• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nyári esemény: Csordahajtás

DeletedUser2062

Vendég
Ma a 2x2-es szivárvány póni van, azt meg tudod nézni a játékban, holnap egy 3x4-es területű, elég jó kultúra mennyiséget adó záró nyeremény lesz várható
lastbuild.jpg
Jujj,de köszi!! :) :) ( a mait természetesen láttam és sikerült szerezni is egyet :) )
 

DeletedUser902

Vendég
Olyan szépek az új nyereményeim! :D
Rögtön át is kellett rendeznem egy kicsit a portámat, hogy kitehessem őket és gyönyörködjek bennük egy ideig. :D

A segítséget én is nagyon szépen köszönöm! Remélem lesz módom és alkalmam bármikor/akármiben viszonozni azoknak, akik a szabadidejüket nem kímélve megosztották velünk a feladatokat és a nyeremény épületek képeit. :)
 

DeletedUser2062

Vendég
Első eseményem volt a játékban,nagyon tetszett,bár egy pici hiányérzetem azért van,hogy sem az anyasárkányt,sem a mai karámot nem tudtam megszerezni,pedig ezekre tettem fel a legtöbb répát. De ez ugye benne van a pakliban! Viszont azoknak amik sikerültek,nagyon örülök! :) És én is köszi a segítséget,főleg a fórumos új pajtásoknak!! :cool:
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser1737

Vendég
Azt szeretném kérdezni, hogy esetleg még ma így utolsó löketnek, lesz-e valami akciós répa vagy gyémánt vásár? Esetleg tudható?
 

DeletedUser902

Vendég
Az óriási díjnál 125/800..... szóval az RNSZ is kevés lenne. :p
A grafikája miatt egy picit sajnálom, de egyébként roppant elégedett vagyok a kettő kultúrát adó szépséggel is! :D
Lakosokra most nincs szükségem. :)

Ejjj..... kénytelen leszek megvárni az éjfélt, olyan leszek mint Hamupipőke (csak a mák és a borsó helyett répát fogok szedegetni)! :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser240

Vendég
Igen, a mai volt az utolsó napi küldetés. :)
Az jó, mert nekem tegnap már nem volt. Most nézem, megint van egy. Megoldottam, erre írja, van még egy. :D Mára....
Nem számít, úgy is le vagyok maradva nagyon. De legalább van egy sárkányom. Úgy tetszik! :)
 
Fent