• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Tejinashi

Erős harcos
a tesztelés közben berakják pár ember h "élesben" is menjen. de még a többségnek nem elérhető
Köszi, most már legalább ezt is tudom :)

Viszont szomorúan láttam, hogy 24 ezer forintot kérnek a Főnix/Macis/Stonehenge húzó cuccokért. Én ennyit nem szándékozom kiadni értük. Én azt hittem, hogy lesz belőlük több féle csomag, attól függően, hogy kinek mennyit kell húznia a különböző kitett cuccain. De látom, csak egyfajta van, úgyhogy így számomra felejtős a dolog.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Köszi, most már legalább ezt is tudom :)

Viszont szomorúan láttam, hogy 24 ezer forintot kérnek a Főnix/Macis/Stonehenge húzó cuccokért. Én ennyit nem szándékozom kiadni értük. Én azt hittem, hogy lesz belőlük több féle csomag, attól függően, hogy kinek mennyit kell húznia a különböző kitett cuccain. De látom, csak egyfajta van, úgyhogy így számomra felejtős a dolog.
annyiért én sem éreztem ajándéknak.... nem a magyar keresetekhez van szabva ez
 

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!

Miért van az, hogy nincs MINDENKINÉL egységesen ez az új - gyorsított - szomszédi segítségadás?
Nálam sem látható semmi ilyesmi (telón jó, asztali gépen semmi).
NEM a bétán játszom! ... és a csapatban lévő többiek sem, akiknél ez nem működik.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok!

Miért van az, hogy nincs MINDENKINÉL egységesen ez az új - gyorsított - szomszédi segítségadás?
Nálam sem látható semmi ilyesmi (telón jó, asztali gépen semmi).
NEM a bétán játszom! ... és a csapatban lévő többiek sem, akiknél ez nem működik.
mert tesztelik élesben is. eleinte csak pár embernek lesz majd egy patchel mindnekinek
 

Lupuj

Erős harcos
mert tesztelik élesben is. eleinte csak pár embernek lesz majd egy patchel mindnekinek

Szia!
Igen, erre már én is gondoltam az előző írásod alapján.
De akkor is ... mi van ezen élesben tesztelni való? Erre ott a BÉTA! Az is élesben fut.
Itt meg bedobják néhány játékosnak, a többiek meg nézhetnek ki a fejükből.
Mennyivel különbek ITT a "tesztelők"? A BÉTA nem erre való?
 

Deleted User - 204368

Vendég
Szia!
Igen, erre már én is gondoltam az előző írásod alapján.
De akkor is ... mi van ezen élesben tesztelni való? Erre ott a BÉTA! Az is élesben fut.
Itt meg bedobják néhány játékosnak, a többiek meg nézhetnek ki a fejükből.
Mennyivel különbek ITT a "tesztelők"? A BÉTA nem erre való?
egyik ok lehet annak h miért tesztelim élesben is h mennyire terheli le a szervert az adott fejlesztés, te sem örülnél ha bekerülne és laggolna az egész szerver tőle vagy szünetelni kéne. az h mi alapján választanak nem tudom valszeg véletlenszerűen de felfoghatód úgy h ti vagytok szerencsétlenek vagy ők szerencséesek. nem kéne irigykedni főleg h ez a játék fejlődését szolgálja nem a kivételezés minta példája
 

Lupuj

Erős harcos
Na, majd meglátjuk, mi lesz belőle, és mikor kapja meg ezt a lehetőséget MINDENKI.
Utána majd lehet véleményt mondani. Várom!

Csak halkan - és apró betűkkel - írom le, a telón még mindig kidobál 20-30 motizás után. Pedig ott be sem tölti a várost!
 

Lupuj

Erős harcos
nekem semmi baja nincs. te készülékedben lesz a hiba

Naaaa! Nem szabad támadni! :rolleyes:
Ezt a kidobálást a legutóbbi frissítés óta csinálja nálam.
Még valamikor az elején volt ilyen, hogy 10-15 moti után kidobott, de utána - mostanáig - megjavult.
 

Deleted User - 316246

Vendég
egyik ok lehet annak h miért tesztelim élesben is h mennyire terheli le a szervert az adott fejlesztés, te sem örülnél ha bekerülne és laggolna az egész szerver tőle vagy szünetelni kéne. az h mi alapján választanak nem tudom valszeg véletlenszerűen de felfoghatód úgy h ti vagytok szerencsétlenek vagy ők szerencséesek. nem kéne irigykedni főleg h ez a játék fejlődését szolgálja nem a kivételezés minta példája
Nekem nagyon tetszik a gyors szomszédolás, bár így nem tudok segíteni az Ősi csodák fejlesztésében. Jó lenne ha ezt az opciót is feldobná a választhatók közül.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Nekem nagyon tetszik a gyors szomszédolás, bár így nem tudok segíteni az Ősi csodák fejlesztésében. Jó lenne ha ezt az opciót is feldobná a választhatók közül.
azt nem fogja feldobni gyors segítségben mert kicsit értelmetlen volna. mobilon várható lesz h segíthetsz a csodákban majd 1x gépen meg látogatni kell hozzá
 

DeletedUser5383

Vendég
szervusztok , elovastam a témát . már nem is brobléma a szomszédolási több óra . megoldottam nem szomszédook . lasssú a gépem (laptop relatíve alacsony tudású videó kártya a többi jó ) . HTML-re allkallmatlan . stb stb . jő játékot mindenkinek .
 

Lupuj

Erős harcos
:eek:
általában ha vkinek személyes problémája van tehát leáll kidob szaggat 90%ban nála van a hiba nem a szerverekben.

Szia!
Ez pl. telefonon mit is jelent konkrétan?
Miért dob ki mostanában 20-30 motizás után?
(nem olyan régen tettem fel újra a játékot!)

Szerintem pedig proramozói hiba (pl. túlcsordulás, nem törölt - ciklusbeli - változók miatti tármegtelés, stb.). Van bőven hibalehetőség.

Ez a legkönnyebb: fogjuk rá a felhasználóra ... vagyis mert szőke, szakállas, 1,72 cm magas, zöld szemű, stb. Ja, és mert jobb-kezes. :)
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
:eek:

Szia!
Ez pl. telefonon mit is jelent konkrétan?
Miért dob ki mostanában 20-30 motizás után?
(nem olyan régen tettem fel újra a játékot!)

Szerintem pedig proramozói hiba (pl. túlcsordulás, nem törölt - ciklusbeli - változók miatti tármegtelés, stb.). Van bőven hibalehetőség.

Ez a legkönnyebb: fogjuk rá a felhasználóra ... vagyis mert szőke, szakállas, 1,72 cm magas, zöld szemű, stb. Ja, és mert jobb-kezes. :)
szerintem használd a hibabejelentés témakört, legtöbb esélyed úgy lesz, hogy megoldódjon
az, hogy apró betűvel beírsz egy bejegyzés aljára, majd egy másik játékossal elkezditek egymást oltani, nem sokat lendít a dolgon ;)
 

DeletedUser3

Vendég
Bizonyos készülékek esetén áll fenn probléma az alkalmazással, ezt az új alkalmazásverzió javítani fogja.
Az új verzió kész, be lett küldve az app store-k felé, az apple és amazon még elbírálás alatt tartja, a google folyamatosan teszi elérhetővé mindenkinél. Jelen pillanatban csak várhatunk.
 
Fent