• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Offtopic a kreatívoknak

DeletedUser256

Vendég
A titka annyi, hogy menj el 10 nap cserkésztáborba, oszt amikor hazagyüssz, az e-mail-eid között fogsz találni egy olyan e-mailt, hogy egy hete nem játszottál, a csapataid ajándékot készítettek neked satöbbi, alatta meg egy belépés a játékba gomb, amire rákattintva beléptet és megkapod a jutalmad :)

És én titokzatos vagyok, igen... :rolleyes: De pár dolgot kihagytatok! Szerencsés is :) Nem csak egy nyitásból három virágketrec jött, hanem 3 nyitásból 2 csillogó kert is, amit ugye megjósoltam, hogy mikor lesz, venar 1 alap, hogy megvan, egyből 12 végtelen ásatás szilánk jött, (ezt is megjósoltam, kész jósnő vagyok :D) amiből ki is jött az egész csoda, 1000 gyémit kaptam mellesleg egy röpke kétoldalas sztorimért is, egy órát se dolgoztam rajta, és még izgulnom se kellett érte, mert csak hárman írtunk sztorit, és mindannyian megkaptuk érte a gyémántokat :D
:D:D:D
Az Első Prófécia:
Következő korban Amazonok jönnek,
Férfi-combcsontokat nagy örömmel törnek.
Új csodájuk is lesz: Férfiak Kizárva,
Az orkok meg mennek a pingpongasztal mellé...

Lesznek újból szép, burjánzó városok,
Gyerek az nem, de az már más dolog...
Titokzatos Hölgyválasz lesz a másik csoda,
S páran majd ezt kérdezik mellette: MICSODAAA??
:D:D:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Erica

Veterán
A titka annyi, hogy menj el 10 nap cserkésztáborba, oszt amikor hazagyüssz, az e-mail-eid között fogsz találni egy olyan e-mailt, hogy egy hete nem játszottál, a csapataid ajándékot készítettek neked satöbbi, alatta meg egy belépés a játékba gomb, amire rákattintva beléptet és megkapod a jutalmad :)

És én titokzatos vagyok, igen... :rolleyes: De pár dolgot kihagytatok! Szerencsés is :) Nem csak egy nyitásból három virágketrec jött, hanem 3 nyitásból 2 csillogó kert is, amit ugye megjósoltam, hogy mikor lesz, venar 1 alap, hogy megvan, egyből 12 végtelen ásatás szilánk jött, (ezt is megjósoltam, kész jósnő vagyok :D) amiből ki is jött az egész csoda, 1000 gyémit kaptam mellesleg egy röpke kétoldalas sztorimért is, egy órát se dolgoztam rajta, és még izgulnom se kellett érte, mert csak hárman írtunk sztorit, és mindannyian megkaptuk érte a gyémántokat :D Itt az új prófécia:
:D:D:D
Következő korban Amazonok jönnek,
Férfi-combcsontokat nagy örömmel törnek.
Új csodájuk is lesz: Férfiak Kizárva,
Az orkok meg mennek a pingpongasztal mellé...

Lesznek újból szép, burjánzó városok,
Gyerek az nem, de az már más dolog...
Titokzatos Hölgyválasz lesz a másik csoda,
S páran majd ezt kérdezik mellette: MICSODAAA??
:D:D:D
Jósnő mi???Hát kész vagyok...fetrengek......:D:D:D:Dteee mázliiiiista te....:D
 

DeletedUser256

Vendég
Ezért a két sorért már önmagában is jár a 700 gyémi, úh én teljes mértékben meg vagyok győzve! :)
Nekem ez lett a kedvencem:
Gyerek az nem, de az már más dolog.

Tényleg mázlista. Én is voltam csütörtöktől következő hét vasárnapig táborban (még július elején), de az ég egy adta világon semmit sem adtak érte (még levél sem jött, pláne nem 700 gyémánt). :(
Grepóban is volt, hogy teljesen random, mindenféle magyarázat nélkül kaptam 100 aranyat... (az olyan, mit itt a gyémi) Jött egy levél, hogy kaptam... Indoklás semmi... Kül. lehet vele piacolni is, tehát olyan, mintha megvettem volna :D
 
Fent