• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Rikari

Veterán
A szomszédom M Gabesz 4 napja a 2-es szintre emeli a főépületét, nem tudok neki szomszédi segítséget nyújtani. Felakadt. Tudnátok tenni valamit, hogy újra segíthesssek neki naponta? A Mobil telefonról néha sikerül, de számítógépről soha.
M Gabesznek ahhoz be kell lépnie a játékba, hogy az épületének fejlesztése aktiválódjon. Ha lejárt az építési idő, ahhoz játszani kell a játékkal, hogy megvalósuljon az elindított fejlesztés. Ez minden építkezésre igaz. Simán el tudom képzelni, hogy elindította a főépületfejlesztését és azóta vissza sem tért a játékba. Ebben viszont senki nem tud neked segíteni, csak Ő.
 
Utoljára szerkesztve:

GreenKnight

Veterán
M Gabesznek ahhoz be kell lépnie a játékba, hogy az épületének fejlesztése aktiválódjon. Ha lejárt az építési idő, ahhoz játszani kell a játékkal, hogy megvalósuljon az elindított fejlesztés. Ez minden építkezésre igaz. Simán el tudom képzelni, hogy elindította a főépületfejlesztését és azóta vissza sem tért a játékba. Ebben viszont senki nem tud neked segíteni, csak Ő.
Pontosan ez a helyzet, gyakorlatilag a szomszédod 4 napja nem lépett be, hogy befejeződjön az építkezése. Mobilról azért lehet simizni, mert onnan működik az építés alatt levő épületek motiválása, PC-ről viszont nem.
 

Amarie

Újonc
Sziasztok. A párom is játszik. a III. fejezet vége felé tart a techfán. mind a 9 manufaktúra ki van kutatva, építve, termelnek. A piacon azonban, a kufár ajánlataiban nem látja, a varázspor,és drágakő vásárlási lehetőséget. Ennek mi lehet az oka,és hogyan oldható meg?
Köszönöm. Üdv.Amarie
 

Wiccara

Veterán
kufár ajánlataiban nem látja, a varázspor,és drágakő vásárlási lehetőséget.
Szia,
ha jól értem, akkor a kufár ajánlataiból az első két oldalt látja, csak a 3. oldal nem jelenik meg? vagy megjelenik, de szürkén?
Tudnál csinálni egy képernyőképet esetleg?
A leírásból arra tippelek, hogy az ő bónusza az elixír. Ha az ajánlatok szürkében jelennek meg, ennek lehet oka az, ha épp az arany és alapanyag készlet is alacsonyabb, mint amit kérne a kufár.
 

Amarie

Újonc
Szia,
ha jól értem, akkor a kufár ajánlataiból az első két oldalt látja, csak a 3. oldal nem jelenik meg? vagy megjelenik, de szürkén?
Tudnál csinálni egy képernyőképet esetleg?
A leírásból arra tippelek, hogy az ő bónusza az elixír. Ha az ajánlatok szürkében jelennek meg, ennek lehet oka az, ha épp az arany és alapanyag készlet is alacsonyabb, mint amit kérne a kufár.
Igen. Csak az 1-2 oldal jelenik meg. A 3 oldal nem. Szürkében sem.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Csak az 1-2 oldal jelenik meg. A 3 oldal nem.
Kedves Amarie,

kérlek továbbítsd számára kérésünket, hogy a érintett városból írjon a supportra, kollégáim segíteni fognak neki a továbbiakban.

További jó játékot kívánok!
Niraya
 

Syntex

Ex-Csapattag
Ha felkerestek a supporton minket, akkor mi is tudunk segíteni a városotok törlésében egy adott világról, így újra tudjátok kezdeni ugyanazzal a névvel, de természetesen egy új regisztráció létrehozása is szintén nagyszerű megoldás lehet erre, és így még a régi városotok sem veszik el. :)
 

Rikari

Veterán
Írhatnám ezt a bejegyzést több helyre is, de alapból a játékkal kapcsolatos kérdésnek szánom, ezért ennek itt a helye.

Találgatunk, van pro és kontra, de csak tapogatózunk, ahelyett, hogy direktben megkérdeznénk. Miután szeretnénk hatékonyabbak lenni az átalakított Bajnokságokban és a Toronyban (tudnunk kell, hogy hogyan alakítsuk át a városainkat pl. csodatörlések, tartományi felfedezések leállítása, szintlépések késleltetése stb.), ezért kérem szépen azt a két képletet, mely alapján kiszámítódik a két játékelem csatáinak igénye.
Akarom tudni hogyan matekozták ki ezt a két részét a játéknak. Vannak részinformációk és kerülgető lamentálások, hogy növekedő igénnyel hatnak a felfedezett tartományok, a fejlettségi szint meg ...az sem világos már hogy a csodák szintjei igen, vagy nem, és ha igen akkor melyik...szóval van itt ez a nagy homály és nagyon jó lenne ha megpucolgatnánk a szemüveget de most jó alaposan.

Amennyiben nem titkos, mert én még ezt is el tudom képzelni, hogy a számítási képlet lakat alatt, eldugva Elvenar legtitkosabb kazamatájának, legapróbb kamrájában, amit 100 cerberus őriz, van elrejtve, akkor ide vele, mert amit a legjobban utálok az a nyögve nyelés ebben a játékban.

Tabula rasa! Kérném a képleteket, mert tudni akarom miből és hogyan fogok megélni a jövőben Elvenarban. A paprikáshoz csináljatok nekem nokedlit, mert úgy szeretem. ;)
 

Ariza

Újonc
Már egy hete nem tudok belépni a játékba. Elkezdi tölteni 12 nél meg áll , és szerver hibát ír.
Mit csináljak, hogy betudjak újból lépni ?
 

SirSmithy

Veterán
Ezen már túl vagyok , tisztítás, víruskeresés , Minden meg volt
Olvastam az angol és béta forumon, h bajok vannak a Chromium alapú bongeszokkel. ezek a Chrome, Microsoft Edge és Opera a legnépszerűbbek közül. A Firefox-ot ajánlják, amíg nincs megoldás a problémára.
 

GreenKnight

Veterán
Seamonkey vagy Firefox. Mást nem használok, de mindkettővel gyenge géppel is megy a flash alapú játék.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent