• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Kihívások

DeletedUser

Vendég
Jól látom, hogy bár nincs letéve varázsakadémiám, ez nem zár ki ebből a játékelemből, merthogy a műhely termelések is "játszanak"?
 

DeletedUser

Vendég
Én azt szeretném kérdezni, hogy az elérendő medálok száma mindenkinek ugyanaz lesz? A bétán láttam, hogy többféle is volt, de az nem derült ki számomra, hogy minek a függvénye. És hogy lesz ez az éles szerveren?
 

DeletedUser3

Vendég
Jól látom, hogy bár nincs letéve varázsakadémiám, ez nem zár ki ebből a játékelemből, merthogy a műhely termelések is "játszanak"?
Igen, illetve a bűbájokat nem termelni, hanem felhasználni kell, így ha pl szomszédlátogatásból van bűbájod és felhasználod, azért is kapsz pontokat.

Én azt szeretném kérdezni, hogy az elérendő medálok száma mindenkinek ugyanaz lesz? A bétán láttam, hogy többféle is volt, de az nem derült ki számomra, hogy minek a függvénye. És hogy lesz ez az éles szerveren?
Itt is többféle lesz, mint a bétán.
 

DeletedUser

Vendég
Ha jól látom a beharangozóban található kép alapján, akkor a műhely termelések esetén 15 percezni kényelmesebb lesz, mint 5 percezni, mert szokatlan módon azonos idő alatt ugyanannyit hoznak a konyhára, nincs hátrány a hosszabb termelés során (1 db 15 percessel megszerezhető az, ami ott ülve 3 db 5 percessel), sőt csak előny van kevesebb egér kopással, több szabadidővel :D
Ennél hosszabb termelésekre ez már nem igaz, ott ugyanúgy kevesebbet hoznak a hosszabb termelések adott időintervallumra vetítve, mint a kalapács és minden egyéb áru termelése során a megszokott módon.
A negyedórázás tűnik a legkifizetődőbbnek
 

Tyuri

Felderítő
Hali.
Érdekesnek ígérkezik...A kezdés időpontja 12:00 vagy az még nem biztos ??:confused:
 

kaliban

Újonc
Hoshi: A játékban nem hirdetitek ki az új kihívást? A fórumot kevesen olvassák. A játékban a Hírek közt viszont jelenleg nincs semmi.
 

DeletedUser3

Vendég
Hali.
Érdekesnek ígérkezik...A kezdés időpontja 12:00 vagy az még nem biztos ??:confused:
Eddig úgy néz ki dél.

Hoshi: A játékban nem hirdetitek ki az új kihívást? A fórumot kevesen olvassák. A játékban a Hírek közt viszont jelenleg nincs semmi.
A pillanat amikor megírod a hírt, de nem küldöd ki... minden másra ott a mastercard

Köszi, kiment :)
 

kaliban

Újonc
Hát nem is tudom, mennyire lesz ez jó? Kicsit számoltam: El lövök 60 bűbájt = 600 pont., a fődíjhoz akkor még kell 2900. A 15 perces termelés éri meg a legjobban 3 pont/db Van 20 műhelyem. Mivel csak esténként tudok játszani ezért 2 db 1 napos termelés 1400 pont. Még mindíg kellene 1500 pont. A maradékot 15 perces termeléssel számolva 1500/3/20 kb. 25 termelési ciklus. Akkor 25* 15 perc az kb. még 6 óra. Még 6 órát kellene nyomkodnom 15 percenként :( Szerintem így nem lesz meg a fődíjam.;) Minden esetre kipróbálom és jutok ameddig jutok. o_O
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser4456

Vendég
Hali.
Azt szeretném kérdezni h ez mobilon is elérhető lesz? Már elmúlt dél de nem látom... Vagy csak várni kell még kicsit?
Köszönettel: Vilaya
 

DeletedUser4340

Vendég
Lehet nem ide tartozik, de bepróbálom itt, elvégre kell a hely, ezért megkérdezem, hogy a kereskedelmi bástya 30 óra múlva lejár, de egy termelése 33 óra múlva készül el, akkor az már törölhető? Eltűnik magától vagy manuális kell kukáznom?
 

DeletedUser3

Vendég
Hali.
Azt szeretném kérdezni h ez mobilon is elérhető lesz? Már elmúlt dél de nem látom... Vagy csak várni kell még kicsit?
Köszönettel: Vilaya
Még böngészőben sem megy :). Majd ha megették az ebédet ;)
A dél azért nem volt olyan biztos. ;)

Lehet nem ide tartozik, de bepróbálom itt, elvégre kell a hely, ezért megkérdezem, hogy a kereskedelmi bástya 30 óra múlva lejár, de egy termelése 33 óra múlva készül el, akkor az már törölhető? Eltűnik magától vagy manuális kell kukáznom?
Nem tűnik el magától, és 30 óra múlva leáll a termelése, tehát azt már nem fogja befejezni.
 

DeletedUser4488

Vendég
Sziasztok
Arendyllen megint kuka a játék...?nem jött be csak winyandoron...
 

DeletedUser262

Vendég
sziasztok

nálam mind a két világon angolul van a kiírása :)
 

DeletedUser2066

Vendég
Sziasztok!
Nálam az a verzió volt, melyben 4350 medált kellett teljesíteni. 1 szerszámosdoboz 115 medált adott (38db műhely lerakása szükséges a teljesítéshez.) Helyem volt bőven, Amunik letudva. A másik verzióra készültem, ami esetében nem egy másodperc lett volna a teljesítés, hanem mondjuk több :)

A jövőben a másik verziót választanám, ha lehetne, hogy lehessen küzdeni..
 
Fent