• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Deleted User - 204368

Vendég
Halihó, sziasztok!
Zotty vagyok.
Tudom, hogy totál nem ideillő kérdést fogok feltenni, de azért leírom... :))
Vannak a Chat-en bizonyos parancsszavak... pl /who és ehhez hasonlóak.
Ezeket a parancsszavakat keresném, ha van még több is, szeretném őket megkaparintani.
Van valakinek valami elképzelése, hogy honnan lehet ezeket megtudni?
Ha valaki tud párat, annak nagyon örülnék és megköszönném, ha nem is itt, de Winyandor-ban
a DreamTeam-ben átdobná egy üzenet formájában. (Itt megtalál, mint Zotty. )
Ha szabályellenes, akkor bocsika, nem szóltam semmit... :))))
Előre is köszönöm szépen! :))
További kellemest! :))

"Zotty"
legközelebb az ilyen kérdéseket itt tedd fel :) így is elment a beszélgetés az event irányából kicsit más irányba. tudtommal nincs több ilyen parancs.
 

DeletedUser5200

Vendég
Sziasztok

fogalmam sincs ,hogy jó helyre írok e vagy sem de egy jelzést küldenék a vezetőségnek sok kicsi nevében Itt az őszi csillagkép kaland játék remek nyereményekkel ami sokunknak sok fejlődést hoz,De azért vannak nagyon nagy hibák én ezt jeleztem a supportnak nem egy kedves levelet kaptam tolok .Szerintetek az a megoldás ha reklamálni merünk hogy egy feladat pl egy kezdőnek pl 5-10 napig tart ami fel háborító mivel a kicsiknek ugye nem olyan gyors a termelés hogy egy 1800 márvány termelést egy nap le termeljünk egy nap mx 4-5 márványkészítőnk van ami termel 16-27 márványt na ki lehet számolni okos supportosok vagy vezetők hány nap kell ahhoz 1800 márvány le termeljük ?nem kevés . Igen reklamáltam mert egy kicsit felháborító ez a feladat válaszuk is felháborító volt nem kötelező játszani ,Igazatok van nem kötelező de ha már játszunk akkor legalább tisztességesen tehessük és hogy élvezzük is ne csak a nagyoknak lehessen jó hanem a kicsikkel mert kedves support egy kicsit azzal is foglalkozhatnátok hogy rá néztek a térképre és meglátjátok mennyi félbe maradt városok vannak mert a játékosoknak elmegy a kedvük főleg ha olyan válaszokat kapunk tőletek vissza hogy ti leszarjátok azt hogy ki játszik és ki nem
 

Mihaszna

Veterán
fogalmam sincs ,hogy jó helyre írok e vagy sem de egy jelzést küldenék a vezetőségnek sok kicsi nevében Itt az őszi csillagkép kaland játék remek nyereményekkel ami sokunknak sok fejlődést hoz,De azért vannak nagyon nagy hibák én ezt jeleztem a supportnak nem egy kedves levelet kaptam tolok .Szerintetek az a megoldás ha reklamálni merünk hogy egy feladat pl egy kezdőnek pl 5-10 napig tart ami fel háborító mivel a kicsiknek ugye nem olyan gyors a termelés hogy egy 1800 márvány termelést egy nap le termeljünk egy nap mx 4-5 márványkészítőnk van ami termel 16-27 márványt na ki lehet számolni okos supportosok vagy vezetők hány nap kell ahhoz 1800 márvány le termeljük ?nem kevés . Igen reklamáltam mert egy kicsit felháborító ez a feladat válaszuk is felháborító volt nem kötelező játszani ,Igazatok van nem kötelező de ha már játszunk akkor legalább tisztességesen tehessük és hogy élvezzük is ne csak a nagyoknak lehessen jó hanem a kicsikkel mert kedves support egy kicsit azzal is foglalkozhatnátok hogy rá néztek a térképre és meglátjátok mennyi félbe maradt városok vannak mert a játékosoknak elmegy a kedvük főleg ha olyan válaszokat kapunk tőletek vissza hogy ti leszarjátok azt hogy ki játszik és ki nem

Kedves aranyhaj.

Nem tudom, hogy régebbi vagy valóban új játékos vagy e, de szeretném veled megosztani a közösség nevében is néhány információt. :)

Először is, talán ami a legfontosabb, hogy nem csak a kicsiknek, hanem a nagyoknak is kihívást jelent az Őszi Állatöv esemény. Nézzünk néhány példát. Felderítés: Ami a kis játékosoknak mondjuk 1-9 óra, az a nagyobbaknak 5 nap + X óra; ha a kicsiknek 1800 márványt kell generálni, akkor a nagyok ezt (több) (tíz)ezres tételben kap(hat)ják; ha neked Bűbájt kell gyűjteni, akkor másnak 15 vízióport stb.. Ha teljesen új játékos vagy, akkor ezzel a végtelenített feladatsorral most találkozol először. Régebben nem így volt, most ilyen lett. Szeretném ha tudnád, hogy nem az eseménnyel van a baj. Event régebben is volt, és (reméljük) ezek után is lesz. A "probléma" ott kezdődik, hogy régebben a feladatokat lehetett 1. szintű manufaktúrákkal és műhelyekkel is csinálni, de ez a varázs a MOSTANI Event-től már nem érvényes. Tisztában van vele a vezetőség is, hogy vannak gondok a ház körül, és ha kicsit tovább fórumozol mondjuk a Őszi Állatöv kibeszélőjében, akkor magad is meggyőződhetsz róla. :) Ami a félbehagyott városokat illeti, feleslegesen vonsz le következtetéseket, hogy mi miatt maradtak abba. Bármi lehet az oka. Sőt. Bármi is legyen az oka, nem fogjuk megtudni (talán sosem) :)

UI: Ne csüggedj, Róma sem egy nap alatt épült fel. :);)
 

DeletedUser5200

Vendég
PONT EGY JÓ példát hoztál fel bűbáj igen kellett szereznem úgy hogy még akadémiám sincs igen nem vagyok kezdő mert más szervereken is voltam és tudom azt mennyire nem jó kezdőnek,
 

Deleted User - 204368

Vendég
PONT EGY JÓ példát hoztál fel bűbáj igen kellett szereznem úgy hogy még akadémiám sincs igen nem vagyok kezdő mert más szervereken is voltam és tudom azt mennyire nem jó kezdőnek,
jó de az első kor végén kapod meg a varázsakadémiát. szerintem irreális elvárni h még a játék leges-leges legelején te is ultra szuper módon teljesíts. szerintem egy 2-3as korban lévő akinek a felderítések csak pár órák ezen az eventen kaszálnának.logikus h vhol vissza kell fogni őket és a termelésben van a lehetőség. most szinte a küldetések 80%-a vagy ereklye szedés vagy tartomány/kutatás. pár óra a felderítés kutatni ha előre gondolkodol szinte mindig van. a tartományok pofon egyszerűek. szerinted mások h szereznek ereklyét? úgy ahogy te bűbájt. bajnokságból..
 

DeletedUser5108

Vendég
Sziasztok,kérdésem lenne,hogy mit takar az "egyéb nyersanyag"? Egy fej jelenik meg,de sehol nem találok olyan valamit,köszi az infót
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok,kérdésem lenne,hogy mit takar az "egyéb nyersanyag"? Egy fej jelenik meg,de sehol nem találok olyan valamit,köszi az infót

Szia. A mag és a manán kívül még az Orkok is ebbe a kategóriába tartoznak. Orkokat a Fegyvertárad fog termelni (ha jól emlékszem a 19. szinttől (Fegyvertár (Párzóhely lesz az új neve)). :)
 

DeletedUser5214

Vendég
Sziasztok. Kis városként látom milyen jól lehetne használni az előző eventek egyik ajándékát a tűzfőnixet, nagy lelkesen legyártottam a barkácsműhelyben de most hogyan tovább? Fejlesztéshez szükséges ereklyét honnan rajzoljak? Ha pedig nem fejleszthető akkor minek barkácsolni? Vagy elnéztem valami gyártási fejlesztési lehetőséget?
 

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok. Kis városként látom milyen jól lehetne használni az előző eventek egyik ajándékát a tűzfőnixet, nagy lelkesen legyártottam a barkácsműhelyben de most hogyan tovább? Fejlesztéshez szükséges ereklyét honnan rajzoljak? Ha pedig nem fejleszthető akkor minek barkácsolni? Vagy elnéztem valami gyártási fejlesztési lehetőséget?
ereklyéket sajnos csak eventek során tudsz nyerni. szóval várnod kell ameddig újra ezeket az ereklyéket fogják adni az "események"
 

Mihaszna

Veterán
Aminek (szerintem) elég kicsi a valószínűsége. Továbbá a fejleszthető épületekhez járó ereklyéket még a Testvériség Kalandban lehet szerezni.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Aminek (szerintem) elég kicsi a valószínűsége. Továbbá a fejleszthető épületekhez járó ereklyéket még a Testvériség Kalandban lehet szerezni.
ha jól emlékszem volt az a 3 napos kis event során is nyerhető volt ereklye
 

DeletedUser5214

Vendég
Köszönöm a válaszokat. Mivel a testvériségi kalandban is csak az utolsó két event ereklyéi jelentek meg nyereményként ( plusz azóta itt vannak a medvék is), így a fejlesztésre az esély szinte 0. Tehát ahogy értelmezem a régi event épületeinek barkácsolása csak anyagpazarlás. Hát így kissé parasztvakításnak tűnik ez az ötlete a fejlesztőknek :-(
 

DeletedUser4917

Vendég
Talán 1 év alatt ha mindig odateszed magad meglehet a 10. szint , viszont ha tévedek akkor neked van igazad , mert mégis mennyit kellene játszani ahhoz , hogy 10 es re húzza valaki a varázsakadémiába szerzett madarát ?
 

Hellina

Újonc
Sziasztok
A kérdésem az lenne,hogy nekem miért nem működik a műhelyekbe az 1 kattintással való árutermelés elkezdése?,,nem telefonon vagy face-n játszom,de ha a lányom városába belépek ott működik,és a barátnőmébe is.....
Valami ötlet????
 

Rikari

Veterán
Sziasztok
A kérdésem az lenne,hogy nekem miért nem működik a műhelyekbe az 1 kattintással való árutermelés elkezdése?,,nem telefonon vagy face-n játszom,de ha a lányom városába belépek ott működik,és a barátnőmébe is.....
Valami ötlet????
Mert egyenlőre tesztüzemmódban fut ez a lehetőség. Nem minden városban adatott meg, de vigaszként mondom, hamarosan ha mindenütt jól működik, akkor általános bevezetésre kerül. Általában ez a gyakorlat. Némi türelem, egy kattintós összműhelyindítást terem.;)
 

Senta

Erős harcos
Tehát ha valaki nem csinálja a bajnokságot, akkor nem is tud tervrajzot szerezni? Ez azért szerintem durva lenne....

Mitől is lenne ez durva? a bajnoki 10 ládába mindenféle földi jó mellett ott a tervrajz, tehát a tesóságot ösztönzi, hogy minden héten odategye magát és meglegyen a 10 láda, amival aztán mindenki jól jár :) lehet varázslatosokat húzni, KR-t fabrikálni, a sok tp-ről nem beszélve.. munkáért jutalom jár! ez nem annyira durva szerintem ;)
 
Fent