• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Offtopic a kreatívoknak

DeletedUser

Vendég

Én taníccsalak fijam!
Nevéből is láthatod, hogy egyszer Luktenstejin hercignél járt ház tűznézőben és a füstölgő pernyén mekkérte Rosalinda nevű kislyánykáját. Az a tűzkeresztségben (rajta átak) felvette a Ó-Te Drága Klementína nevet és panyol honba távozott. Így lett szomszédja Kálmán bácsinak aki viszont Fehérváron Királlyá koron -áztatta magát (igen-igen a dunna (!!) jegén) és ebből az alkalomból, egy Mócárt nevű kakaóimportőr fődijévé lvált Suttgártban, aki később szép pályát futott be a csokidesszert görgetők lanyhuló piacán. Talán máá világos. Most mélyebben nem megyek bele, mert természetes, hogy alsó ágon nagyívű még a rokonság és oda is teregetünk ha megtelt a fregoli.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
És itt nem csak az élet pezseg!! Bár ebben Tsudri a szakértő.
 

DeletedUser

Vendég
Nooooneeeeem barátocskám, ide belépő kell, mégpedig egy igazi nagy senkisemgondoltavolna szöveg. Amin jót röhögünk...
 

DeletedUser

Vendég
Nem érted! Ki írta, hogy jó is legyen, ha olvastad a mieinket, na azokra mindent lehet mondani...
Off topic...!
Nincs egy jó recepted például?
Mi azokon is jókat tudnánk röhögni, mert azt hisszük, hogy viccelsz...
 

DeletedUser

Vendég
Neeee emlékszem, így kezdődött az "ismeretségünk"!
 

DeletedUser

Vendég
Minden bizonnyal a legmélyebb nyomot a humortalanságom hagyott benned, de sajnos ki kell, hogy javítsalak. Ismeretségünk hajnalán a kezedet akartam megkérni.
 

DeletedUser

Vendég
Lehet, hogy erre innom kell valamit. Különben se ködösíts, mikor jössz egy inggel. Ez a kézkérős dolog úgy hangzik mintha olcsóbban meg akarnád úszni!
 

DeletedUser

Vendég
Utálom, ha átlátnak rajtam.
Ha megkérem a kezed, nemet mondasz. Ha még is elfogadod, akkor Klaudia bácsi szét tép, hosszában. Végeredmény ugyan az.
Ha inget adok, azt biztos elfogadod. Én is ezt tenném.
 

DeletedUser

Vendég
Macipirinek - "de Rád kíváncsi Vagyok továbbra is!!!"

Értem, hogy magasabb, fiatalabb, hosszabb, nagyobb a szíve, lelke van, a hangja mélyebb, oké, hogy gálánsabb és elegánsabb, zöld szeme vállig ér, nem bánom a dupla kéményes házat és hogy több nyelven beszél. Persze egy nőnek fontos az érzékenység és láthatóan ő a jobb. Nem marad ki és nem ragad be, tudom én nem barkácsolgatok otthon mint ő, fontos, hogy más földrészeken is legyen néha nyaralás és előforduljon jó szánkázós telelés, ő meghallgat és foglalkozik veled, kíváncsi rád, mégis oly férfias, ott toporog ha ruhát próbálsz, nem felejti el a szülinapod, pont annyi gyereket akar mint te, vasárnap el is mosogat, nem néz délután meccset és naponta többször mos fogat, de azt szeretném megkérdezni, hogy
Ennyi? Ilyen könnyen döntesz....
Rám már nem is?...
Leoffolom magam olyan féltékeny vagyok.
 

DeletedUser

Vendég
(höhö)











(höhöhö)

Sir Arthur Conan Doyle
Mindezt egy hajtóka alá gyűrődött rúzsfoltból?
 

DeletedUser434

Vendég
Tulajdonjog.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
:D
:mad:nem kedves:mad: azt nem írtam. Ha igen akkor még az is?... A többi rendben van, azokon nem nagyon lehet vitatkozni...:D

Most még ne hívj meg, mert a büfétekben egy bingyom szörpre sem tudnálak meghívni ha az 50 deszkába kerül. Máskor szívesen, csak legyen jó buli, folyjon a selyemsör, gőzölögjön a tekercssült!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser434

Vendég
Tulajdonjog.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser240

Vendég
Nem is írta kisemmharmincegyotéi, hogy menne... komolyan? na azt meg végképp...
:mad: o_O még a végén szétoffolják az OFF topicot... aztán az a sok vendégeskedés mire való? Könyv van itthon is, apósnak meg nyomdája. Olvastam is minap, olyan kis vékonyka, tudod, hová szokás menni vele, könyvet. Áfonyássat, hab nem vót rajta.
 

DeletedUser

Vendég
:mad:nem kedves:mad: azt nem írtam
Ugyan már ... M31oti. Ne vedd a szívedre, ez csak játék!
Én elrabolom a nők szívét, de közben egy suhancos félmosoly kíséretében konstatálom keserű könnyeidet az őrjöngő dühkitörésed közepette. Mondom, hogy ez csak játék ... és Szilvi néni is ezt mondja mosolyogva, bólogatva, miközben a koronaékszereimet szorítja és akár képes lenne leszakítani őket, ha nem egy játék lenne.
 

DeletedUser256

Vendég
Gyerekek, én leiratkozom erről a témáról... Bár szeretem a zagyvaságaitokat, már kezdek belehülyülni :confused::p
 

DeletedUser

Vendég
Akkor megalapítjuk a Neengedde Varga(béles)2002-tklubbot
 
Fent