• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Offtopic a kreatívoknak

DeletedUser

Vendég
Kiteszel 100 rizst és kérsz érte 200 rozst.
:DJóónapot kiánok. Csak kérdezném, hogy a többire is érvényes, mee a kredencbe van nekem tavalyrú liszt (máá kicsit csomóska, de jó még) meg két döglött egér. Azokat hoo tudnám mennyié ecseréni? Pédáú a két erérkéjé nekem jóó vóna 3 alma. Is.:D
 

DeletedUser

Vendég
Enni? Az amolyan kispolgári csökevény. Mi nem eszünk, mi csak iszunk. Csak úgy úriasan elemelt kisujjal. Így az egészséges. Két barack között egy körte, majd felrázva, nem keverve a sárgabarack, aztán az egészet kezdhetjük az elejétől. Aki már megunta az egészséges életmódot, az az egészet ledugózza egy otelló-törköllyel.
 

DeletedUser

Vendég
:DJó kis fertőtlenítő nem mondom, nálunk jobban bevált erre a domestos. Nem fogy annyira. A második kupicát mindig rendkívül udvariasan hárítják el a vendégek. Egyszer vettem egy demizsonnal, csak az íze kedvéjé, megtámogattam egy kis ajax ablaktisztóval, a szódabikarbónától jól habzik és buli után nem kell semmit rakni a mosogatógépbe. Pár temetést még biztosan kibir...:D
 

DeletedUser

Vendég
Látszik, hogy te már XXI.sz.-i gyerek vagy. Mi még az old school-t tanultuk. Semmi szintetikus drog, csak tisztán a természet. Bár ... a rozsdás bicigliláncból és ledarált ketteslétrából készült pálinka már akkor is dívott egyes körökben, de az ki van zárva, mert én nem tudom.
 

DeletedUser

Vendég
Volt, volt, idáig ért a híre.
Azé a kakajó is veszélyes ital ám. Nálunk a családba azé nincs 3d-s tévé, mee a szüreti bálon kinyomták az eggyik szememet, amikó habos kakaóva akartam koccintani. Nem is járok ilyen mullaccságokba. Aszongyák a pálinkátú nem lehet ilyen betegségeket kapni.. Lehet mégis jobb lenne.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser256

Vendég
Nem m31oti, nem, már a patkánypálesz sem veszélytelen, mint régen... Tudod te, mekkora az esélye, hogy belehalunk?! Már mérgezik a patkányt, mérgezik azt.:(
 

DeletedUser

Vendég
:D
Szüreti bálon habos kakaó ... na az már egzakt tudomány.

Egy másik oldalon csúnyán de nem érdemtelenül ki lettem osztva, offolásaimból kifolyólag.:rolleyes:

Tehát itt vagyunk a "kérdések és segítség" oldalon. Segítek most biológiailag helyre tenni ezt a habos kakajó témát, mi is "vezérelte" fajomat az elmúlt négy milliárd év során. Mi végre alakult ki ez az organizmus, amely szüreti bálon előszeretettel fogyaszt habos kakajót.

Ország : Itt nem lesz nagy vita, én az Állatok országához tartozom.:cool:

Törzs : A butykos a zsebben törzsnek, pálinkás büfi csoportja vagyok.:oops:

Rend : A külsőmájasok rendje azt jelenti, hogy nekünk már nincs szükségünk belső májátültetésre. Egyszerűen kiültetjük a májunkat a szilva fa alá és egyenesen a fődbű szippantjuk az erjedő leveket. Később az érési időnek megfelelően ide-oda hurcolgatjuk.o_O

Család : Az öregcsalád a Feri bátyám, meg a szomszédok, de ők igazából még nem érték el az igazi kupica ajkúak fejlettségét. Még fogják a poharat, (milyen primitív, nem?) én már a nyelvemmel is felveszem az asztalról. Tehát én már teljes szájszervemmel a kupica ajkúak, lefety részéhez tartozom, Sajnos az evolúció két részre szakított minket. Lettek egyszer a demizson járásúak és a metil agyúak. Viszont ezek az alacsony forráspont miatt nem szaporodó képesek...

Nem : A tölcsérgaratúak nemének, gyomor a tüdő helyén alága vagyok. Ide nem kell magyarázat, az állatkertben a tevelányok rendszeresen rám kacsintgatnak...
Leírnám mekkora a gyomor kapacitásom, csak nem tudom mit jelent a kapacitás szó.

Faj : Ezek után arconfekvő (nehogy valaki kézenfekvőre javítsa!!), hogy a faj nem lehet más, mint a dupla cefre tárolós, kazánlemez belűek, danolászós csoportja.

Talán érted már, miért olyan jó néha habos kakajót inni.

Hogy ez off lenne? Miért, nem segítség?:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Köszönjük a lehetőséget a kreatívok nevében. Alkalom adtán majd én is bekéredzkedek ide. Különben meg...

:DNagyon helyes! Én már többször akartam szólni, hogy itt egyesek össze-vissza hozzászólogatnak. De csupa sületlenséget. Mondhatnám, csupa nyers dolgot.
Most nem akarom itt kiemelni, kik az élenjárók, de mindegy. Úgyis tudjátok. Főleg a Cs...., de nem azért, hogy mószerolgassak. Csak őt nagyon kell figyelni.:D
De végre megkapták.!

Egyben ha már a fülelet (!) megengedi bejelentem, hogy a múlt héten megalapítottam a
Vak Vezet Világtalant Villamos Vágányra - tesóságot. Ez talán butaságnak tűnik, de ha megtudjátok, hogy egy ezt tömegközlekedési játékban tettem, mindjárt meghajoltok.

Na most ennek analógiájára ma és itt megalapítom a (olyan alapítgatós hangulatban vagyok mostanában)
Viffi Vezeték Vágók Válogatott Végegyletét (nem d) - ez egy mostohatestvériség

Az ok : nagyon kell. Főnök ::rolleyes:
Sajnos képtelen vagyok elviselni, hogy vannak nálam jobb játékosok. Ezért.
Terv : Elvágjuk a viffi vezetéküket és én nyerek.
Megvalósítás : összefogunk és átmentek...

Felvétel van! Alacsony adók! Terményre átváltható büntetések! Eseteleges kitiltásomat részletekben is letöltheted! Nagy ebédek nálatok!
 

DeletedUser

Vendég
Nagy ebédek nálatok!
Szereztem csillét, még ott áll a Hivatal előtt, de megpróbáltam megmozdítani, menni fog. Te hozod a wadkanból rakott krumpli alapanyagot. Én hozom a pálinkát. Holnapra lefő. Ez most kuriózum lesz, nem volt elég láthatósági mellény, ezért elkértem a faluban sepregető "Jézus szíve brigádtól" az övékét. Három liter láthatósági mellény pálinka. Ütős.
 

DeletedUser

Vendég
Most nézem ..., át lett rakva a beszélgetésünk?! Hahóóóó... moderátorok. Ezek nagyon fontos információk voltak, amikkel segíthettük a játékosokat. (na jó, az én információim voltak fontosak, mások, mint pl. M42vera, na Ő csak szétoffolta)
 

DeletedUser

Vendég
Hejjjj!!! Te most csillagászkodsz vagy mákos gubád van (vaddisznóbul) Az M42 az Orion köd!!

:DNa most lehet úgy járok itt, hogy magamat is szét fogom offolni...
De fontos megjegyeznem, hogy a moderátor szót a 21. században már nem használjuk. Helyesen : Modern Raptor. Gyors, mindent lát, kegyetlen. Többen is vannak...:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
De fontos megjegyeznem, hogy a moderátor szót a 21. században már nem használjuk.
Soha nem is állítottam, hogy én XXI.sz.-i gyerek vagyok. A tisztelettudat és az illem mindennapi jogkellék az élethez, nálam. Most gondolj bele, ha nem engedném a csajokat magam elé, akkor nem tudnám a formás hátsókon hizlalni a szemem. Kár, hogy az illem nem tartalmazza, hogy meg is simogassa az illemtudó úriember a maga elé engedett kerekded formákat. Kipróbáltam ... nem jött be. Fájt egy kicsit.
 

DeletedUser69

Vendég
Már értem, Csudribudri hozza a pálinkát, m31loti hozza a waddisznóskrumplit...
Én hozom a nővéremet.
Hová megyünk? Kijazanálatok?
 

DeletedUser

Vendég
Én hozom a nővéremet.
Höhö ... ehhez Klaudia bácsinak és Szilvi néninek is lesz néhány szava.

Te Kutja! Mondd, kihez hasonlít a Nővéred? Eva Mendes, vagy Whoopi Goldberg? Nem mindegy, ha már ajtócsapkodás lesz nálunk ...
 

DeletedUser

Vendég
:D
A tisztelettudat és az illem mindennapi jogkellék az élethez
Azután kell még egy jogosultság, mitöbb kelléknek is írhatnám, ez pedig nem más mint a pálinkás begre!! Ha jó (egybe hajó) nagy, bármiféle alkohol tartalmú ital béfogadására alkalmas. Ha kicsi akkor is, csak unalmas. Na ennyit a műveltségről.

A századok nem befolyásolják, hogy érzékszervileg vizsgálódjál, ahhoz elég rendelkezni kettő (egy) darab többé-kevésbé működő szemmel. Sajna úgy van ez az egész kitalálva, hogy nekünk semmi képp ne legyen jó. Ha a hátulját nézed, az elejét biztos nem látod. És fordítva. Ha nagyon be vagyok tintázva, kettőt is, de mindig ugyanarról az oldalról. Itt felfedezhető valami könnyed rokonság féle a Holddal. A tanulság pedig, a Hold másik oldala nem ezen az oldalon van. Tehát óvatosan az udvariaskodással,o_O és vissza a földre.
Először is kell egy terv. Mármint, hogy érzékszervileg melyik oldalát vetnéd alá egy vizsgálatnak. De hogy még bonyolultabb legyen, 3 oldala van, (ami különbözik) mert oldalról is megérzékszervülheted. Most nem akarom azt mondani , hogy vizsgálatunk tárgya ezek szerint egy háromszög,:cool: (az én esetemben bajuszos) mert épp ma vettem neki egy fazekat. A karácsonyi vásárban. (persze hogy karira) Hogy jó leves készüljön. És akkor nem fog.
Ha ezt eddig túléltük, még mindig előttünk áll egy felelősségteljes döntés. Pörkölt legyen vagy ne. :rolleyes:Ja bocs nem ez...
Tehát ha eldőlt...akkor már nincs baj, uccu neki le a cipővel....:oops: Nem jó, nem ezt akartam írni.
Tehát ha eldőlt, hogy melyik oldalát, jön a választás, melyik érzékszervünkkel...Ugye egyből feltűnik 4 a busa fejünkön, az 5. pedig a teljes bőrfelület. A térden is van bőr, de azzal mi úriemberek nem vizsgálunk!!
Legfontosabbak ezek közül a fül és az orr. Talán mosolyogtok, de ezzel a kettővel lehet legegyszerűbben eldönteni, hogy egyáltalán él-e még.:confused: Ez azért bizonyos szituációkban lehet fontos, tudom kicsit maradi a gondolkodásom, ebből nem engedek. Nálam pl nagyon bevált, hogy felhangosítom a Tv-t. Ilyenkor több dolog is kiderül, pl a szüleimről, az élet értelmetlenségéről, sanyarú gyermekkoromról, a szerencsés kutyákról akikkel nem etettek fel és a mostanában egyre ellenállóbbra gyártott porszívócsövekről.. Szóval csupa újdonság, amivel jó ha tisztában vagyok.
Az orra nem térek ki, érzed ha megromlott.:(
Eva Mendes, vagy Whoopi Goldberg? Nem mindegy
Igen, én is Whoopi párti vagyok! Most mondd meg, milyen almáspitéje lehet... Évából egy jó leveskét sem nézek ki...

:DKutja : Ha a nővérednek még a tiednél is nagyobb fehér szemöldöke van, akkor beszéljük még át. Biztos ami biztos... Nehogy belelógjon a pörköltbe. Nem jobb tőle. Feltétel a kanál, én nem nézném végig, hogy valamely családtagot tunkolod a szaftba. A kanál azért fontos, mert ha nem jól sikerül a pörkölt de van kanális, akkor marad a pálinka. Szóval az evőeszköz a Te felelősséged, ebbe szervesen beletartozik pl a szájad.:D Más nem kell, a második fogáshoz megnézünk egy Aston Villa meccset. És kijárunk az udvarra büfögni. Az oan elegáns. Ismeretlen helyen így lehet gyors barátságot kötni szomszéd kutyákkal. Főleg ha közel megyünk a kerítéshez.
Tehát családtagot csak előzetes fényképes szemöldök garanciával!;) Ezután rátérhetünk a fogyasztásra...Economikus ez a hölgy vagy nem. Manapság fontos szempont... Persze biztosan környezetbarát, így erre nem térek ki, főleg mert az én károsanyag kibocsátásom úgysem überelhető. Extrák? Távolság tartó-követő radar? (Régebbi tipusokba még nincs, na azokból lesznek a cédák.) Sebesség tartó elektronika (tempomat van-e), menetstabilizátor? (anélkül hogy?). Tudja-e szépen artikulálva mondani : A következő lehetőségnél pordulj:D jobbra..
Utolsó kérdés, de a legfontosabb! A közelgő Mikulás alkalmából, hány édes kis csizmácska kerül az ablakba??:D

Ez egy jópofáskodó írás, nem tükrözi a hölgyekről alkotott véleményemet és nem nagyon eszem pörköltet sem!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser69

Vendég
Aztasokmotskosfantáziájúkárosanyagkibocsájtóját...
Szóval a nővérem azé' hozom, hogy legyék aki hazatámogat, mikó főburulok már a habos kakajótól(mer a pálinkáhó aszt is kell inni, úgy tanultam az emberekné'), meg az ajtót is leginkább énrám a nővérem szokta csapkodni, mert az első feleségem már nem tudja, a második meg még nem meri...
De az csak másnap leszen, asznap csak hazatámogat, és akkor még nem is szokott nagyon morogni.
Azé jó egy testvér ilyenkor, mer példáu anyádzás az egyáltallába' nincsen valamilyen okbú kifollyólag...
Meg azé is hozom, hogy énrám semellyik motskos se mongya, hogy én nem vittem semmitse egy buliba...:)
Ennélfogva mindegy is, hogy hány lába és milyen hosszú szemöldöke van:)
Szeressük és kéc.
 

DeletedUser

Vendég
hogy én nem vittem semmitse egy buliba..
Értem! Akkor ez egy Mátyás király ajándéka. M31oti hoz egy csillényi rakottkrumplit vadkanból. Az én tisztem a haboskakaós pálinka. Na most akkor ezeket mi bedobjuk a közösbe. Erre Te hozol ugyan ajándékot, de kimondottan önös érdekből és saját felhasználásra. Nem gondolod, hogy egy kicsit egysíkúan gondolkodsz? Legalább mondanád, hogy pókerezés közben kiválóan énekel!
 
Fent