• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Képkereső játék

Vanek

Veterán
Reggel míg aludt a gyerkőc átnéztem az egész fórumot, (az emberek az elfek ellen kivételével ) hogy vajon hol a 3. kép. Sehol nem találtam. Vagy én voltam figyelmetlen, vagy oda volt rejtve.
:)
Én is eddig jutottam el. A többit átfutottam, és a 2 belinkeltet, valamint a korábbi 3 másikat megtaláltam, de azt a pontozós játékot kihagytam (nekem sem volt már hozzá lelkierőm aznap este). Vagyis feltehetően ott volt, csak mivel eltűntek a többiek is, így már másnap nem is álltam neki keresgélni.

Ez lett volna az első és egyetlen ilyen játékba beszállásom, de ez sem sikerült. Most már nem is látom értelmét, mert annyira elhúzott az első három (a folyamatos napi képtalálatok miatt), hogy már esélytelen behozni őket. Ha lesz még olyan, ami engem érdekel, majd még beszállok 1-2 pontra magam kipróbálása miatt, de a versenybe komolyabban belépni már nincs értelme.
Ha esetleg lett volna valami részvételi jutalom, akkor igen (mondjuk aki elér X pontot, az kapott volna egy kisebb mértékű jutalmat - vagy az első három mellett a többi résztvevő között kisorsolnak még pár kisebb jutalmat); de így már nem.
 

DeletedUser

Vendég
:)
Én is eddig jutottam el. A többit átfutottam, és a 2 belinkeltet, valamint a korábbi 3 másikat megtaláltam, de azt a pontozós játékot kihagytam (nekem sem volt már hozzá lelkierőm aznap este). Vagyis feltehetően ott volt, csak mivel eltűntek a többiek is, így már másnap nem is álltam neki keresgélni.

Ez lett volna az első és egyetlen ilyen játékba beszállásom, de ez sem sikerült. Most már nem is látom értelmét, mert annyira elhúzott az első három (a folyamatos napi képtalálatok miatt), hogy már esélytelen behozni őket. Ha lesz még olyan, ami engem érdekel, majd még beszállok 1-2 pontra magam kipróbálása miatt, de a versenybe komolyabban belépni már nincs értelme.
Ha esetleg lett volna valami részvételi jutalom, akkor igen (mondjuk aki elér X pontot, az kapott volna egy kisebb mértékű jutalmat - vagy az első három mellett a többi résztvevő között kisorsolnak még pár kisebb jutalmat); de így már nem.

Ha 100 pontot elérsz kapsz jutalmat. Legalábbis ezt írják a decemberi játékoknál. :)
 

Vanek

Veterán
Ha 100 pontot elérsz kapsz jutalmat. Legalábbis ezt írják a decemberi játékoknál. :)

Azért ha 1 embernek kellene elérni a 100 pontot, az azt jelentené, hogy mindent nyer, és még csalnia is kell. :D :D :D
Vagyis a mindenki által gyűjtött összpontszámnak kell a 100-at elérnie; azt meg 2 nap múlva úgyis elérjük (1 napi képkereső játék 5-6 pontot hoz a konyhára; és jelenleg 92-nél járunk). De azért reménykedem, hátha jó lesz az a plusz ajándék. :)
 

DeletedUser

Vendég
Kíváncsi vagyok lesz e ma 3. helyezett, mert most néztem végig elejétől a végéig, oda-vissza, hátulról előre az egész fórumot, de sajnos nem találtam a 3. képet :(
 

DeletedUser

Vendég
Azt a hölgyet már nem ér ajánlgatni, mert többszörösen elkelt, mint a kemence oldalán felejtett tészta. Sőt én már elháltam vele a próbaházasság intézményét is. Lehet, hogy a dologról le is szokom, de más módot nem láttam, Kutja családjába bedomesztikálódni. A varjúkarmos lápi pitéje (apró lépdarabokkal) pl egész tűrhető és megbeszéltük, hogy a fogmosást közösen nem folytatjuk a jövőben. Mondjuk szelidíteni kell még rajta és nem értem, hogy a megvilágosodás szó miért váltja ki nála, az égő olajfáklya lapockámba erőltetését, de a döglött kecskével való közös alvásokról már majdnem teljesen leszoktattam. Már csak a döglött macska, szarvas és tyúk van hátra.
 

DeletedUser1240

Vendég
Annyira meg van cifrázva,hogy semmi sem értek belőle.Mármint a játékból itt.
 
Fent