• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

liliputy

Veterán
Ezt kifejtenéd bővebben, mert nem sikerült rájönnöm, hogy hol nem látod ezt. Sima tartományok vagy bajnoki, mobil vagy gépes verzió, flash vagy html5?
Akkor mondom konkrétan, nekem varázspor ereklyére lenne szükségem (varázsakadémia/kombináló katalizátor termeléséhez). Világtérképen van egy csomó felderítetetlen tartományom, amit nem zár le lakat. De csak azt szeretném felderíteni, ami mellett le van lakatolva a varázspor ereklye, hogy ez legyen a következő tartomány, amit felderítek. Na de, a lelakatolt tartomány nem mutatja, hogy milyen ereklyét takar, így, ha felderítek találomra egy tartományt, nem biztos, hogy pont varázspor tartományról esik le a lakat. Egyébként pc-ről beszélek. Remélem elég érthetően írtam, ennél jobban nem tudom körülírni a problémámat. :)
 

liliputy

Veterán
az az utáni érdekelhet téged,
Egyszerű, de nagyszerű: a "zárolva" lakatos tartományról beszélek, ott nem mutat semmit, de már nem is foglalkozom vele, marad a vizuális, összehasonlítós módszer, csak egy kicsit időigényes.
Azért köszi a segítséget, jót dumcsiztunk :D:D:D:D
 

DeletedUser5848

Vendég
Sziasztok ! :)
Harcászati kérdésben kérnék szépen segítséget. Remélem jó helyre írom. :) Most értem a zsoldostáborhoz és nem tudom mihez kezdjek vele egyenlőre. Viszont a varázslónőt 3-as szintűre lehet fejleszteni ebben a fejezetben. A toronyből szereztem támogató épületeket Páncélkészítőt és mágikus szorzót is. Látok fantáziát ennen az egységben a manuális csatákban. Mit javasolnátok hogyan hasznosítsam őket ? Egyfajta univerzális csapatot szeretnék összehozni. Tudom a bajnokság jellegétől is függ ez. A kiképzőpályám az 8-as nem engedi fejleszteni. A Cerberus 2-es szintű a többi egység alap. A zsoldostáborral érdemes többet foglalkozni ? Előre is köszönöm ha válaszol valaki. :)
 

DeletedUser5848

Vendég
Egyszerű, de nagyszerű: a "zárolva" lakatos tartományról beszélek, ott nem mutat semmit, de már nem is foglalkozom vele, marad a vizuális, összehasonlítós módszer, csak egy kicsit időigényes.
Azért köszi a segítséget, jót dumcsiztunk :D:D:D:D
 

DeletedUser5848

Vendég
Szia ! :)
Ez nekem is ismerős. Ha pc-n játszol még a tartományokon fekete lukak is vannak. Se lakat, se semmi más. Talán a senki földje. :)
Én is érdeklődtem, és azt a megnyugtató választ kaptam hogy nem ismeretlen a probléma, már dolgoznak az elhárításán. :)
 

molly72

Újonc
Sziasztok!
Azt szeretném meg kérdezni,hogy az éjesszenciát mért nem tudom leszedni. Raktáramba nincs .. De így meg feleslegesen csinálom .Pedig szükségem lenne rá ? Ezt adja ki mindég
Köszi előre is a választ ...
 

Csatolmányok

  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    133,8 KB · Megtekintések: 11
Utoljára szerkesztve:

Putyika

Veterán
az éjesszenciát mért nem tudom leszedni.
Ennek az a legvalószínűbb oka, hogy még nincs 3. szintű a portálod, és azt csak attól a szinttől tudja tárolni. De ha megnézed a képet amit mellékeltél, azon látsz egy piros felkiáltójelet, az ilyen figyelmeztetések jelzik a hiányosságokat. Ha ráhúzod az egeret, ki fogja írni, hogy mi a probléma.
 

molly72

Újonc
Ennek az a legvalószínűbb oka, hogy még nincs 3. szintű a portálod, és azt csak attól a szinttől tudja tárolni. De ha megnézed a képet amit mellékeltél, azon látsz egy piros felkiáltójelet, az ilyen figyelmeztetések jelzik a hiányosságokat. Ha ráhúzod az egeret, ki fogja írni, hogy mi a probléma.
Köszi szépen a segítséget !
 

liliputy

Veterán
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy ha egy olyan épületet teleportálnék, ami fenséges fabrikálás alatt áll, (max 5-10 percre, míg áthelyeznék ezt-azt), akkor miután visszatenném, a fenséges fabrikálás hatása elvész-e, vagy az óra számlálója onnan folytatódna, amikor kiraktam?
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok.

Az Amuni vendégfaj épületeivel kapcsolatban szeretnék kérdezni valamit. 3 olyan fő épülete van, ami szükséges a Tech-fa előrehaladásában. Persze vannak egyéb követelmények is (érző áruk), de azokat tudom értelmezni. Tehát, a 3 fő épület: A dűnék temploma, a Csapdakészítő és az Aranyműves. A Csapdakészítő és az Aranyműves termeli meg azokat a fajspecifikus árukat, amik kellenek a kutatáshoz. A Dűnék temploma pedig ,,valami" Presztizs-t. A Dűnék templomához tartozik még 4 kiegészítő elem: A templom pillérei, Pálmakert, A tisztelet temploma és A fennhatóság temploma. Ezek mind a Presztizs-t növelik meg (gondolom a százalékértékeket figyelembe véve) nem kicsit. A kérdés: Milyen előnyöm származik azzal, ha ezeket leteszem? Azért kérdem, mert igazság szerint ezt a Presztizs-t sehol nem tudom felhasználni a kutatásban és begyűjteni sem lehet őket.

A válaszokat előre is köszönöm. :)

Mélységes tisztelettel.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok.

Az Amuni vendégfaj épületeivel kapcsolatban szeretnék kérdezni valamit. 3 olyan fő épülete van, ami szükséges a Tech-fa előrehaladásában. Persze vannak egyéb követelmények is (érző áruk), de azokat tudom értelmezni. Tehát, a 3 fő épület: A dűnék temploma, a Csapdakészítő és az Aranyműves. A Csapdakészítő és az Aranyműves termeli meg azokat a fajspecifikus árukat, amik kellenek a kutatáshoz. A Dűnék temploma pedig ,,valami" Presztizs-t. A Dűnék templomához tartozik még 4 kiegészítő elem: A templom pillérei, Pálmakert, A tisztelet temploma és A fennhatóság temploma. Ezek mind a Presztizs-t növelik meg (gondolom a százalékértékeket figyelembe véve) nem kicsit. A kérdés: Milyen előnyöm származik azzal, ha ezeket leteszem? Azért kérdem, mert igazság szerint ezt a Presztizs-t sehol nem tudom felhasználni a kutatásban és begyűjteni sem lehet őket.

A válaszokat előre is köszönöm. :)

Mélységes tisztelettel.
Kedves @Mihaszna
Ha a Presztizs-t nem növeled, ezek (pálmakert, telplomok) lerakásával, akkor nem tudod fejleszteni a a Csapdakészítőt, és az Aranyművest. Azért is fontos, mert 4- 8 db teljes maximumra fejlesztését kéri majd a feladat. Ha haladni szeretnél, le kell rakni minden itemet.
Szép Napot.
 

Mihaszna

Veterán
Ha a Presztizs-t nem növeled, ezek (pálmakert, telplomok) lerakásával, akkor nem tudod fejleszteni a a Csapdakészítőt, és az Aranyművest. Azért is fontos, mert 4- 8 db teljes maximumra fejlesztését kéri majd a feladat. Ha haladni szeretnél, le kell rakni minden itemet.
Szép Napot.

Köszönöm a gyors választ, Cyklon. :) Tehát, összességében ezt a sok cuccot (épületeket) akkor éri meg letenni, ha mindent felszeretnénk felfejleszteni a maximumra. Mert a Csapdakészítők és az Aranyművesek elenyésző Presztizst kérnek a fejlesztéshez.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Köszönöm a gyors választ, Cyklon. :) Tehát, összességében ezt a sok cuccot (épületeket) akkor éri meg letenni, ha mindent felszeretnénk felfejleszteni a maximumra. Mert a Csapdakészítők és az Aranyművesek elenyésző Presztizst kérnek a fejlesztéshez.
Pontosan. Tehát ha Te ebbe a korban minden Faji termelőt maximumra akarsz fejleszteni, minden egyes Itemre szükséged lesz. Ezek természetesen szorosan kapcsolódnak a Dűnék Templomához, amit megint maximumra kell fejleszteni. Ha nincsenek ezek a pillérek, templomok és pálmakertek lerakva, akkor nincs meg a kellő presztizs sem.
 

Adika04

Újonc
A szomszédom M Gabesz 4 napja a 2-es szintre emeli a főépületét, nem tudok neki szomszédi segítséget nyújtani. Felakadt. Tudnátok tenni valamit, hogy újra segíthesssek neki naponta? A Mobil telefonról néha sikerül, de számítógépről soha.
 
Fent