• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nyári esemény: Csordahajtás

DeletedUser247

Vendég
Az 1 hónapos eseményeknél nem szokott 100 lenni az utolsó folyamatos feladat után járó jutalom. Legutóbb a Főnix Felemelkedése volt 1 hónapos, ott a folyamatos feladatok után összesen 2787 Égeszenciát lehetett szerezni, míg most 3338 répát. ;)
Köszönöm szépen a választ :)
 

DeletedUser1637

Vendég
Ugye, ha az Aranyládába a mai nap folyamán ötször adtam be répát és egyszer sem adta a napi exkluzív épületet (amire az van írva, hogy 25 % eséllyel adja), akkor a -20 % esélye van, hogy beadja és nem 25 % igaz?
Egy fontos dolog, az esélyek nem adódnak össze. Minden ládanyitáskor annyi az esély, hogy elvihesd a napi exkluzív épületet. Annyi az esélye, hogy annál a nyitásnál kidobja a rendszer neked az épületet (és csakis arra a nyitásra vonatkozik). Emiatt változó, és nem kiszámítható, hogy mennyi esély van megszerezni, ezért van akinek kevesebb sikerül, van akinek több. :)
 

DeletedUser2062

Vendég
Egy fontos dolog, az esélyek nem adódnak össze. Minden ládanyitáskor annyi az esély, hogy elvihesd a napi exkluzív épületet. Annyi az esélye, hogy annál a nyitásnál kidobja a rendszer neked az épületet (és csakis arra a nyitásra vonatkozik). Emiatt változó, és nem kiszámítható, hogy mennyi esély van megszerezni, ezért van akinek kevesebb sikerül, van akinek több. :)
Múltkor nem lett ám meg a sárkány..de ma lett csirkém. :rolleyes:
 

DeletedUser1893

Vendég
Egy fontos dolog, az esélyek nem adódnak össze. Minden ládanyitáskor annyi az esély, hogy elvihesd a napi exkluzív épületet. Annyi az esélye, hogy annál a nyitásnál kidobja a rendszer neked az épületet (és csakis arra a nyitásra vonatkozik). Emiatt változó, és nem kiszámítható, hogy mennyi esély van megszerezni, ezért van akinek kevesebb sikerül, van akinek több. :)

Kedves Berea! Nem rég feltettem egy kérdést, mi szerint lehetséges-e hogy vásárlás nélkül megnyerjük a 3. nagydíjat...? a Te véleményedre lennék kíváncsi...
 

DeletedUser902

Vendég
Asszem, ez nem így van. Valami olyasmi volt régebben, hogy amiből hamarabb eléred a felét. Vagy amiből hamarabb az egészet?

Vagy ezt csinálod meg, vagy azt típusú feladat volt. :)
Itt is vannak ilyenek..... kutass ki egy technológiát, vagy fejlessz..... fedezz fel egy tartományt, vagy építs. :)
A "szerezz 24 ereklyét"-ben nincs benne az,hogy hogyan, úgyhogy csak szerezz valahogy. :)

Amire te gondolsz Királynő, egy korábbi event-ben feladat volt, azt hiszem tudásponttal (de lehet, hogy nem TP hanem valami más volt). :)
 

DeletedUser1637

Vendég
Kedves Berea! Nem rég feltettem egy kérdést, mi szerint lehetséges-e hogy vásárlás nélkül megnyerjük a 3. nagydíjat...? a Te véleményedre lennék kíváncsi.
Úgy van beállítva a 3 nagydíj, hogy az első kettő kitartó szorgalommal a többségnek elérhető legyen, és ezeknek az épületeknek az értékeik is nagyok, és az építkezés menüben hasonlót csak prémiummal lehetne vásárolni. :)
Így az első és második megszerezhető, a harmadik csak igen nagy szerencsével szerezhető meg, vagy prémium vásárlásával.
 

DeletedUser

Vendég
Vagy ezt csinálod meg, vagy azt típusú feladat volt. :)
Itt is vannak ilyenek..... kutass ki egy technológiát, vagy fejlessz..... fedezz fel egy tartományt, vagy építs. :)
A "szerezz 24 ereklyét"-ben nincs benne az,hogy hogyan, úgyhogy csak szerezz valahogy. :)

Amire te gondolsz Királynő, egy korábbi event-ben feladat volt, azt hiszem tudásponttal (de lehet, hogy nem TP hanem valami más volt). :)
Lehetséges, hogy eredetileg ebben is TP-s volt a választható, ahogy az az első lefordított küldisorban is volt. Aztán változtathatták találkozóra, de így meg ez feleslegesnek tűnik, ahogy kibeszéltük ma. Ez is simán ereklyeszerzés tulajdonképpen. :)
 

Tejinashi

Erős harcos
Úgy van beállítva a 3 nagydíj, hogy az első kettő kitartó szorgalommal a többségnek elérhető legyen, és ezeknek az épületeknek az értékeik is nagyok, és az építkezés menüben hasonlót csak prémiummal lehetne vásárolni. :)
Így az első és második megszerezhető, a harmadik csak igen nagy szerencsével szerezhető meg, vagy prémium vásárlásával.

Az lehet, hogy így van, de például az előző ilyen eseményben is megszereztem a másodikat és ott áll a raktárban, mert csak kultúrát ad, abból pedig már Dunát lehet rekeszteni, ezért fölöslegesnek tarom kitenni. Amúgy több ilyen épület is van, amit emiatt nem teszek ki, pedig megnyertem és tán még helyem is lenne rá, de inkább hasznosabb épületeket építek helyettük.
 

DeletedUser1637

Vendég
Az lehet, hogy így van, de például az előző ilyen eseményben is megszereztem a másodikat és ott áll a raktárban, mert csak kultúrát ad, abból pedig már Dunát lehet rekeszteni, ezért fölöslegesnek tarom kitenni. Amúgy több ilyen épület is van, amit emiatt nem teszek ki, pedig megnyertem és tán még helyem is lenne rá, de inkább hasznosabb épületeket építek helyettük.
Ezt mindenki maga dönti el, hogy mi a hasznos neki, és azt próbál szerezni. :) A fejlesztésekkel jár, hogy a kultúraigény is megnő a városodban. illetve a hely is gond sokszor. ezért a második nagydíj jól jöhet a Harmónia kerted helyett. Kisebb helyet is foglal, és több, mint 2.5-ször annyi kultúrát ad.;)

A legutóbbi ilyen típusú esemény a Főnix felemelkedése volt, ahol a második Nagydíj jelentős lakosságot is adott. :)
 

DeletedUser1394

Vendég
Jól látom a listában, hogy az igazán jó napi épületek megvoltak már? Mármint, gondolom, a többségnek a lakosság/kultúra épületek a jók... :)
 

DeletedUser1524

Vendég
Jól látom a listában, hogy az igazán jó napi épületek megvoltak már? Mármint, gondolom, a többségnek a lakosság/kultúra épületek a jók... :)

Azok elméletben elfogytak valóban, bár az, hogy kinek mi kell az más kérdés :) Nekem spec most egyik lakost adó sem kellett, mert van/lesz elég lakosom a félszerzetek végéig, de pár kultit adó épületet cseréltem, ha már adott a lehetőség :)
 

Tejinashi

Erős harcos
Valaki árulja el legyen szíves, hogy honnan lehet még kultúrát szerezni. Eddig a következőket próbáltam:
1. Vettem egyet, a számláló nem emelkedett.
2. Az óránként jövő kultúrára nem emelkedett.
3. A csodák által adott kultúrákra nem emelkedett.
4. Találkozók által adott kultúrákra nem emelkedett.
5. A bajnokság által adott kultúrára sem emelkedett.

Szóval egyenlőre nullán áll a számláló...
Akkor honnan lehet még kultúrát szerezni, ha egyikre se reagál a számláló???
 
Utoljára szerkesztve:

Erica

Veterán
Valaki árulja el legyen szíves, hogy honnan lehet még kultúrát szerezni. Eddig a következőket próbáltam:
1. Vettem egyet, a számláló nem emelkedett.
2. Az óránként jövő kultúrára nem emelkedett.
3. A csodák által adott kultúrákra nem emelkedett.
4. Találkozók által adott kultúrákra nem emelkedett.
5. A bajnokság által adott kultúrára sem emelkedett.

Szóval egyenlőre nullán áll a számláló...
Akkor honnan lehet még kultúrát szerezni, ha egyikre se reagál a számláló???
Szia
Helyezz ki kérlek 2 db Ragyogó jelzőtáblát,és meg is van oldva.10 mp az egész.
 
Fent