hát most tégy róla Uram, hogy ne a vajas felése essék a kenyér!
Lenéz a földre, majd megint fel az égre és kezdené:
- Szépen kértelek igaz Uram...
De félbeszakítja egy dörgő hang:
- Jákob! Én mindent megtettem, de te! Te biztos vagy abban, hogy helyesen cselekedtél és a jó felét vajaztad meg annak a kenyérnek?

mindazonáltalámdeviszontezzelszembenellenben:
a lónak lehet eleje és vége...alapértelmezésekből indulva egzakt módon ki tudjuk jelölni a térnek azt a pontját ahol a ló kezdődik, és hasonlóképpen azt is ahol végződik...ilyen metodikával lehet alja, teteje, füle, farka , négy lába meg mindene...
Két dologgal egészen biztosan nem rendelkezik objektív módon megállapítható bizonyossággal egy ló: innenső és túlsó oldallal...ezek csak a "mihez képest" relációban értelmezhetők.

...kérek engedélyt Enameltől áthelyeződni az offolók vmelyik topicjába:)
 

DeletedUser683

Vendég
Lehet átrakják majd a csapongóba!

Valami fáj itt legbelül.
Tán még a Nap is elkerül...
Légzem. Tisztátlan levegő.
Bűzölgő füstje lebegő.

Valami fáj itt legbelül.
Lelkem odúba elmerül...
Nem látok! Komor, fénytelen.
Nedve folyik rám, végtelen.

Valami fáj itt legbelül.
Jeges rémület rám terül...
Nem hallok! A csend hasogat.
Ránccá torzítja arcomat.

Valami fáj itt legbelül.
Szívem tán megáll..., szenderül.
Darabot téptek belőle.
Hová futhatnék előle?

(Radnóti Attila Endre: Vádak. )
(A vers a szerző és a cím megjelölésével, változtatás nélkül továbbvihető! Bárminemű visszaélés esetén közlöm, hogy a szerző, vagyis én a Plágiumvadász-csoport tagjaként érvényesítem a jogaimat! )
 
Fent