• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Offtopic a kreatívoknak

DeletedUser

Vendég
Már decemberben beszéltük ezt Pusztavámon a koncerten. Várható volt. A 0.33-ban nem véletlenül írtam, hogy lesz még, aki elmegy.

Sebaj! Jönnek mások! Aki marad, azoknak őrájuk kell figyelniük.
 

DeletedUser

Vendég
;)További jó játékot, mindnyájatoknak. ;)

Búcsúzóul egy ősrégi Suttyóelf mondás : Hát gyerekem, az ürülék, ürülék marad, akárhogy csomagolod. :cool:
 

Vanek

Veterán
Korszak alkotó ötletem támadt! Ki tudja, mi az az ESS?[...]
2. Amennyiben nem kerül bevezetésre az ötlet, indokolják, hogy miért nem bevezethető.[...]

ESS? Eset Smart Security? :D :D :D (Bocsi...)
A kettes ponthoz pedig: Hoshi az elutasított ötletek végén le szokta írni, hogy miért van elutasítva.
 

DeletedUser3

Vendég
Korszak alkotó ötletem támadt! Ki tudja, mi az az ESS? Megoldás lehetne a két fél problémájára, ami az ötletek kezelését és azok értékelését illeti. Ugye a moderátorok arra kérik a játékosokat, hogy a tegyetek bele valamit helyett konkrét példákat hozzanak. Azután a játékosok ötleteiről annyit lehet tudni, elutasításra kerül vagy sem. Egyenlőre egyoldalúnak tűnik a munka.
Kérhetnénk a moderátoroktól, hogy
1. hozzanak létre kategóriákat, az ötleteket illetően,
2. Amennyiben nem kerül bevezetésre az ötlet, indokolják, hogy miért nem bevezethető. Ezekkel segítve a munkánkat, elkerülve az adjatok be ötleteket mondatot, ami tulajdonképpen a tegyetek bele valamit reciproka. Így legalább ez a része tiszta lehetne a dolognak, nem lenne vitaalap.
Ennek a része lehetne a színkód amit bevezettek, hogy tudjuk, hol jár az ötletünk.

Gondolkozunk egy olyan rendszeren, ami itt, ezen a fórumon működne. Nem ígérem, mikorra, de dolgozunk rajta. ;)
 

DeletedUser256

Vendég
A kettes ponthoz pedig: Hoshi az elutasított ötletek végén le szokta írni, hogy miért van elutasítva.
De azt nem írja le, hogy a továbbított ötleteket miért nem vezették be a fejlesztők!
Moti, azé fórumozni nem maradsz???
 

Vanek

Veterán
De azt nem írja le, hogy a továbbított ötleteket miért nem vezették be a fejlesztők! [...]
Akkor csak félreértettem a felvetést. Azt hittem, hogy az itt, a fórumban elutasított ötletekről van szó; de ha a fejlesztői szinten elutasítottakról, akkor teljesen jogos a kérés.
 

DeletedUser

Vendég
Indult egy eszperente itt a társalgóban. Mivel oda már nem akarok beírni (magyarul szétoffolni), de a játékról eszembe jutott egy igazi Rímhányó Romhányi vers (tudod, Romhányi József, akitől az aláírásomban a Szamármesét olvashatod...

A teve fohásza

Monoton
üget a süppedő homokon
a sivatag lova,
a tétova teve
tova.
Hátán rezegve
mozog a
rozoga
kúp
alakú púp.
A helyzete nem szerencsés.
Apró, szemcsés
homokkal telve
a füle, a nyelve.
Sóvár szeme kutat
kutat.
Még öt-hat nap
kullog, baktat.
Az itató tava távol,
S oly rettentő messze meg az oázis.
Erre utal az alábbi fohász is:
- Tevék ura!
Te tevél tevévé engem eleve,
teveled nem ér fel tevefej tétova veleje.
Te terved veté a tevevedelő tavat tavaly távol,
de tévednél, vélvén,
vén híved neved feledve
elvetemedve
vádol.
Nem! Vidd te tevelelkem hovatovább tova,
mivel levet - vert vederbe
feltekerve - nem vedelve
lett betelve
a te tevéd szenvedelme.
Te nevedbe
legyen eme
neveletlen tevetetem
eltemetve!
S evezzevel ava teve
levelkévét kivilevelhevelteve.
 

DeletedUser240

Vendég
Ez mennyivel költőibb, nekem Romhányiról, a rímhányóról a Royal bútoros szlogen ugrik be. :D
 

DeletedUser240

Vendég
Royal bútor, Royal kaszni, Royal ágyon legjobb .... :D aludni.

:)D 100x. Olyan, mint a nők "kis feketéje". Khm. Mármint a ruha. Örök darab.)


Ezt most olvastam: "Felelősséget vállalok, azért, amit mondok, de azért nem, amit te értesz meg belőle."
 

DeletedUser256

Vendég
Szabad országban, szabad ember, azt csinálhat, amit szabad. :D:D:D
 

DeletedUser240

Vendég
Még mielőtt zárnátok Maci topikját. @Hoshi, azért itt a jóslatok beigazolódtak ám. Sajnos nem a pozitívak. A két meghatározó (értsd a szellemi vezetést itt a fórumon), távozó játékosnak magvas gondolatai vannak, és még érvényesek. Erről az egészről egyik volt miniszterelnökünk mondata jut eszembe...Elk..... nem kicsit, nagyon.
Azt hiszem Ohno mondta, hogy jobb ma egy 80%, mint holnap 100. Tudjátok, a Toyotás bácsi.
Bosch bácsinak meg az volt az elve, hogy minden órában kell beadni egy fejlesztési ötletet, és abból napi egynek meg kell valósulnia. Arányosítva azért itt már lehetne pár dolog... Azért érdemes a nagy öregektől tanulni, mert a cégük virágzása etalon, könnyedén átültethetőek vezetési elveik is.
A játék felépítése adta a lehetőséget, hogy aki áldoz rá, az szinte az új dolgok megjelenésével egy időben el is fogyaszthatja pár nap alatt azt, most meg ahogy egyik biológia tanárom mondaná, itt állunk térdig beszappanozva... Rossznak tűnik a játék felépítése, ha ezt megengedi. Valójában a nemfizetőknek van felépítve, tudom, mert közéjük tartozom, és nekem még van tenni valóm, de ti a fizetők táborát kellene, hogy gyarapítani tudjátok. Jut eszembe, játék, Macipiri sziporkáiból látszik valami megvalósulni?

(Az írás a saját véleményemet tükrözi, a tévedéseim pedig tájékozatlanságomat.)
 

DeletedUser240

Vendég
@Rovendor!

Az a meglátásom, hogy bármennyire is úgy gondolod, nem tudsz szenvtelenül tekinteni mások hozzászólásaira. A higgadt vérmérséklet jót tenne kissé a mondandódnak. Észre sem veszed, és saját magad szemeteled teli az ötletedről szóló topikot.
Az, hogy más-más véleményen vannak az emberek, vagy hogy nincsenek semmilyenen, a szabadság maga. Nem tehetsz ezért szemrehányást sem annak, aki véleményt formál, hisz ez az elvárásod, sem annak, aki még csak be sem teszi ide a lábát ( vagyis úgy ostorozod, hogy még csak árnyalatnyi közötök sem volt).

Tudod, vizuális vagyok, minden tekintetben, és ahogyan írsz arról a következő kép lebeg lelki szemeim előtt: Állsz középen, mert ezt a helyet automatikusan jelöli ki magának, aki valaha is elkezd beszélni, és ha nem bólogat helyeselve valaki a mondandódra, odaugrassz, és belemarsz. Kicsinyessé téve magad azzal, hogy fenyegetőzöl, moderáltatással, töröltetéssel.
Ha a zsebében van valakinek a bölcsek köve, sem szerencsés ezt tenni.
A világ ilyen. Ahányan lakjuk, annyi félék vagyunk. Az uniformitás pedig rém unalmas.
Légy nyugodtan nagyvonalúbb, és szedj MagneB6-ot.

(Az írás a saját véleményemet tükrözi, a tévedéseim pedig tájékozatlanságomat.)
 
Fent