• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Kihívások

DeletedUser

Vendég
Nagyon szívesen segítenek neked is többen itt a fórumon, de ehhez az is kell, hogy a tanácsokat megfogadd és ne dobd el őket már az első pillanatban :)

Igyekszem hidd el. Árral szemben úszni kevesek kiváltsága...
Mondjuk, ha nem engedné megépíteni csak a bónuszos épületeket az lenne az értelmesebb, mint a feláldozás. Gyakorlatilag tetszik mondjuk egy épület és fejlesztettem is sokat, de dobjam ki mert nem praktikus....
A tanácsokat köszönöm természetesen és remélem azért ti is látjátok a rációt a felvetéseimben.
 

DeletedUser4332

Vendég
Gyakorlatilag tetszik mondjuk egy épület és fejlesztettem is sokat, de dobjam ki mert nem praktikus....

Szerintem egyszerű a képlet. Ha egy haszontalan (vagy kevésbé hasznos) épületet építesz/fejlesztesz/meghagysz a városodban, akkor kár azért panaszkodni, hogy nem haladsz. Vagy haladsz, vagy gyönyörködsz a szép, de hátráltató épületekben, az amúgy is szűkös városokban. Vannak sokan, akik a grafika miatt játszanak, de ők nem is panaszkodnak, hogy az event, kaland, bajnoki túl nehéz, mivel nekik nem az a fontos. A városodat alakítsd ki úgy, ahogyan játszani akarsz. Ha haladni akarsz, akkor ne a kinézettel foglalkozz, hanem, hogy hasznos-e, vagy sem. Ha gyönyörködni akarsz, akkor ne panaszkodj, mert te döntöttél így, ez a te döntésed volt. De változtatni mindig lehet. Buksz egy kis árut amíg átállsz a praktikus gyártásra, de utána kamatostul megtérül majd, hidd el.

Az meg nem igaz, hogy akik régóta vannak, azoknak sokkal könnyebb. Az amunik végén 1db plusz műhelyt nem tudtam volna letenni, mert tele volt pakolva mindenem. Ez akkor lenne igazságtalan, ha pl 3millió alapanyagot kellene "leszállítani" a feladatban, ami nekem 1mp, mivel van ilyen áldásom, a kicsinek meg nem is tudom, mennyi idő, de az tényleg teljesíthetetlen lenne... De itt a termelések száma számít, ami ugyan annyit ér egy kicsinek, mint egy nagynak.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem egyszerű a képlet. Ha egy haszontalan (vagy kevésbé hasznos) épületet építesz/fejlesztesz/meghagysz a városodban, akkor kár azért panaszkodni, hogy nem haladsz. Vagy haladsz, vagy gyönyörködsz a szép, de hátráltató épületekben, az amúgy is szűkös városokban. Vannak sokan, akik a grafika miatt játszanak, de ők nem is panaszkodnak, hogy az event, kaland, bajnoki túl nehéz, mivel nekik nem az a fontos. A városodat alakítsd ki úgy, ahogyan játszani akarsz. Ha haladni akarsz, akkor ne a kinézettel foglalkozz, hanem, hogy hasznos-e, vagy sem. Ha gyönyörködni akarsz, akkor ne panaszkodj, mert te döntöttél így, ez a te döntésed volt. De változtatni mindig lehet. Buksz egy kis árut amíg átállsz a praktikus gyártásra, de utána kamatostul megtérül majd, hidd el.

Részben igazad van. Túl racionalista vagyok, hogy csak úgy elfogadjam, hogy egy diszfunkcionális város működjön. Számomra logikusnak tűnik, ha van alapanyag termelő akkor arra szükség is van. Elementál szint még messze van nekem, mint említette Rekadora, hogy ott már kellenek azok is amiket lebontásra javasoltatok.... Így csak összezavarodtam kissé, ez logikátlan és igen értem, hogy játék és a készítőknek élni kell vmiből csak néha lehetne kicsit a játékosoknak is kedvezni egy egy jutalom területtel pl. Már most van több épületem amit le se tudok rakni jó ideig.
Panaszkodás nem volt szerintem, de a felvetéseimre elfogadható választ nem nagyon kaptam, pár kivétellel. Mindenki megörült itt egy kezdő, lehet oltani...
Szeretek úgy játszani, hogy eredményes is legyen, ha mindent rátolok a hasznosságra, akkor hamar kifullad ez a játék...
De legalább mindenki gyűjtheti a lájkokat, hogy adok témát.....
 

DeletedUser683

Vendég
De legalább mindenki gyűjtheti a lájkokat, hogy adok témát....
Elég igazságtalan, amit írsz, mert többen is segíteni szeretnének, csak valamiért nem fogadod el a tanácsokat, pedig jobban járnál, hidd el. ;) A nem bónuszos épületekre: a legelején még kell egy egészen rövid ideig, majd amikor már kikutattad a termelésnövelés technológiát, már nem kell. :) A zavar, ami keletkezett egy hozzászólásban, az abból ered, hogy később majd kell 1-1 olyan manufaktúra is, ami nem bónuszos, de ezek már 1-1 új árut fognak termelni (érző árukat). Most tekintsünk el ettől, hogy majd később ez kell, jelenleg nem.:)Érdemes olyan csoportba jelentkezned, ahol aktívabban piacolnak. Ha csak bónuszost fogsz termelni, akkor te is fogsz piacolni (kirakod a kérést), és elképzelhető, hogy a szomszédaid is elkezdenek piacolni (neki az kell, amit kínálsz, és fordítva). Egyébként meg ha tanulmányoznád a játék wiki oldalát, akkor onnan is megérthetnél több összefüggést, hogy mit miért kell használni, és mit nem érdemes, így a bónuszos kérdés is már alap lenne nálad. Illetve a játék feltételezi, hogy a játékos gondolkodik, és megpróbálja kiaknázni a játékban rejlő lehetőségeket is. Még valami, egy jó tanács: Ahogy én látom, te azt gondolod, hogy előrehaladottabbnak könnyebb a kihívás. A műhelyes termeléseket nem befolyásolja , hogy hányas szintűek, az 1. szintű is ugyanúgy termel, és ugyanannyi jelvényt ad a kihívásban, mint a fejlett. Ezért is lenne érdemes 1. szintű műhelyeket letenned párat pluszban, ha úgy érzed, hogy nem leszel készen. :)
Ha arra figyelsz, és elfogadod, hogy többen is segíteni akarnak tanáccsal, és nem a rosszat látod benne, akkor eredményesebben tudnál fórumozni is, meg fejlődni is. ;)
Mindenki megörült itt egy kezdő, lehet oltani...
Nem örült meg mindenki, csak a többiek már látják, hogy jó sok tanácsot kaptál, de nem fogadod, illetve a többség jól tudja, hogy teljesíthető, azért írogatnak még. Ha így, ilyen modorban fogsz fórumozni, később nem biztos, hogy szívesen ír neked tanácsot bárki is. o_O Zárómondatként: több városom is van (ez most nem hivalkodás, csak hogy érthető legyen), és a Winyandor szerveren is van ezen a néven egy kis városom, és épp most végeztem a kihívással. Első nap délután pár órát 15 perceztem, utána már csak 3 és 8 órásakat indítottam. Pár plusz műhelyem van, megnézheted. Természetesen te döntesz, hogy hogyan játszol, de fogadd el te is azt, hogy kihívás teljesíthető, függetlenül attól, hogy mennyire vagy előrehaladott. :) Sok sikert kívánok!
Itt a játék wiki oldalának a linkje: https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=Alapok
szerk, javítottam a helyesírási hibát. :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3108

Vendég
Elementál szint még messze van nekem, mint említette Rekadora, hogy ott már kellenek azok is amiket lebontásra javasoltatok....
Szia,
Azt hiszem, nem olvastad el, hogy valójában mire válaszoltam... :)
Elementál korig nekem sem volt olyan manum, ami nem bónuszos, mert feleslegesen foglalják a helyet és a dolgozókat. 24-es szintre felhúzni egy manut pedig megvan pár nap alatt.
Teljesen igaza van @Djyahel-nek... Senki nem oltani akart, csak segíteni. Amit aztán vagy megfogadsz, vagy nem.... :)
További szép napot!
 

DeletedUser

Vendég
43 óra alatt teljesítve a 4350 pont.
Ami történt: 4 db nagy és 15 kis műhely (3 órás pörgetésekhez amúgy is lent volt) normál termelés, továbbá 5 db manufaktúra és 4 db műhely bűbáj szintén szokásos felhasználása.
 

DeletedUser

Vendég
Elég igazságtalan, amit írsz, mert többen is segíteni szeretnének, csak valamiért nem fogadod el a tanácsokat, pedig jobban járnál, hidd el. ;) A nem bónuszos épületekre: a legelején még kell egy egészen rövid ideig, majd amikor már kikutattad a termelésnövelés technológiát, már nem kell. :) A zavar, ami keletkezett egy hozzászólásban, az abból ered, hogy később majd kell 1-1 olyan manufaktúra is, ami nem bónuszos, de ezek már 1-1 új árut fognak termelni (érző árukat). Most tekintsünk el ettől, hogy majd később ez kell, jelenleg nem.:)Érdemes olyan csoportba jelentkezned, ahol aktívabban piacolnak. Ha csak bónuszost fogsz termelni, akkor te is fogsz piacolni (kirakod a kérést), és elképzelhető, hogy a szomszédaid is elkezdenek piacolni (neki az kell, amit kínálsz, és fordítva). Egyébként meg ha tanulmányoznád a játék wiki oldalát, akkor onnan is megérthetnél több összefüggést, hogy mit miért kell használni, és mit nem érdemes, így a bónuszos kérdés is már alap lenne nálad. Illetve a játék feltételezi, hogy a játékos gondolkodik, és megpróbálja kiaknázni a játékban rejlő lehetőségeket is. Még valami, egy jótanács: Ahogy én látom, te azt gondolod, hogy előrehaladottabbnak könnyebb a kihívás. A műhelyes termeléseket nem befolyásolja , hogy hányas szintűek, az 1. szintű is ugyanúgy termel, és ugyanannyi jelvényt ad a kihívásban, mint a fejlett. Ezért is lenne érdemes 1. szintű műhelyeket letenned párat pluszban, ha úgy érzed, hogy nem leszel készen. :)
Ha arra figyelsz, és elfogadod, hogy többen is segíteni akarnak tanáccsal, és nem a rosszat látod benne, akkor eredményesebben tudnál fórumozni is, meg fejlődni is. ;)

Nem őrült meg mindenki, csak a többiek már látják, hogy jó sok tanácsot kaptál, de nem fogadod, illetve a többség jól tudja, hogy teljesíthető, azért írogatnak még. Ha így, ilyen modorban fogsz fórumozni, később nem biztos, hogy szívesen ír neked tanácsot bárki is. o_O Zárómondatként: több városom is van (ez most nem hivalkodás, csak hogy érthető legyen), és a Winyandor szerveren is van ezen a néven egy kis városom, és épp most végeztem a kihívással. Első nap délután pár órát 15 perceztem, utána már csak 3 és 8 órásakat indítottam. Pár plusz műhelyem van, megnézheted. Természetesen te döntesz, hogy hogyan játszol, de fogadd el te is azt, hogy kihívás teljesíthető, függetlenül attól, hogy mennyire vagy előrehaladott. :) Sok sikert kívánok!
Itt a játék wiki oldalának a linkje: https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=Alapok


Részemről befejeztem, mint írtam. Mostantól átmegyek néma szemlélődőbe, nem érdekelt az eredményes fórumozás eddig sem. Az örült és az őrült pedig nem szinonimák...A nem fogadom meg a tanácsot sem helytálló, mert igyekszem. Nem sértegettem senkit szerintem, ellenben eléggé lekezelő a modorod. Belinkeled a wiki oldalt, mert szerinted nem olvastam/nem értelmeztem. Ez eléggé bántó hozzászólás volt burkolva mézes mázasan.

Kedves Rekadora, de elolvastam.... ha pongyolán fogalmazol akkor nem biztos, hogy tökéletesen érteni fogja az alany. Így bár segíteni akartál, nem sikerült.

Köszönöm a tanácsokat és kritikákat, jó játékot.
 

DeletedUser4340

Vendég
Indymage ez a játék is a gyűjtögetésről szól és mint a való életben itt is áldozatot kell hozni, ha valamit el akarsz érni. A többiek már meghozták az áldozatot és azt próbálják meg elmagyarázni, hogy ha végeredménynek pl. 4-et szeretnél kapni, akkor milyen számokkal, mit kell csinálni. Azért szép ez az egész, mert annak is igaza van aki szerint 1+3 lesz a jó vagy 2+2, sőt a 2x2-nek is igaza van. Mindenki bejárja az utat, de az csak rajta áll, hogy keveredik a végére.
Ha nem lennének korlátok a játékban, unalmas lenne és pont az az egész értelme, hogy mindig több megoldást kínál az adott helyzet megoldására. Ezek az eventek pedig arról szólnak, hogy az emberi hiúságot kihasználva felborítsák az alap fejlődési lánc kiszámítható, kényelmes hétköznapjait. Ha meg akarod szerezni a nyereményt lépd át a saját magad emelte korlátot, mert a cél a lényeg nem a ráció.
 

DeletedUser3513

Vendég
Ezek az eventek pedig arról szólnak, hogy az emberi hiúságot kihasználva felborítsák az alap fejlődési lánc kiszámítható, kényelmes hétköznapjait.
Ezt annyira szépen fogalmaztad meg, hogy nem tudok szó nélkül elmenni mellette - gratulálok :)

Egyik városomban a 3,5K pontos, a másikban a 4,3K pontos kihívást kaptam meg - én úgy érzem a 3,5K-s a nehezebb.

Javasolnám a játékfejlesztőknek, hogy mindnekinek a 3,5K pontosat adják,
DE ha sikerült elérni a fődíjat, akkor induljon újra a számláló (esetleg más-más fődíjakkal a végén)

Ezt azért tartanám jónak, mert akinek nincs helye egy kis energia befektetéssel egyszer végig tud menni. Azonban akik éppen egy új faj kezdésénél tartanak, vagy már végeztek az amunikkal remekül el tudják tölteni a holtidőt és az előző faj bontott manuiból felszabaduló helyet a kézműveskedéssel.

Egyébként ebben a formában is nagyon tetszik ez a kihívás, remélem lesz még ilyen :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser683

Vendég
Az örült és az őrült pedig nem szinonimák...
Ezt benéztem az éjjel, elnézést! Fáradt voltam. :)
A nem fogadom meg a tanácsot sem helytálló, mert igyekszem.
Pedig helytálló, mert elejétől már azzal jöttél Hoshinak is, hogy nem fogadod el, amit írt, és hogy te egy másik játékban mennyire elől vagy, miközben korábban is írták már neked, hogy nem függ ez a kihívás attól, hogy mennyire vagy fejlett, vagy milyen régen játszol a játékban. Egyszerűen egy kicsit többet kell benézni, és ha van lehetőség, akkor egy kis helyet szakítani plusz műhelyeknek. Ezt valahogy nem érteted meg szerintem, mert erre kapták fel többen a fejüket, hisz erre igazán nem lehet azt mondani, hogy nincs ott a lehetősége bárkinek teljesíteni.
ellenben eléggé lekezelő a modorod. Belinkeled a wiki oldalt, mert szerinted nem olvastam/nem értelmeztem. Ez eléggé bántó hozzászólás volt burkolva mézes mázasan.
Nem én vagyok a lekezelő, hanem szerintem te, mert nekem úgy tűnik, hogy te valahol, valamilyen játékban elértél valamit, és nem tudod elviselni, hogy itt neked mások adnak tanácsot, holott amoda valószínű, hogy te adsz. Azért linkeltem be a wikit, mert olyasmiket írtál, hogy szükség volt rá, pl. hogy mért engedi letenni a nem bónuszost, vagy akkor mi értelme van, hogy bent van a játékban, ha nem érdemes letenni. Ezeket mind ki lehet onnan hámozni, hogy megértsd, hogy mit miért érdemes használni, vagy nem. Nem sorolok fel mindent, de ezeket írtad, és mivel hiába próbált neked bárki segíteni, mindig kifogást találtál, de ha nem teszel érte, vagy nem fogadod el a tanácsot, akkor persze, nyilván nem sikerült teljesítened. Nem tudod elfogadni, hogy amiket állítottál, azok nem helytállóak, bárki írja is.
Aki bántó, lenéző, és sértő volt, az te voltál, de én pl. (és még páran) próbáltak neked segíteni, mindezek ellenére. Részemről a tanulság, hogy neked nem kell a segítség, tehát elkerülöm a bejegyzéseidet, mivel nekem se hiányzik a konfliktus. Majd rájössz magadtól a dolgokra, ha nem kapsz segítséget, és később majd úgy fogsz emlékezni ezekre a bejegyzéseidre, hogy ezt talán nem így kellett volna. Minden jót, sok sikert! :)
 

DeletedUser

Vendég
Ezt benéztem az éjjel, elnézést! Fáradt voltam. :)

Pedig helytálló, mert elejétől már azzal jöttél Hoshinak is, hogy nem fogadod el, amit írt, és hogy te egy másik játékban mennyire elől vagy, miközben korábban is írták már neked, hogy nem függ ez a kihívás attól, hogy mennyire vagy fejlett, vagy milyen régen játszol a játékban. Egyszerűen egy kicsit többet kell benézni, és ha van lehetőség, akkor egy kis helyet szakítani plusz műhelyeknek. Ezt valahogy nem érteted meg szerintem, mert erre kapták fel többen a fejüket, hisz erre igazán nem lehet azt mondani, hogy nincs ott a lehetősége bárkinek teljesíteni.

Nem én vagyok a lekezelő, hanem szerintem te, mert nekem úgy tűnik, hogy te valahol, valamilyen játékban elértél valamit, és nem tudod elviselni, hogy itt neked mások adnak tanácsot, holott amoda valószínű, hogy te adsz. Azért linkeltem be a wikit, mert olyasmiket írtál, hogy szükség volt rá, pl. hogy mért engedi letenni a nem bónuszost, vagy akkor mi értelme van, hogy bent van a játékban, ha nem érdemes letenni. Ezeket mind ki lehet onnan hámozni, hogy megértsd, hogy mit miért érdemes használni, vagy nem. Nem sorolok fel mindent, de ezeket írtad, és mivel hiába próbált neked bárki segíteni, mindig kifogást találtál, de ha nem teszel érte, vagy nem fogadod el a tanácsot, akkor persze, nyilván nem sikerült teljesítened. Nem tudod elfogadni, hogy amiket állítottál, azok nem helytállóak, bárki írja is.
Aki bántó, lenéző, és sértő volt, az te voltál, de én pl. (és még páran) próbáltak neked segíteni, mindezek ellenére. Részemről a tanulság, hogy neked nem kell a segítség, tehát elkerülöm a bejegyzéseidet, mivel nekem se hiányzik a konfliktus. Majd rájössz magadtól a dolgokra, ha nem kapsz segítséget, és később majd úgy fogsz emlékezni ezekre a bejegyzéseidre, hogy ezt talán nem így kellett volna. Minden jót, sok sikert! :)

Szerinted....
Úgy fogok emlékezni rá, hogy kérdeztem de javarészt hiába...
Megköszöntem a tanácsokat többször is, ha vetted volna a fáradtságot egyszer is, hogy ránézz a városomra, láttad volna a változást. Az, hogy kritizálok valamit, nem jelenti azt, hogy nem tudok/fogok együtt élni vele. Jelen esetben is te személyeskedsz....
Mindegy sose futottam el senki elől.
 

Putyika

Veterán
Nem én kezdtem a lekezelő modort.... olvass vissza bátran.
Hát jó...nem akartam már ezzel foglalkozni de....erőt veszek magamon és fektetek bele egy kis energiát, hogy hosszabban kifejtsem én hogyan láttam ezt a beszélgetést eddig. Nem szükséges visszaolvasnom, mert nagyjából követtem, csak nem szóltam hozzá.
Szerintem már az is lekezelő volt amikor jöttél a másik játékkal és a "gyere át, majd ott megmutatom..." megjegyzéseddel.
Javasoltam, hogy bontsd le a nem bónuszos manuid. Ezt udvariasan megköszönted, de közölted, hogy ennek nincs értelme....ez is lekezelő. Nem kérdezted meg, hogy mi értelme lenne, vagy akkor honnét szerezz olyan árukat, vagy bármi ilyesmi. Egyszerűn csak közölted, hogy ez "hülyeség"!
Aztán jött valaki, aki leírta, hogy ő éppen hol tart....nem személyesen neked címezte, csak írt egy hozzászólást. Te ezt is magadra vetted és jött a "kacagnom kell" megjegyzésed, ami lássuk be nem túl kedves!
Többen többször próbálták veled megértetni, hogy ez a Kihívás nem a fejlettségtől függ.....csak a hely és a ráfordított idő számít. Annak aki az 13. fejezet végén jár ezerszer nehezebb lehet, mint annak aki mondjuk a 6. és 7. fejezet között, amikor a város negyede üres, mert a vendég fajok épületei nem foglalják a helyet.
Azt írni valakinek, hogy pongyolán fogalmazta meg az egyik válaszát, pedig teljesen értelmes és érthető volt amit írt...legfeljebb te nem értetted meg! Nálam ez is kimeríti a lekezelő stílus fogalmát.
Azt írod, hogy "kérdeztem de javarészt hiába", de gyakorlatilag szinte nem is kérdeztél. Volt talán 2 kérdésed (amire kaptál is választ), de a hozzászólásaid nagy része csak panaszkodásból, magyarázkodásból és másoknak beszóllásból áll.
Bár nem nekem írtad, én sem vettem a fáradtságot, hogy újra ránézzek a városodra, mert őszintén bevallom a stílusod miatt nem igazán érdekel, hogy megfogadtad-e a tanácsokat. De szerintem nem is nekünk kellene nézegetni a városod, hogy történt-e változás, hanem az lenne a minimum, hogy beírod ide a fórumra, hogy: A tanácsaitokat megfogadva elkezdtem átalakítani a városom. Köszi mindenkinek! Igen, tudom többször írtad, hogy köszönöd, de egyik sem tűnt őszintének és nem sugallta, azt hogy meg is fogadod a tanácsokat.
Ennyi jutott eszembe hirtelen, erről a beszélgetésről. Mindez emlékezetből, biztos volt még más is, de nincs kedvem visszaolvasni.
További jó és eredményes játékot!
 

DeletedUser3

Vendég
Úgy érzem, hogy nagyon sok segítőkész kommentet olvashattunk, amiből bárki megítélheti, mire érdemes figyelnie egy-egy kihívásban, vagy akár csak a normál játék közben. Akik írtak, azok mind saját tapasztalatból tették, amit az elmúlt évek alatt halmoztak fel. Úgy érzem, másnak is meg kell adni a lehetőséget, hogy ezekre magától rájöjjön, nem kell ezt az élményt elvenni senkitől.

A témát alaposan kiveséztétek, szerintem többet nem érdemes hozzáfűzni egyik oldalról sem...
 

DeletedUser

Vendég
Visszatérve a kihívás témájára, ha megvan az összes pont, raktárban minden nyeremény, nem kellene eltűnnie a bal felső sarokból az ikonnak?
 

DeletedUser3108

Vendég
Kedves Rekadora, de elolvastam.... ha pongyolán fogalmazol akkor nem biztos, hogy tökéletesen érteni fogja az alany. Így bár segíteni akartál, nem sikerült.
Kedves @Indymage !
Bocsáss meg, de mivel eddig a fórumozók mindig megértették a "pongyola" megfogalmazásaimat, feltételeztem, hogy ez Neked is menni fog. Tévedtem. Elnézést kérek érte...

A témát alaposan kiveséztétek, szerintem többet nem érdemes hozzáfűzni egyik oldalról sem...
Kedves @Hoshi !
Bocsáss meg, de ezt nem tudtam szó nélkül hagyni... ;)

Azt írni valakinek, hogy pongyolán fogalmazta meg az egyik válaszát, pedig teljesen értelmes és érthető volt amit írt...legfeljebb te nem értetted meg! Nálam ez is kimeríti a lekezelő stílus fogalmát.
Kedves @Putyika !
Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen! :)

Ui: @Hoshi, elnézést a dupla hozzászólásért!:oops:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser683

Vendég
Visszatérve a kihívás témájára, ha megvan az összes pont, raktárban minden nyeremény, nem kellene eltűnnie a bal felső sarokból az ikonnak?
Nekem se tűnt el, de biztosan finomítanak rajta, vagy ezt így akarták, nem tudom. :)
Hát jó...nem akartam már ezzel foglalkozni de....
Annyira tökéletesen összefoglaltad, hogy tanítani kellene. :):)
Már nem első eset, hogy valakinek, aki még nem régóta van játékban, lelkesen próbáltunk segíteni, majd végül mi váltunk nevetségessé. Őszintén szólva elveszi a kedvemet, és szerintem még sokaknak az ehhez hasonló esetek. De hogy remek ellenpéldát írjak pozitívumként: Ott van @Katinka1203 játékos, aki egyszer csak feltűnt a fórumon, kedves volt és nyitott, és már szinte senki nem emlékszik rá, hogy ő még nem olyan régen kezdte, mert amúgy se az számít, hogy valaki hol tart, hanem hogy tud-e értelmesen kommunikálni ezen a felületen. Köszönöm az összefoglalót! :)
Magam részéről én is inkább csendesen szemlélek egy ideig, csak én be tartom. ;)
 
Fent