• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

bere007

Veterán
Szia!

Nem azt írta, hogy ARRA a termelésre van szüksége, ami MÁR benne van, hanem azt, hogy "hol nullázhatom az eddigi termeléseket".
Tehát ... IGEN .... a Termelés Eldobása is egy megoldás!

A KÉRDÉS arra irányult, hogy TERMELÉST kér a feladat, de TELE VAN A RAKTÁRA, tehát KÖLTENIE KELL, hogy a TERMELÉST LE TUDJA ARATNI! Tehát ha a TERMELÉST ELDOBJA, akkor NEM OLDÓDIK MEG a problémája, mivel ha egy feladat TERMELÉST KÉR, akkor az az ARATÁS UTÁN van befejezettnek tekintve és csak AKKOR FOGADJA A FELADATOT! DE ha megfigyelted volna, akkor ÉSZREVESZED, hogy az elején AZT KÉRDEZTE, hogy a KÉSZLETET HOL NULLÁZHATJA LE! Tehát... NEM ... a TERMELÉS ELDOBÁS erre a problémára NEM MEGOLDÁS!

Esküszöm, hogy megfájdult a fejem, amire tele pakoltam nagybetűs szavakkal. Hogyan bírod ezt mindegyik kommentednél? :eek::D
 

DeletedUser3108

Vendég
Szia!

Nem azt írta, hogy ARRA a termelésre van szüksége, ami MÁR benne van, hanem azt, hogy "hol nullázhatom az eddigi termeléseket".
Tehát ... IGEN .... a Termelés Eldobása is egy megoldás!
Olvasd el az egész hozzászólást...
rég nem tudom megoldani a gránitbány és rézöntöde készlet nullázását
De Isten ments, hogy pont Veled vitatkozzam...!! :)

Ui: Bocsánat, előbb írtam, mint hogy tovább olvastam volna.
@bere007, köszönöm szépen! ♥ :)
 

DeletedUser4433

Vendég
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy van-e lehetőség arra, hogy egy adott játékost "tiltsak" úgy h ne tudjon az ősi csodáimba pakolni?!

Köszönöm előre is
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy van-e lehetőség arra, hogy egy adott játékost "tiltsak" úgy h ne tudjon az ősi csodáimba pakolni?!

Köszönöm előre is
Szia,
Úgy tudom, hogy nincs erre lehetőség.
Sajnos... Vannak olyan játékosok, akik a 4-5-6 account-jukkal jönnek-látnak-győznek...
 

DeletedUser4433

Vendég
Szia,
Úgy tudom, hogy nincs erre lehetőség.
Sajnos... Vannak olyan játékosok, akik a 4-5-6 account-jukkal jönnek-látnak-győznek...
Pedig nem lenne rossz ötlet... Én például elsősorban azért szeretném, mert jó lenne, ha a testvériségen belül tudnánk ezt intézni, illetve a csapattagok részesülnének előnyben elsősorban, nem pedig idegenek :/ :/
 

DeletedUser3220

Vendég
Sziasztok!
Szeretném megtudni, hogy a "Királyi restauráció"-hoz hogyan tudok hozzájutni?
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Pedig nem lenne rossz ötlet... Én például elsősorban azért szeretném, mert jó lenne, ha a testvériségen belül tudnánk ezt intézni, illetve a csapattagok részesülnének előnyben elsősorban, nem pedig idegenek :/ :/
Ha szerencséd van, nem jársz úgy, mint @liliputy májusban, aki ezt a témát feszegette: Inkorrekt pontszerzés az ősi csodákban
(mondjuk akkor még nagyságrendekkel aktívabb volt a fórum ;) )
 

DeletedUser4433

Vendég
Ha szerencséd van, nem jársz úgy, mint @liliputy májusban, aki ezt a témát feszegette: Inkorrekt pontszerzés az ősi csodákban
(mondjuk akkor még nagyságrendekkel aktívabb volt a fórum ;) )
Most gyorsan átfutottam a véleményeket, van igazság itt is ott is. Igazából ez morális kérdés ( még akkor is ha "csak" egy játékról beszélünk ), mindenkinek más fér bele :) Nálam kicsit másabb oka van a kérdésfelvetődésnek, de nem szeretnék nagyon belemenni. Köszönöm a tájékoztatást :)
 

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok!
Szeretném megtudni, hogy a "Királyi restauráció"-hoz hogyan tudok hozzájutni?
jelenleg 2 módja van. vagy a bajnoksági ládákból tudsz szerezni heti 5 db-t vagy pedig barkácsolni tudsz tervrajzokból az akadémiában ha van megfelelő recept hozzá
 

DeletedUser3220

Vendég
jelenleg 2 módja van. vagy a bajnoksági ládákból tudsz szerezni heti 5 db-t vagy pedig barkácsolni tudsz tervrajzokból az akadémiában ha van megfelelő recept hozzá
Még azt is írd meg légyszi honnan tudok receptet szerezni és az akadémia mikor képes ebből barkácsolni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 204368

Vendég
Még azt is írd meg légyszi honnan tudok receptet szerezni és az akadémia mikor képes ebből barkácsolni.
a recept véletlenszerű 6 óránként van új recept így a nagyszámok törvénye alapján majd csak beadja 1x. tervrajzzal lesz a gond amit csak a bajnoki 10. ládából tudsz szerezni.
 

DeletedUser113

Vendég
Üdvözletem!
Tanácsotokat szeretném kérni, hogy mit tegyek, hogy 15 perc játék után ne a hibajelentés lépjen be.
Sajnáljuk, nem tudtuk lekönyvelni........ és hasonló szövegek. Percek múlva feléled és újra tölti a játékot,
de van, hogy lefagy és csak a gép kikapcsolásával szabadulok meg tőle.
A flacht engedélyezem mindig.
Kérlek, segítsetek!, Ez az én hibám, vagy szerver hiba-e? Már négy éve játszom, sajnálnám,
ha nem tudnék fejlődni! Így is nehéz bank kártya nélkül.
Köszönettel: Szamanta
 

Deleted User - 204368

Vendég
Üdvözletem!
Tanácsotokat szeretném kérni, hogy mit tegyek, hogy 15 perc játék után ne a hibajelentés lépjen be.
Sajnáljuk, nem tudtuk lekönyvelni........ és hasonló szövegek. Percek múlva feléled és újra tölti a játékot,
de van, hogy lefagy és csak a gép kikapcsolásával szabadulok meg tőle.
A flacht engedélyezem mindig.
Kérlek, segítsetek!, Ez az én hibám, vagy szerver hiba-e? Már négy éve játszom, sajnálnám,
ha nem tudnék fejlődni! Így is nehéz bank kártya nélkül.
Köszönettel: Szamanta
szerintem 98% h a böngésződ lett tele vírussal. nekem is volt hasonló problémám egy új operációs rendszer telepítés megoldotta 100%osan azt. sajnos a böngésző ujra rakása nekem nem segített sokat csak javított a játékon. egy kis ideig
 

Rikari

Veterán
Üdvözletem!
Tanácsotokat szeretném kérni, hogy mit tegyek, hogy 15 perc játék után ne a hibajelentés lépjen be.
Sajnáljuk, nem tudtuk lekönyvelni........ és hasonló szövegek. Percek múlva feléled és újra tölti a játékot,
de van, hogy lefagy és csak a gép kikapcsolásával szabadulok meg tőle.
A flacht engedélyezem mindig.
Kérlek, segítsetek!, Ez az én hibám, vagy szerver hiba-e? Már négy éve játszom, sajnálnám,
ha nem tudnék fejlődni! Így is nehéz bank kártya nélkül.
Köszönettel: Szamanta
Ne a Flash-el futtasd a játékot. Próbáld meg a játékfelületen belül a beállításokban a HTML-5 klienst engedélyezni és Chrome böngészővel vidd. Nem szerverhiba. Nálad van gond.:(
 
Fent