• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser2800

Vendég
Nem kell. Ha a márvány a bónuszosod, akkor Te az acélmanuban fogod termelni az 1-es szintű érző árut.
Akkor csak acél kell pluszba és azt cserérgetem a piacon, én azt hittem, hogy a márvány manuba termelem a bónuszos érző árút és hogy azt tudom cserélni, de akkor azt az a célba termelem :)
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok,az új fajjal új megszerezhető tereületeket kaptunk,nem is keveset.A rengeteg üres felderítés után kaptam 1!!!!! területet,és kiírta,hogy limit elérve. Az elvenárral tudok szerezni kettőt,marad 42 üres mező.Ugye nem azt akarjátok mondani, hogy azt csak pénzért lehet megszerezni, úgy,hogy folyamatosan emelkedik az ára??? ki fog beleölni több 100E forintot? Át kellene gondolni.
 

DeletedUser4192

Vendég
Sziasztok!
A dzsinnek (a toronyban lehet nyerni) hol lehet utánanézni, hogy milyen jóságok közül sorsol véletlenszerűen? Valami hivatalos vagy félhivatalos, de megbízható forrás kellene. Mert a kút az oké, de erről semmi infóm nincs.
És egy másik ha már kút és dzsinn: a teleportáló bűbáj működik a kúttal és a dzsinn(n)el? (Ez most három n ?) Ha teleportálom, akkor közben megy az ideje a raktárban?
 

DeletedUser5155

Vendég
Sziasztok!
A dzsinnek (a toronyban lehet nyerni) hol lehet utánanézni, hogy milyen jóságok közül sorsol véletlenszerűen? Valami hivatalos vagy félhivatalos, de megbízható forrás kellene. Mert a kút az oké, de erről semmi infóm nincs.
És egy másik ha már kút és dzsinn: a teleportáló bűbáj működik a kúttal és a dzsinn(n)el? (Ez most három n ?) Ha teleportálom, akkor közben megy az ideje a raktárban?
Szia,

A dzsinről itt olvashatod a részleteket: https://elvengems.com/spire-new-buildings/

A teleport bűbáj nem használható a kutakon és a dzsinen, semmilyen időkorlátos lejáró épületen.
 

bere007

Veterán
Az elvenárral tudok szerezni kettőt,marad 42 üres mező.Ugye nem azt akarjátok mondani, hogy azt csak pénzért lehet megszerezni, úgy,hogy folyamatosan emelkedik az ára??? ki fog beleölni több 100E forintot? Át kellene gondolni.

Mert azt hitted, hogy csak úgy hozzád vágnak annyi bővítést, ingyen? Örüljünk annak, hogy legalább most adtak egyet a tartományért és kettőt tudunk szerezni a fáról. Innonak a neve mögött a Gmbh az azt jelenti, hogy Kft és nem azt, hogy nonprofit szervezet, vagy pedig, hogy szeretet szolgálat. Pénzből élnek és ha nem érné meg nekik ennyiért adni, akkor már változtattak volna rajta. Ha jól emlékszek talán 2-3 éve emelhették meg a magyar szerveren drasztikusan az árakat, hogy egységes legyen a külföldiekkel. És ha körbe nézel, hogy akik elől vannak, mennyi helyük van, ami be van építve, akkor meglátod, hogy vannak, akik annyit áldoznak rá. Amúgy meg olyan sok hely nélkül is lehet boldogulni, csak jobban be kell osztani azt, amid van. Jobban át kell gondolni és nem szabad semmi feleslegeset megtartani max csak hézagolónak.
 
Megnéztem, csak a 30-35. bővítés 78E gyémánt, szerintetek ez a Magyarok pénztárcájához van igazítva?És ez csak 5 hely,a közepe fölött picivel.
 

sleeky41

Veterán
Sziasztok!
Műhelynél miért van az, hogy az egyik városba belehet tenni csoportos kijelőléssel a másik városba meg egyessével kell elinditani a kiválasztott gyártást?
Fogják ezt javítani mert azért sokkal jobb egy kattintással elinditani a termelést mint egyessélev végigcsinálni.
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok!
Műhelynél miért van az, hogy az egyik városba belehet tenni csoportos kijelőléssel a másik városba meg egyessével kell elinditani a kiválasztott gyártást?
Fogják ezt javítani mert azért sokkal jobb egy kattintással elinditani a termelést mint egyessélev végigcsinálni.
Nincs 2 hete, hogy ugyanezt a kérdést feltették, 2 oldalt kellett volna visszaolvasni. Nem hiba, kísérleti üzemmód.
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/játékkal-kapcsolatos-kérdések.74/page-241#post-86665
 

DeletedUser5239

Vendég
A játékkal kapcsolatos apróbb, egyszerű választ igénylő kérdéseiteket ide írhatjátok, s remélhetőleg gyorsan vagy a csapat, vagy valamelyik játékos megválaszolja.

Ha egy olyan kérdést, vagy problémát vetsz föl, melyre hosszabb beszélgetés alakulna ki, engedélyezett új téma nyitása is.

Ha kérhetjük a kérdéseitek legyenek egyértelműek
 

martisa

Újonc
Sziasztok!
le tudná nekem pontosan írni,hogy kell tervrajzot szerezni? azt tudom hogy a bajnokság ideje alatt de nem értem mi a 10. láda :(
próbáltam sorba teljesíteni a tartományokat de a 10.-nél nem történt semmi....mit csinálok rosszul?
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok!
le tudná nekem pontosan írni,hogy kell tervrajzot szerezni? azt tudom hogy a bajnokság ideje alatt de nem értem mi a 10. láda :(
próbáltam sorba teljesíteni a tartományokat de a 10.-nél nem történt semmi....mit csinálok rosszul?
Szia,
A 10. tartomány nem ugyanaz, mint a 10. láda.
Kattints a testvériség ikonra, majd azon belül a bajnokság fülecskére. Ott látsz 10 ládát, amelyeket a teljesített tartományok után járó pontokkal lehet feloldani. Ha föléjük viszed az egeret, látod, hogy melyik mit fog adni, ha teljesíti őket a testvériség. A jutalmak kiosztására a bajnokság lezárása után kerül sor, bár gondolom, ezt tudod. Az itt található 10. ládában van a szóban forgó tervrajz. :)
 

Mihaszna

Veterán
Szia,
A 10. tartomány nem ugyanaz, mint a 10. láda.
Kattints a testvériség ikonra, majd azon belül a bajnokság fülecskére. Ott látsz 10 ládát, amelyeket a teljesített tartományok után járó pontokkal lehet feloldani. Ha föléjük viszed az egeret, látod, hogy melyik mit fog adni, ha teljesíti őket a testvériség. A jutalmak kiosztására a bajnokság lezárása után kerül sor, bár gondolom, ezt tudod. Az itt található 10. ládában van a szóban forgó tervrajz. :)

És, hogy értsd Rekadora instrukcióját, íme képpel illusztrálva. :)

help.jpg

Az "1"-es alatt azt látod, hova kell kattintani, mellette pedig, hogy melyik fülre. Nagyon fontos: Testvériségben kell lenned (vagy Testvériséget kell alapítanod), hogy részt vehess a Bajnokságokban. :) Egyénileg a Bajnokság nem elérhető.
 

Bildiko

Felderítő
Sziasztok
Sajnos még nincs az eventtel kapcsolatos észrevétel, beszélgetés, ezért ide rom. Az előző event kezdete előtt 2 nappal kezdtem el egy várost. Három másik várossal is játszom, különböző fejlettségi fokon állnak. Azt vettem észre, hogy a nagyobb városoknál, ha az az eventben a feladat, hogy termelj tekintélyes mennyiségű T1-es árut, akkor 5 manufaktúra, bájoltan, hozza a kívánt mennyiséget. Ezzel szemben a kis városomban, bár ott is a maximumra felépített a manufaktúra, egy napig kell termelni, bájoltam, nem is 5, hanem 6 manufaktúrában. A kis várostól miért követel a feladat arányaiban több termelést?
Előre is köszönöm a választ.
 
Fent