• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Kihívások

DeletedUser3281

Vendég
Üdv!

" január 10-én kezdődik és január 13-án, " bla bla, nem azért de lehetne hoszabb idő is adva rá min legalább 1 hét..Másfelől kisebb szintüeknek ilyen rövid idő alatt nem is teljesíthető.. Nem tudom minek egy ilyen event ahol 50% megcsinálhatja van esélye rá másik fele meg nem. Ez valahol diszkriminatív, vagy esély egyenlőtlen.. Nem tudom ki találta így ki , de nem fizetnék neki ezért a hülyeségért így egy sört sem..

Részemről csak egy kérdés a témához: Azt ki és mikor mondta, hogy mindenki és mindenképpen el kell érje a "fődíjat"?
Nem az a kérdés ki mondta hogy el kell érnie, hanem az a kérdés egyenlő eséllyel elérhető vagy szándékosan van úgy hogy egyik fele a tagonknak elérheti a másik fele meg le van tojva ?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
Részemről csak egy kérdés a témához: Azt ki és mikor mondta, hogy mindenki és mindenképpen el kell érje a "fődíjat"?
Ez mondjuk bármelyik event esetében feltehető kérdés...

Nem tudom ki találta így ki , de nem fizetnék neki ezért a hülyeségért így egy sört sem..
Egyrészt, kérlek kerüld a dupla hozzászólásokat. Összevontam őket, de legközelebb kérlek használd a szerkesztés funkciót, vagy egyszerűen küldd el egyben a választ.
Másrészt kérlek kicsit fogd vissza magad még mielőtt túlszaladsz a kedves megjegyzéseiddel egy határon.
Harmadrészt kérlek indokold meg, miért lenne egy kihívás, ami az aktivitást díjazza, diszkriminatív? Ha pl. csak a vendégfajok termelőivel lehetne részt venni, akkor azt mondom oké, vagy ha csak egy bizonyos manufaktúrákkal, akkor oké, de itt műhelyekkel, ami mindenkinek kell, hogy legyen, plusz bűbájokkal, amit szintén mindenki, több forrásból is tud szerezni lehet résztvenni. Ez minden, csak nem diszkrimináció és nem lehetetlen.
Aki nem ér a végére egy ilyennek, az sem marad jutalom nélkül, hiszen több megálló is van az egészben, ahol jutalmakat ad a játék. Aki aktívabban játszik, egyszerűen a végére ér. Aki nem, az pedig nem. Aki szeretne időt áldozni a játékra, az jutalmat kap, aki nem foglalkozik vele, az nem. Ez hol unfair?
 

DeletedUser3108

Vendég
Ez mondjuk bármelyik event esetében feltehető kérdés...


Egyrészt, kérlek kerüld a dupla hozzászólásokat. Összevontam őket, de legközelebb kérlek használd a szerkesztés funkciót, vagy egyszerűen küldd el egyben a választ.
Másrészt kérlek kicsit fogd vissza magad még mielőtt túlszaladsz a kedves megjegyzéseiddel egy határon.
Harmadrészt kérlek indokold meg, miért lenne egy kihívás, ami az aktivitást díjazza, diszkriminatív? Ha pl. csak a vendégfajok termelőivel lehetne részt venni, akkor azt mondom oké, vagy ha csak egy bizonyos manufaktúrákkal, akkor oké, de itt műhelyekkel, ami mindenkinek kell, hogy legyen, plusz bűbájokkal, amit szintén mindenki, több forrásból is tud szerezni lehet résztvenni. Ez minden, csak nem diszkrimináció és nem lehetetlen.
Aki nem ér a végére egy ilyennek, az sem marad jutalom nélkül, hiszen több megálló is van az egészben, ahol jutalmakat ad a játék. Aki aktívabban játszik, egyszerűen a végére ér. Aki nem, az pedig nem. Aki szeretne időt áldozni a játékra, az jutalmat kap, aki nem foglalkozik vele, az nem. Ez hol unfair?
Kedves @Hoshi,
Fogadd őszinte elismerésem a türelmedért! :)
Én inkább már nem is válaszoltam, mert képtelen lettem volna ilyen kulturáltan tenni azt...:mad:
 

meet

Újonc
Üdv!

" január 10-én kezdődik és január 13-án, " bla bla, nem azért de lehetne hoszabb idő is adva rá min legalább 1 hét..Másfelől kisebb szintüeknek ilyen rövid idő alatt nem is teljesíthető.. Nem tudom minek egy ilyen event ahol 50% megcsinálhatja van esélye rá másik fele meg nem. Ez valahol diszkriminatív, vagy esély egyenlőtlen.. Nem tudom ki találta így ki , de nem fizetnék neki ezért a hülyeségért így egy sört sem..


Nem az a kérdés ki mondta hogy el kell érnie, hanem az a kérdés egyenlő eséllyel elérhető vagy szándékosan van úgy hogy egyik fele a tagonknak elérheti a másik fele meg le van tojva ?

Szia! Az elején én is bizonytalan voltam a kimenetelében. 6 műhelyem volt alapból. Felhúztam még 6-ot. Tehát még csak sok extra hely sem kellett hozzá, s fejleszteni sem kellett őket. Sokkal több időt sem töltöttem a játékkal, mint amit normál körülmények között töltök. Igaz még 100 medál hiányzik, de az fél óra s megvan, így időben végzek. Tehát végigvihető bárkinek, csak akarni s nem feladni kell.
 
Sziasztok!
Jó kis feladat volt ez a kihívás. Olvastam itt olyan hozzászólást,amivel egyetértek. Miszerint mint tudjuk nem egyforma volt a kihívás,az egyik kissé nehezebb volt mint a másik. Jó volna ha mindenkinek egyforma feltételekkel lenne,úgy volna fer minden játékossal szemben. Ez csak saját véleményem,nem rossz szándékkal írtam,csak jót akarva minden játékosnak! :)
 

DeletedUser4553

Vendég
Sziasztok.
Én csíptem ezt a kihívást,remélem hetente lesz egy ilyen :)
Építettem húszon x műhelyet és először 9 órás,a végén pedig egy napos termeléssel 8 órával előbb lett meg az összes díj,mint ahogy befejeződött a kihívás :)
Tudja valaki,hogy mikor lesz legközelebb ?
További szép napot.
 

DeletedUser4433

Vendég
Nekem se tűnt el, de biztosan finomítanak rajta, vagy ezt így akarták, nem tudom. :)

Annyira tökéletesen összefoglaltad, hogy tanítani kellene. :):)
Már nem első eset, hogy valakinek, aki még nem régóta van játékban, lelkesen próbáltunk segíteni, majd végül mi váltunk nevetségessé. Őszintén szólva elveszi a kedvemet, és szerintem még sokaknak az ehhez hasonló esetek. De hogy remek ellenpéldát írjak pozitívumként: Ott van @Katinka1203 játékos, aki egyszer csak feltűnt a fórumon, kedves volt és nyitott, és már szinte senki nem emlékszik rá, hogy ő még nem olyan régen kezdte, mert amúgy se az számít, hogy valaki hol tart, hanem hogy tud-e értelmesen kommunikálni ezen a felületen. Köszönöm az összefoglalót! :)
Magam részéről én is inkább csendesen szemlélek egy ideig, csak én be tartom. ;)
Köszönöm :)
 

DeletedUser1121

Vendég
Most picit meg vagyok kavarodva. Megjött az új kihívás, az ikonján jelenleg "71:21 ó" szerepel. Ha megnyitom, ott az olvasható: "Hátralévő idő: 2 n". Ennyivel még nyáron sem hosszabbak a napok! o_O
 

DeletedUser1411

Vendég
Most picit meg vagyok kavarodva. Megjött az új kihívás, az ikonján jelenleg "71:21 ó" szerepel. Ha megnyitom, ott az olvasható: "Hátralévő idő: 2 n". Ennyivel még nyáron sem hosszabbak a napok! o_O
A benti lefelé kerekít. Tehát 71 óra 59 perckor már csak 2. :)
 

Deleted User - 204368

Vendég
Most picit meg vagyok kavarodva. Megjött az új kihívás, az ikonján jelenleg "71:21 ó" szerepel. Ha megnyitom, ott az olvasható: "Hátralévő idő: 2 n". Ennyivel még nyáron sem hosszabbak a napok! o_O
72ó=3 nap, 71ó 59p = 2n+
 

DeletedUser1802

Vendég
Üdv! Ötletként már felmerült korábban, de azért én is megkérdem, hogy ha kész a kihívás akkor nem lehetne, hogy nullázódik a számláló és újra meg lehessen csinálni?
 

DeletedUser3

Vendég
Nem, minden kihívás egyszer teljesíthetőre van tervezve. Az eventeket is csak egyszer lehet teljesíteni. ;)
 

DeletedUser782

Vendég
Gravitációs fogadóval mit kell kezdeni? nagyon rossz hogy angolul van!!
 

DeletedUser3

Vendég
Ha a videóra gondolsz, akkor:
Sajnos a munkatársaink sem beszélhetnek minden nyelven, épp ezért készítettünk feliratokat, amik elérhetők a videó alatt.
 
Fent