• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Képkereső játék

DeletedUser3

Vendég
Kedves Elfek és Emberek,
Ide várjuk a visszajelzéseket, kérdéseket a képkereső játékkal kapcsolatban.

Üdvözlettel:
Az Elvenar csapata
 

DeletedUser

Vendég
Megtaláltam mind a négyet, de továbbra is Kutja nővére tetszik. Ez a kék, hogy is mondjam csak .... kék izé, ez nem tetszik.
 

DeletedUser

Vendég
jajistenem... Úgy érzem hosszú lesz ez a hónap... :D

Látod milyen közösséged van? Ez is azért van mert színes....Ez a jó.

Most tényleg nem azé' mer a Tsudri már egy csomó képet talált (azt a bizonyosat, meg kifénymásolta a hűtőjére, nehogy bényúljon valaki a borosbutykosért), de mi van ezzel a játékkal? Hol kell keresni? Vagy nincs is még?
Puff...Most látom, már megoldások is vannak....
 

DeletedUser

Vendég
Négyet, igen. Be is írtam az elsőt közülük.. :D :D :D
Hoshi rosszul is lett. Ennyire még nem várta soha a szilvesztert! :D
 

DeletedUser

Vendég
Szilveszterkor is lesz valami extra játék? Vagy ide új képek?....
 

DeletedUser

Vendég
Na most én itt kicsit megzavarodtam mint vasorrú bába a mágneses viharban. Néztem a belinkelt megoldásokat, de mindenki ugyanazt az egy képet találta meg. Nem arról volt szó, hogy ugyanaz a kép van három különböző helyen elrejtve? És ha valaki már megtalált egy képet, ugyanazt a linket más is beküldheti utána? Mert akkor az igazságosság kedvéért nem kellene mindenkinek látni a már beküldött linket. Valaki homályosítson fel kérem szépen :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7

Vendég
Tökéletesen látod a szabályokat. Egy kép 3 helyen van elrejtve, s minden linket csak egyszer fogadunk el. A maradék két még "rejtett" képet kellene megtalálni ahhoz, hogy pontokat kapjatok.
A kép amit megtaláltak azért marad ott ahol van, hgoy mindenki lássa, tényleg ott volt, valamint így talán picit könnyebbé válik a 2. 3. helyezés megszerzése, ha tudjuk mit is kell keresni, persze ez tényleg csak minimális előny lehet.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a választ Enamel. :)

Ezek szerint akkor a maradék 2 kép még mindig megtalálásra vár?

Azaz már csak 1 ;)
 

DeletedUser678

Vendég
csak egy gyors kérdés :)
A "hogyan használd a tartalomjegyzéket " képes linknél miért post -77 van írva, amikor a #2 a post száma?
 

Vanek

Veterán
csak egy gyors kérdés :)
A "hogyan használd a tartalomjegyzéket " képes linknél miért post -77 van írva, amikor a #2 a post száma?

Mert a #2 csak az adott témán belüli 2. hozzászólásra vonatkozik (és nem szerepel az 'élő' linkben), viszont a másik az összes hozzászólás számát számozza (és ez viszont szerepel a linkben). Így az a 77. írás volt, ami a fórumba felkerült. :)
 

DeletedUser256

Vendég
Szilveszterkor is lesz valami extra játék? Vagy ide új képek?....
Nem. Szilveszterkor lesz vége :p

Csak azt mondjátok, könyörgöm, hogy nem lesz kép az Elfek az emberek ellen témában!!! Légyszi!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Na most nekem két kérdésem lenne a 3. képpel kapcsolatban. Hoshi szerinted Kahless vagy Vanek találta meg először a 3. képet? A másik kérdésem pedig Vanekhez szól. Tényleg felkutattad az egész fórumot és megtaláltad, vagy csak pontosabb linket készítettél arról a képről amit Kahless megtalált? Szerintem azért itt nem született igazságos döntés, de lehet ezt csak én gondolom így.
Vanek egy teljes órával később küldte el a képről a linket. Nem értem az Ő linkje miért volt jobb kahlessénál mikor egyértelműen ugyanarra a képre mutat.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent