• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Kulisszák mögött: A Végtelenség Tornya

Agimucuru

Felderítő
Sziasztok!
Számomra ez a torony kész csalódás :( Az ajándékok nagyrészét a varázsakadémiába megtudom csinálni, és akkor nem kellene még gyémántot sem adni egyik jelentéktelen ajándékért sem. Ha legalább úgy lenne, hogy pl. minden szintet ha elérek lenne egy fix épületrészlete és ha feljutok a tetejére akkor teljes lenne a megnyerhető épület, akkor oké lenne mert lenne értelme miért költeni rá. De így egy nagy nulla az egész számomra és ha nem változik felőllem ott dölhet össze az egséz nem fogom csinálni. Ha a gyémánt lehuzás volt a cél az szerintem most még sikerült, de innentől kezdve sokan meggondolják adjanak e egyáltalán 1 gyémántot is ezért a semmiért.
Csatlakozom hozzád!Számomra is nagy csalódás az egész torony!Semmi másra nem jó csak arra,hogy vigye a nyersanyagot,a gyémántot és kinyírjam az összes seregemet holmi kis vacak ajándékért.Inkább én is lemondok róla!Az egész nem ér annyit!
 

DeletedUser1766

Vendég
Végigmentem ma gyorsítókkal (1 órásból úgyis 200 felett van :D ) mind a 3 szinten, nehogy az legyen, hogy ki sem próbáltam. Továbbra is azt mondom, hogy aránytalanul sok veszteséggel jár, még úgy is, hogy egész jól kaptam ezúttal gyémántot.
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
amíg csak panaszkodás van, de mindenki szórja bele a cuccot, addig nem fog semmi változni
a bétán néhány héttel az indulás után visszavágták az egység méreteket és 2 hete az egyezkedés költségét is
mégis az éles világok az eredeti, durva mennyiségeket kéri - nyilván tudták, hogy az újdonság miatt ezekkel az eszement számokkal is hajlandóak lesznek játszani az emberek
amíg nem csökken látványosan a játékos szám, addig maradnak is ezek a durva számok - csak mondom
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok. Lenne egy kérdésem. A Toronyból megszerezhető épületegyüttes darabajait ha külön-külön fejezetekben nyerem meg, akkor a bónuszokat mi alapján kapom meg?

Példa: Most a 9. fejezetben nyeretem egy darabot. Ha átlépek a 10. fejezetbe és ott is nyerek egy darabot, és ha a többi része is eltér a fent említett fejezetektől, s amikor összepakolom majd egyszer a teljes szettet, akkor a bónuszok hogyan viselkednek majd?

Remélem nem túl bonyolult a kérdés :D
 

DeletedUser3

Vendég
Sziasztok. Lenne egy kérdésem. A Toronyból megszerezhető épületegyüttes darabajait ha külön-külön fejezetekben nyerem meg, akkor a bónuszokat mi alapján kapom meg?

Példa: Most a 9. fejezetben nyeretem egy darabot. Ha átlépek a 10. fejezetbe és ott is nyerek egy darabot, és ha a többi része is eltér a fent említett fejezetektől, s amikor összepakolom majd egyszer a teljes szettet, akkor a bónuszok hogyan viselkednek majd?

Remélem nem túl bonyolult a kérdés :D
Mindegyik épület a saját szintjének megfelelő bónuszt adja, attól függetlenül, hogy a hozzá csatlakozó épület milyen szintű.

Tehát ha a 9-es fejezetű épülethez kapcsolódik 2 másik 9-es szintű, akkor az eredeti épület a 9-es bónuszokat adja. Ha a 9-es épülethez 2 db 10-es kapcsolódik, akkor az eredeti 9-es ugyanazt adja, a két 10-es pedig a 10-es bónuszokat.

(Épület szempontjából: Kapcsolódik hozzám valaki? Igen? Zsír. Az nem érdekel hanyas szintű.)
 

bere007

Veterán
Azt esetleg lehetne tudni, hogy a nehézségi szintet hogyan számolja ki a rendszer? Amióta az event miatt felhúztam manukat és műhelyeket, sokkal nehezebb lett. Ez amiatt van, vagy pedig azért, mert be lett téve a teleportálás?
 

SirSmithy

Veterán
Azt esetleg lehetne tudni, hogy a nehézségi szintet hogyan számolja ki a rendszer? Amióta az event miatt felhúztam manukat és műhelyeket, sokkal nehezebb lett. Ez amiatt van, vagy pedig azért, mert be lett téve a teleportálás?
Azért mert építettel manukat és műhelyeket. Emellett a csodák szintjei is befolyásolják a nehézséget.
 

Calyr

Veterán
Azért mert építettel manukat és műhelyeket. Emellett a csodák szintjei is befolyásolják a nehézséget.
Ajaj, erről nem tudtam, de akkor lehet én is megszívtam. :) Van erről bárhol (akár külföldi fórumon is) valami konkrétabb infó?
Mondjuk eddig minden tornyot végigcsináltam, így majd kiderül, de akkor lehet inkább eleve készülnék rá lélekben. :D
 

SirSmithy

Veterán
Ajaj, erről nem tudtam, de akkor lehet én is megszívtam. :) Van erről bárhol (akár külföldi fórumon is) valami konkrétabb infó?
Mondjuk eddig minden tornyot végigcsináltam, így majd kiderül, de akkor lehet inkább eleve készülnék rá lélekben. :D
A béta fórumon próbáltak kideríteni a pontos formulát, mert a játékosok észrevették, h nagyon különböző a nehézség/jatekos. Elkezdtek hasonlítani a városok fejlettségét és arra jutottak, h gyakorlatilag csak a kapitány életkora nem számít a nehézség kikalkulalasaba. Ezt később egy mod meg is erősítette, pontos számok nélkül.
 

GreenKnight

Veterán
Nem lehetne, hogy ha már a végtelenség tornya elég sok egységemet emészti fel, akkor én választhassak a nyeremények közül? Bűbájtöredékre semmi szükségem, viszont a négy találkozóból egyben biztos, de volt, hogy háromban is azt kaptam. Gyakorlatilag számomra csak az utolsó találkozók (kapuk előtti) adnak használható nyereményt, de ehhez át kell rágnom magam a másik hármon is.
 
Fent