• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Kulisszák mögött: A Végtelenség Tornya

DeletedUser3

Vendég
A nyereményeken nem terveztek/nek változást? Az jó, hogy az emeletek végén lehet nyerni varázslatos épületeket, de az előtte levő 4 szint nyereménye és a szükséges osztagméret köszönő viszonyban sincs egymással. Már tele vagyok bűbájtöredékkel, mert gyakorlatilag a szintenkénti 4 találkozóból 3-ban azt lehet nyerni. Csak azért csinálom a tornyot, mert valami, ami egy kis kihívás, de lassan én is ott tartok, hogy nem éri meg a veszteséget.
Bárcsak tudnék erről pozitív (vagy negatív) hírrel szolgálni, de sajnos nem tudok. Természetesen továbbítom, hogy nem elég jó/változatos a nyereményalap, de a kezem eddig ér.
 

bere007

Veterán
Ha egyszerű lenne a hiba javítása, már javításra került volna. Bármilyen hihetetlen, de a hibajavítás nem annyiból áll, hogy beíjuk a kódba hogy
order != random

Elhiszem, hogy nem ennyiből áll, meg én nem is tudnám megcsinálni, mert nem értek hozzá. De vannak akik értenek hozzá és ez a dolguk. Nehogymár 2 hónapig ne tudja megcsinálni az, aki ért hozzá és ezért kapja a fizetését. Engem a munkahelyemről páros lábbal rúgnának ki, ha 2 hónapig szüttyögnék és nem jutnék előre.
Persze ha nem ezt csinálja/csinálják, mert mégsem a hibák javítása a legfontosabb, akkor az előbbi írás tárgytalan.

Ezt csak azért hoztam fel megint, mert ha esetleg megint elküldöd nekik és többször vannak "cseszegetve" akkor talán történik majd valami.

Köszönöm (köszönjük?). Tudom, hogy a hatásköröd eddig terjed, nem tehetsz többet. Bízom a reményhalban. :D

Itt talán már az is elég lehetne ha az ajándék ládának nem 10%-os esélye lenne egy 1 fordulós 5ezres osztagméretnél, mint egy 2 fordulós 15ezres osztagméretnél, vagy egy 3 fordulós 20ezres osztagméretnél. Azt talán nem lenne olyan bonyolult módosítani, bár ahogy írtam, nem értek hozzá.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3

Vendég
Nehogymár 2 hónapig ne tudja megcsinálni az, aki ért hozzá és ezért kapja a fizetését. Engem a munkahelyemről páros lábbal rúgnának ki, ha 2 hónapig szüttyögnék és nem jutnék előre.
Miért, te a munkahelyeden csak és kizárólag egy dolgot csinálsz? Akkor elhiszem, hogy ez lenne a helyzet, de ha végignézel az elmúlt két hónap változásjegyzékein, akkor láthatod, hogy nem egy-két dolgot csináltak a fejlesztők (nem csak hibajavítást, mindent), és ez csak az, ami a nyilvános listába kerül, a tényleges lista ennek sokszor három-négyszerese.

Elhiszem, hogy frusztráló egy hiba, hidd el, másnak is az, nekem is az. Tudod mi frusztráló még? Hetente azt olvasni, hogy "ha én így dolgoznék, már rég kirúgtak volna". Na ugye hogy neked se esne jól, ha odaülnék melléd, és ezt hajtogatnám. Gyorsabban nem fog elkészülni így semmi, de legalább az alacsony vérnyomás problémáját megoldod vele.
 

bere007

Veterán
Miért, te a munkahelyeden csak és kizárólag egy dolgot csinálsz? Akkor elhiszem, hogy ez lenne a helyzet, de ha végignézel az elmúlt két hónap változásjegyzékein, akkor láthatod, hogy nem egy-két dolgot csináltak a fejlesztők (nem csak hibajavítást, mindent), és ez csak az, ami a nyilvános listába kerül, a tényleges lista ennek sokszor három-négyszerese.

Elég sok dolgot csinálok, csak van fontossági sorrend, amihez tartom magam. De most, hogy megtudtam, hogy a hiba javítása mégsem a lista elején van, akkor többet ezt a témát nem is hozom fel.
 

liliputy

Veterán
Az itt szerezhető teleport bűbájjal miért nem lehet a kiképzőpályát elrakni?
Sziasztok! Nekem sem jelenik meg a teleport ikon, bár én a zsoldostábort szerettem volna raktárba tenni. (hozzá teszem, hogy a másik városomról beszélek, llilliputy néven) Igazából nem találtam érdemi választ erre a kérdésre.
 

Deathfolk

Veterán
Sziasztok! Nekem sem jelenik meg a teleport ikon, bár én a zsoldostábort szerettem volna raktárba tenni. (hozzá teszem, hogy a másik városomról beszélek, llilliputy néven) Igazából nem találtam érdemi választ erre a kérdésre.

A testvériségembe akinek van teleportja mindenki megnézte és senkinek nem engedi a kiképzőpályát elrakni, úgyhogy valószínűleg nem lehet, de azért jó lenne erről 1 hivatalos álláspont... Pedig nagyon jó lenne ha el lehetne tenni, pl most nagyon kéne a hely és ez a 1 épület amit csak ritkán használok, így ideglenesen megválnék tőle, de sok idő volt 16os szintre felhuzni, nem akarom lebontani...
 

DeletedUser3

Vendég
A testvériségembe akinek van teleportja mindenki megnézte és senkinek nem engedi a kiképzőpályát elrakni, úgyhogy valószínűleg nem lehet, de azért jó lenne erről 1 hivatalos álláspont...
Jelenleg technikai okok miatt nem lehet teleportálni az épületet, de ennek változtatása már továbbítva lett a fejlesztőcsapat felé. Tehát technikailag nem hiba, hanem a teleport korai verziója így lett tervezve.
 

otherworld

Felderítő
Jó reggelt.

Lehet, hogy a kérdésem már válaszra lelt, de ez az oldalakon keresztül tartó "hogyan piszkáljunk más"-t, elvette a kedvem az olvasástól. Ezért megkérdezném, hogy a szellemeknek felkínált áruval mi lesz abban az esetben, ha nem kell nekik, vagy a másiknak sem kell? Ugye felkínálok akárhány db-ot, de elutasításra kerül, ez elvész vagy továbbra is a raktáram készletén marad?
Valamint, ha idő előtt sikerül letudnom a feladatokat, azután is kapok még itt-ott megjelenő ajándékokat, vagy ha lezártam a feladatsort ez a lehetőség már nem áll fent?

Köszönöm
 

DeletedUser3513

Vendég
Amit felkínálsz az el is vész, nem marad a raktáradban.
Ha felértél a 3. szint tetejére, akkor végeztél a toronnyal, nincs több ládika.
 

DeletedUser4917

Vendég
Ez a végtelenség tornya nagyon jó , szinte csak a szellemekkel tárgyalok nagyon megéri .
Hálás köszönet mindenkinek aki miatt itt tart ma a torony :)
 

otherworld

Felderítő
Elértem a 3. szint végére. Kész vagyok a feladatokkal. Még több mint 2 nap van hátra a játék idejéből. Gondoltam ennyi és letudva. Erre jött a meglepi, a rendszer megint felkínálja a lehetőséget, hogy bizonyos idő múlva játszhatok. És akkor most mi lesz? Kezdődik elölről a játék vagy esetleg csak a legutolsó főellenségekkel lesz dolgom?
A Bejelentésekben 3 féle tornyos útról van kép. Ez talán olyan, mint az évszakos változás a városomnál, vagy van más jelentősége is?
 

DeletedUser1047

Vendég
Elértem a 3. szint végére. Kész vagyok a feladatokkal. Még több mint 2 nap van hátra a játék idejéből. Gondoltam ennyi és letudva. Erre jött a meglepi, a rendszer megint felkínálja a lehetőséget, hogy bizonyos idő múlva játszhatok. És akkor most mi lesz? Kezdődik elölről a játék vagy esetleg csak a legutolsó főellenségekkel lesz dolgom?
A Bejelentésekben 3 féle tornyos útról van kép. Ez talán olyan, mint az évszakos változás a városomnál, vagy van más jelentősége is?
A 3 kép a torony 3 különböző emelete, nemcsak dekoráció. Ha a 3. is kész van, akkor pihenhetsz a következő hétig. Minden emeleten van 4 szakasz, amelyek után pihenni kell, amíg kinyílik a kapu a folytatáshoz. Szakaszonként van 4 találkozó, amelyeket harccal vagy egyezkedéssel lehet megoldani. Néha előnyösebb egyezkedni, néha csatázni. Érdemes egyezkedés előtt ellenőrizni, hogy minden áruból legyen elegendő akkor is, ha mind az 5 szellem éppen azt kéri. Csatázáshoz a bónuszt adó lejáró épületek, megetetett tűzfőnix, ősi csodák segíthetnek.
 

Calyr

Veterán
Érdekes a multi verzió - kíváncsian várom, a gyakorlatban hogy működik. Azt esetleg lehet tudni előre, hogy hány pont kell a testvériség által elérhető összes jutalomhoz, és ebből egy játékos az egyes szintekkel hány pontot tud megszerezni? Ezzel az infóval a most nem tornyozó, vagy nem teljes végigjátszásban gondolkodó csapatagokkal könnyebb lenne rákészülni, megszervezni a jövő hetet. :)
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
A bétán 1330 pont kell minden jutalom megszerzéséhez és annyi pontot ír jóvá játékosonként, ahány hullámból áll a harc (akkor is, ha találgat és nem harcol az adott játékos). Tehát pl. az 1. tornyot végig vivő játékos 21 pontot hoz a csapatnak.
Tehát, ha minden játékos 2 tornyot megcsinál, már meg van az összes szükséges pont. Viszont maximum annyi ajándékot kapsz, ahány a saját teljesítményednek megfelelő szinten van. Vagyis, ha mindenki csak 2 tornyot csinál meg, akkor a 3. toronyhoz tartozó ajándékot senki sem kapja meg, hiába van meg a csapat pontszám.
Emiatt tehát nem érdemes presszionálni azokat, akik nem akarják végig tolni 3x a tornyot: akiknek kell az összes cucc, azoknak úgyis végig kell menniük, akik meg nem mennek végig, azok meg úgysem kapják meg mindet. ;)
 

DeletedUser3

Vendég
Azt esetleg lehet tudni előre, hogy hány pont kell a testvériség által elérhető összes jutalomhoz, és ebből egy játékos az egyes szintekkel hány pontot tud megszerezni?
10 - 30 - 60 - 110 - 180 - 270 - 380 - 520 - 690 - 880 - 1080 - 1330
Ennyi pont elérésével nyitjátok fel a jutalmakat (egy elérése után nem nullázódnak a számok, tehát a 10 ládához összesen 1330 pont kell, nem pedig 10+30+60...)
A torony minden emelete 21 pontot ad (minden szellem egy pont, kivéve a kapuk előtt álló szellemek, azok 2-t, a szint végén álló pedig 3 pont), ez játékosonként a torony teljesítésével 63 pont. Tehát az összes teljesítéshez 21 játékosnak kell végigvinni a tornyot, plusz egyvalakinek kell még 6 találkozót teljesíteni. Illetve nyilván lehet variálni, a csapat és a csapattagok érdekeit, igényeit figyelembe véve (25 fővel elég csak a második emeletet mindenkinek befejezni, de így sok jutalom nem lesz elérhető)
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Matek szerint ezzel sajnos nem jön ki, ennél nehezebb - Hoshi számai kellenek (21 játékos 3 szint+még 6 találkozó).
Szerintem @Hoshi válaszában van némi ellentmondás. Ő is azt írta, hogy 25 embernek elég 2x végig menni, de az nem jön ki azokkal a pontokkal, amit ő írt. Sajnos most a bétán a tornyot még 1x sem vittem végig az event miatt, így nem tudom leellenőrizni, hogy a 2. körben is csak 21 pontot ad játékosonként, de én úgy emlékszem, ahogy írtam, vagyis 1 pont/harci kör - tehát a 2. torony már többet kell, hogy érjen, mint 21 pont
 

DeletedUser3

Vendég
Megnéztem (legalábbis a második szintet), ott is ugyanannyi a pont, mint az elsőn.
21 pont szintenként: 3 teljes torony: 3x21 = 63
21 játékos teljes torony: 21x63 = 1323 pont, kell még 7.
Ez pedig még egy játékos 6 találkozója (1 + 1 + 1 + 2 + 1 +1 =7, a negyedik találkozó két pontos.)

25 játékos második szintre tényleg nem elég, valamit elnyomhattam a számológépen, 1500 körüli számot kaptam... elnézést.
 
Fent