• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nyári esemény: Csordahajtás

DeletedUser3

Vendég
Már most is elhelyezheted, IV-es marad. Ilyen eseményeknél mindig a megszerzés pillanata számít, nem pedig az építésé. Valamint mindig a fejezet első technológiája, a Fejlett Felderítők teljes feloldása jelenti az átlépést. :)
 

DeletedUser902

Vendég
A mai napi exkluzív nálam egy pirosas barnás téglalap:
upload_2017-7-20_6-53-53.png
Meg is nyertem és a raktáramba is így került. :(
Frissítettem, töröltem, ürítettem, de nem változott semmi. :(
Mit tegyek, hogy csirkékkel teli tisztás legyen belőle? Másnál is előfordul ez, vagy csak én vagyok a kitüntetett? :)
 

DeletedUser247

Vendég
Még nem tartok ott, de tudtommal a 99. feladat, hogy használj fel 30 TP-t. Mi ezen olyan megerőltető? Előbb-utóbb amúgy is bekövetkezik, nem? Most meg még cukorrépa is jár érte.
Szia!...félreértettél:rolleyes:...nem a megerőltetésről van szó,hanem keveslem a répát!...az eddigi eventeknél 100 akármi volt a jutalom az utolsóért, én azt hittem most is annyi lesz:oops:
 

DeletedUser136

Vendég
A mai napi exkluzív nálam egy pirosas barnás téglalap:
775 bővítmény megtekintése
Meg is nyertem és a raktáramba is így került. :(
Frissítettem, töröltem, ürítettem, de nem változott semmi. :(
Mit tegyek, hogy csirkékkel teli tisztás legyen belőle? Másnál is előfordul ez, vagy csak én vagyok a kitüntetett? :)
Szia.
Én is nyertem , de nálam minden rendben. A csirkés tisztást adta. :)
 

DeletedUser3

Vendég
A mai napi exkluzív nálam egy pirosas barnás téglalap:
775 bővítmény megtekintése
Meg is nyertem és a raktáramba is így került. :(
Frissítettem, töröltem, ürítettem, de nem változott semmi. :(
Mit tegyek, hogy csirkékkel teli tisztás legyen belőle? Másnál is előfordul ez, vagy csak én vagyok a kitüntetett? :)
Ismert a jelenség, már dolgozunk rajta.
Ez ugyan az a csirketisztás, mint másoknál, a bónuszokat is megfelelően kapod, mindössze a grafikája hiányzik.
 

DeletedUser1893

Vendég
Kedves mindenki! Szerintetek van rá matematikai esély hogy bárki is megnyerje a 3. nagydíjat vásárlás nélkül?
 

DeletedUser1637

Vendég
.az eddigi eventeknél 100 akármi volt a jutalom az utolsóért, én azt hittem most is annyi lesz:oops:
Az 1 hónapos eseményeknél nem szokott 100 lenni az utolsó folyamatos feladat után járó jutalom. Legutóbb a Főnix Felemelkedése volt 1 hónapos, ott a folyamatos feladatok után összesen 2787 Égeszenciát lehetett szerezni, míg most 3338 répát. ;)
 

GreenKnight

Veterán
A küldetések között a "Teljesíts X találkozót vagy szerezz X ereklyét" szövegből a "Teljesíts X találkozót" résznek mi értelme? Hiszen a találkozókért automatikusan kapjuk az ereklyét. Egy találkozóért egy ereklyét. Miért nem elég a "Szerezz X ereklyét" szöveg? Nem zavar, csak látszólag semmi értelme.
 

DeletedUser1432

Vendég
Naná, hogy van. 1:5-höz. :D Én arra gyúrok. ;) :p:D
Az arányt javítanám
1:1 Vagy meglesz, vagy nem :D
RNSZ-el simán hozható a fődíj ;)

A küldetések között a "Teljesíts X találkozót vagy szerezz X ereklyét" szövegből a "Teljesíts X találkozót" résznek mi értelme? Hiszen a találkozókért automatikusan kapjuk az ereklyét. Egy találkozóért egy ereklyét. Miért nem elég a "Szerezz X ereklyét" szöveg? Nem zavar, csak látszólag semmi értelme.
A kérdés az, ha találkozóból szerzed meg az elsőt, akkor azt minek veszi a rendszer?
Mert a vagylagosoknál nem lehet keverni, amivel kezded, azzal kell befejezni.

Ha az elsőt találkozóból szerzed és annak is könyveli el, nem pedig ereklyének, akkor mind a 30-at találkozóból kell megcsinálnod, hiába szerzel ereklyét másképpen.
Ha elsőnek ereklyét szerzel pl. pacsiból, akkor viszont a bajnoki és tartományból szerzett ereklyék is bele számítanak.

Ebben az esetben nemhogy van értelme, hanem kifejezetten érdemes figyelni
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

GreenKnight

Veterán
A kérdés az, ha találkozóból szerzed meg az elsőt, akkor azt minek veszi a rendszer?
Mert a vagylagosoknál nem lehet keverni, amivel kezded, azzal kell befejezni.

Ha az elsőt találkozóból szerzed és annak is könyveli el, nem pedig ereklyének, akkor mind a 30-at találkozóból kell megcsinálnod, hiába szerzel ereklyét másképpen.
Ha elsőnek ereklyét szerzel pl. pacsiból, akkor viszont a bajnoki ereklyék is beszámítanak, de a tartományból szerzett is.

Most csináltam meg a 24 ereklyéset. Látszólag csak az ereklyék száma a lényeg, ugyanis egy részét találkozóból, a maradékot pedig bajnokiból szedtem össze és elfogadta a végén a teljesítést. Ezért is tűnt fel a teljesen fölösleges szövegezés.
 
Fent