• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser6096

Vendég
Am érdekes, hogy a Repülő hajót az elfek már megkapják az első fejezet végefelé, míg az embereknek a 2ik fejezet közepéig kell szenvedniük az Ínyenc hentesért. Ami mindkettőnél ugye az első nagyobb kultúrpontot adó építmény. Hogy is van ez? Aki az embereket választja alapból hátránnyal indul?

Nem elég, hogy a való életben is küzdeni kell az embernek? Erre még itt a játékban is alapból olyan hátrányt kapunk 1 nem létező nép ellen, mely engem speciel felháborít. Tipikus: mint a '80-as években népelnyomás.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 204368

Vendég
@Shaba sőt... a deszka manufaktúra is 2x2 az embereknek míg az elfeknek csak 2x1es. tűrhetetlen... rasszista hozzáállás mintha csak vmi mihaszna orkok lennénk
 

DeletedUser6096

Vendég
Lehetne realizálni? Szerintem a fejlesztőknek nem kerülne sok időbe, hogy normalizálják a különbséget. Nem, nem kérünk kompenzációt, csak a korrekt játék esélyegyenlőséget. Előre is köszönöm.
 

SirSmithy

Veterán
Lehetne realizálni? Szerintem a fejlesztőknek nem kerülne sok időbe, hogy normalizálják a különbséget. Nem, nem kérünk kompenzációt, csak a korrekt játék esélyegyenlőséget. Előre is köszönöm.
Később viszont az emberek jobban járnak az egységekkel. És a vendég fajok során többnyire kiegyensulyozodnak az épületek mérete.
 

palcsika

Újonc
Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem, ha az érző áruk napi bomlása eléri a napi megtermelt mennyiséget, hogyan lehet előbbre jutni?
Az elvenar fejezetnél járok, és olyan mennyiségű árut kér a kutatáshoz amit lehetetlenség összehozni.
Lehet hogy nekem itt a játék vége?
 

DeletedUser5848

Vendég
Szép napot mindenkinek ! :)
Tegnap lehet hogy rossz helyre írtam a kérdésemet. A tapasztalt harcosokat kérdezném hogy csak én érzem hogy a mostani bajnokság mintha nehezebb volna ? Már túl nagy osztagokat kapok és az első pár tartomány után már 3 csillagos egységeket vet be ellenem a gép. Az igazsághoz tartotik hogy csak 2 db. 17-es fegyvertáram van és nemrég léptem a tündérkorba. De a többnyire békésen játszom és kereskedek. A toronyban amúgy is lelkesen vernek el. :) Mit tanácsolnátok áthidaló megoldásnak ? Előre is köszönöm szépen. :)
 

DeletedUser5848

Vendég
Szia,

meg is válaszoltad a sejtésem; a többit amott olvashatod :)
Grat és kitartást! ;)
Szia ! :)
Ezek szerint serülőkorba léptem és új kihívások és egységek ünneplik ezt meg. Sikerült feltennem egy teljesen felesleges kérdést. Köszönöm a bíztatást és a tanácsokat. Túl nagy veszteséggel jár már az autocsata. Jobb ha gyújtök törpi páncélkészítőt és egyéb segítséget a toronyban.
Tény hogy kézi csatával jobban érzik a törődést az ellenfélnél. Köszönöm. :)
 

Wiccara

Veterán
Sikerült feltennem egy teljesen felesleges kérdést
Nem felesleges, eddig nem tapasztaltál ilyet; gondolhattál hibára is vagy fejlesztési változásra . Arra számíts, hogy egy újkorba átlépéskor a felfedezés és csata költségei eleinte kisebbek, kedvezőbbek; ahogyan haladsz befelé, a végére már nagyon nem azok :)
Bajnokiban és toronyban pedig már az elején felavatnak.

W.
 
Sziasztok,
Visszatérő játékos vagyok és nagyon sok dolog kimaradt. A barkácsolás nekem 1 új dolog. Valahol elolvashatom, hogy miket lehet termelni? Láttam gyémántos épületet (unikornis) és eventest (főnix). Nem tudom , hogy mekkora annak az esélye, hogy 1 nekem kedvező épületet dobjon ki.

Fejleszthető épületekkel kapcsolatban a wiki nem ad elég infót.... pl ilyet nem tudok megállapítani, hogy az aranyfőnix az mennyit és melyik szinten ad. Valahol láttam, hogy adhat vendégfajhoz 5% árucikket ezért érdekel a dolog. Meg, hogy a gólemet fejleszthetővel fejleszthetem a phoenixemet is?

Varázsló egység nagyon gyengének tűnik. Ami ellen bónuszos az ellen is meghal. Többi egységnél nincsen hasonló problémám. Csak én tapasztalom ezt? Elfekkel játszok.

Van valami gyors módja annak , hogy a szomszédokat pacsizzam? Láttam, hogy a céhen belül már gyorsan is lehet. Azért kérdem.

Miért van az, hogy a kutatásban az "Orkok és goblinok" zászlónál van a név miközben az elfeknél nincsen? Itt van ott nincs... Végig ilyen.
 

Syntex

Ex-Csapattag
Szerintem meg nem törlődik 30 nap után, mert pl. nekünk a testvériségünkben vannak olyan játékosok, akik már hónapok óta nem léptek be, mégsem törlődtek.
Akkor törlődik a fiók 30 nap inaktivitás után, ha nem érte el a játékos a 3. fejezetet és nem vásárolt gyémántot még. Ellenben, csak akkor, ha az egész regisztráció törlésre kerül (minimum 1 éves inaktivitás után általában).
 

DeletedUser5848

Vendég
Nem felesleges, eddig nem tapasztaltál ilyet; gondolhattál hibára is vagy fejlesztési változásra . Arra számíts, hogy egy újkorba átlépéskor a felfedezés és csata költségei eleinte kisebbek, kedvezőbbek; ahogyan haladsz befelé, a végére már nagyon nem azok :)
Bajnokiban és toronyban pedig már az elején felavatnak.

W.
Ebben (is) igazad van ! :) A torony második szintjén már kínlódtam, akárcsak most a bajnokin. Sok a 3-as szintű henye béka és a virágvarázsló is. Gránitgólemmel ott nem sokra megyek manuálban sem. Akkor jobb ha kikutatom az erősebb egységeket. Pompás mágikus szorzóm már van és egy törpi páncálkészítőm is. Köszönöm a tanácsot, gyakorolni fogok. Fájó pont hogy kivették a macit az akadémiáról. Sajnos még főnixem sincs. Talán lesz idővel. :)
 

DeletedUser4473

Vendég
A bónuszos manuidtól ne válj meg soha, azokat mindig fejleszd, termelj velük és cseréld el a termékeidet a piacon. Eventes épületektől ha van olyan eventes épületed ami ad nem bónuszos árút és a többi paramétere is jó akkor azt addig hagyd meg amíg nincsen tőle jobb. Általában az eventesek cserélődnek fajnak, kornak értékeknek megfelelően, ahogyan haladsz előre.
Köszönöm szépen a választ :)
 

Daimand

Újonc
Sziasztok! Van ég, olyan kérdésem lenne, hogy Winyadorból Arendillbe valahogy át lehetne-e hozni az ottani városomat?
 

liliputy

Veterán
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy a lakat alatt tartott tartományok miért nem mutatják meg, hogy mit ad az adott tartomány? Így nehéz eligazodni, hogy hol van az éppen keresett tartomány, amiből ereklyét szeretnék begyűjteni.
 
Fent