• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nyári esemény: Csordahajtás

Erica

Veterán
De épp ezaz, hogy kultúra kellett és nem tudáspont. :) a jelzőtábla segített :) én balga meg a tudáspontokat szedtem össze és csodálkoztam, hogy nem nő a számláló :)
pici kép zavar.....ilyen olykor nálam is van,,,de lényeg,hogy megoldódott!!♥♥szuper!!!
Azért picit visszakanyarodva az Eventre!!Szuper nyereményeket kaptam,sok sok lakost,és mind a 3 Fő Nagydíjat♥ Köszönöm!!!♥Szuper Event volt!!♥♥
 
Utoljára szerkesztve:

Tejinashi

Erős harcos
Az elkövetkezendő hasonló eventekre vonatkozólag lenne egy javaslatom. A feladatsor elvileg közkézen forog, bár én például nem tudom melyik feladatnál tartok, mert olyan, hogy szerezzek három Erőteljes ellátást, több is van, de az előtte lévőt például nem találtam, ami az volt, hogy fejlesszek 6 épületet 5., vagy magasabb szintre. Ezért lenne egy olyan javaslatom, hogy amikor kiírja a játék a feladatot, írja elé, hogy hányadiknál tart. Pl.: 99/4. Szerezz 100 alapanyagot. Így a játékosoknak könnyebb lenne követniük, hogy mi következik.
 

DeletedUser1524

Vendég
Az elkövetkezendő hasonló eventekre vonatkozólag lenne egy javaslatom. A feladatsor elvileg közkézen forog, bár én például nem tudom melyik feladatnál tartok, mert olyan, hogy szerezzek három Erőteljes ellátást, több is van, de az előtte lévőt például nem találtam, ami az volt, hogy fejlesszek 6 épületet 5., vagy magasabb szintre. Ezért lenne egy olyan javaslatom, hogy amikor kiírja a játék a feladatot, írja elé, hogy hányadiknál tart. Pl.: 99/4. Szerezz 100 alapanyagot. Így a játékosoknak könnyebb lenne követniük, hogy mi következik.

Az erőteljes ellátás amit említettél az 54., mivel az 53. a 6 épület 5-ös szintre húzása...
Amúgy az ötleted jó :)
 

Tejinashi

Erős harcos
Az erőteljes ellátás amit említettél az 54., mivel az 53. a 6 épület 5-ös szintre húzása...
Amúgy az ötleted jó :)
Akkor amit beírtak még az elején, hibás? Ott ez szerepel:

50. Fizess jó mennyiségű márványt (szintfüggő)
51. Fizess jó mennyiségű acélt (szintfüggő)
52. Fizess jó mennyiségű deszkát (szintfüggő)
54. Szerezz 3 Erőteljes Ellátás bűbájt
55. Fizess jó mennyiségű aranyat (szintfüggő)
56. Szerezz jó mennyiségű aranyat (szintfüggő)
57. Oldj meg 18 találkozót, vagy szerezz 18 ereklyét

Itt sehol nincs 6 épület 5. szintre húzással

Ja, most látom, hogy hiányzik az 53. feladat, akkor ezek szerint hiányosan írták be...
 

DeletedUser1121

Vendég
Akkor amit beírtak még az elején, hibás? Ott ez szerepel:

50. Fizess jó mennyiségű márványt (szintfüggő)
51. Fizess jó mennyiségű acélt (szintfüggő)
52. Fizess jó mennyiségű deszkát (szintfüggő)
54. Szerezz 3 Erőteljes Ellátás bűbájt
55. Fizess jó mennyiségű aranyat (szintfüggő)
56. Szerezz jó mennyiségű aranyat (szintfüggő)
57. Oldj meg 18 találkozót, vagy szerezz 18 ereklyét

Itt sehol nincs 6 épület 5. szintre húzással

Ja, most látom, hogy hiányzik az 53. feladat, akkor ezek szerint hiányosan írták be...
Korábban olvastam is róla itt "eszmecserét", állítólag pótolva is lett. Biztosan így is van, én már nem néztem meg újra :)
 

Erica

Veterán
Az elkövetkezendő hasonló eventekre vonatkozólag lenne egy javaslatom. A feladatsor elvileg közkézen forog, bár én például nem tudom melyik feladatnál tartok, mert olyan, hogy szerezzek három Erőteljes ellátást, több is van, de az előtte lévőt például nem találtam, ami az volt, hogy fejlesszek 6 épületet 5., vagy magasabb szintre. Ezért lenne egy olyan javaslatom, hogy amikor kiírja a játék a feladatot, írja elé, hogy hányadiknál tart. Pl.: 99/4. Szerezz 100 alapanyagot. Így a játékosoknak könnyebb lenne követniük, hogy mi következik.
Szia
Ez nagyon jó gondolat lenne,viszont tudd,hogy a feladatsor azért van meg,mert mi páran játszunk a Bétán,ahol az Event 2 vagy 3 héttel korábban indul el.(és elhozzuk Nektek segítség képpen)Viszont a feladatsorokat nem is volna szabad normális esetben tudnunk,mivel ez amolyan "meglepetés"jelleg lenne.Valószinü,hogy nem fogják(bár nem lehet tudni)számsorral ellátni.
 
Utoljára szerkesztve:

Tejinashi

Erős harcos
Szia
Ez nagyon jó gondolat lenne,viszont tudd,hogy a feladatsor azét van meg,mert mi páran játszunk a Bétán,ahol az Event 2 vagy 3 héttel korábban indul el.(és elhozzuk Nektek segítség képpen)Viszont a feladatsorokat nem is volna szabad normális esetben tudnunk,mivel ez amolyan "meglepetés"jelleg lenne.Valószinü,hogy nem fogják(bár nem lehet tudni)számsorral ellátni.

Ha nem hoznátok nyilvánosságra a feladatsorokat, akkor ti, akik a Bétán játszotok, előnyben lennétek azokkal szemben, akik ott nem játszanak, mert ti már tudjátok a feladatsort, mi pedig nem. Márpedig ez nem lenne fair dolog. Gondolom a Bétán tesztelitek, tehát mindenképp tudnotok kell a feladatsort, különben nem tudnátok letesztelni :) Szóval itt valahogy nem jön össze a dolog :)
 

DeletedUser1432

Vendég
Ha nem hoznátok nyilvánosságra a feladatsorokat, akkor ti, akik a Bétán játszotok, előnyben lennétek azokkal szemben, akik ott nem játszanak, mert ti már tudjátok a feladatsort, mi pedig nem. Márpedig ez nem lenne fair dolog. Gondolom a Bétán tesztelitek, tehát mindenképp tudnotok kell a feladatsort, különben nem tudnátok letesztelni :) Szóval itt valahogy nem jön össze a dolog :)
Semmi akadálya a bétán regisztrálni, neked is ott a lehetőség.
Köszönömöt illene inkább mondani, nem elkezdeni támadni

Ez a határozott véleményem
 

DeletedUser683

Vendég
Ha nem hoznátok nyilvánosságra a feladatsorokat, akkor ti, akik a Bétán játszotok, előnyben lennétek azokkal szemben, akik ott nem játszanak, mert ti már tudjátok a feladatsort, mi pedig nem. Márpedig ez nem lenne fair dolog. Gondolom a Bétán tesztelitek, tehát mindenképp tudnotok kell a feladatsort, különben nem tudnátok letesztelni :) Szóval itt valahogy nem jön össze a dolog :)
Akkor ezek szerint nekünk kötelező lenne hozni a feladatokat? Ez is egy megközelítés. Egy köszönöm helyett ez is megjárja. :)
A bétás tesztelésre pedig mindenki előtt ott a választás lehetősége. Szépeket! :)

Szerk:
Gondolom a Bétán tesztelitek, tehát mindenképp tudnotok kell a feladatsort, különben nem tudnátok letesztelni
Nem tudjuk ott se előre, csak amikor megkapjuk.;)
 

Tejinashi

Erős harcos
Semmi akadálya a bétán regisztrálni, neked is ott a lehetőség.
Köszönömöt illene inkább mondani, nem elkezdeni támadni

Ez a határozott véleményem

Bocsi, én senkit nem támadtam, csak megállapítottam valamit. Amúgy köszönet a nyilvánosságra hozatalért, bár ennyi erővel hivatalosan is nyilvánosságra hozhatnák, amikor az event elkezdődik. :) Gondolom a vezetőség is tudatában van annak, hogy úgyis megosztjátok. :)
 

DeletedUser683

Vendég
Bocsi, én senkit nem támadtam, csak megállapítottam valamit. Amúgy köszönet a nyilvánosságra hozatalért, bár ennyi erővel hivatalosan is nyilvánosságra hozhatnák, amikor az event elkezdődik. :) Gondolom a vezetőség is tudatában van annak, hogy úgyis megosztjátok. :)
Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem egyre többen vagyunk úgy, hogy nem érzünk ingert, késztetést arra, hogy lefordítgassunk 100 feladatot, sorszámozgassuk szöveges fájlba, majd bemásoljuk ide, és persze benne van a tévedés lehetősége, amikor sok hasonló feladat követi egymást, és már jojózik a szemed. Én például nem érzek késztetést, hogy legközelebb az időmet erre áldozzam. Sok más hasznos dolgot lehet addig csinálni, vagy csak kikapcsolódni. :)
Nem fogják nyilvánosságra hozni előre, plusz többször volt rá példa (igaz régebben) hogy mire ideért az esemény, néhány változás volt a feladatokban. Akkor is meg lehet csinálni a feladatokat, amikor megkapjátok.
 
Fent