• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,
van most egy akció,
mely alatt a manufaktúrák 100 %-kal többet termelnek.
Kérdésem,
hogy "csak" a 24 órás időtartamon belül begyűjtött árukra vonatkozik a bónusz
vagy
még az ezalatt indított termelésekre is?
Én úgy láttam, az ez idő alatt indított termelés számít. Bár kiírta reggel a hamarabb indítottnál is a dupla mennyiséget, de a raktárba a rendes mennyiség ment, úgy láttam.
 

DeletedUser1205

Vendég
Sziasztok, a heti bajnoki csatározásnál az ellenfél egységei helyett csak az egység létszámadatát látni, -nálatok is?
Vagy csak az én „készülékemben” van a hiba?
Eddig a képernyő frissítése megoldás volt , de már az sem segít.
 

nlstemplar

Veterán
Sziasztok, a heti bajnoki csatározásnál az ellenfél egységei helyett csak az egység létszámadatát látni, -nálatok is?
Vagy csak az én „készülékemben” van a hiba?
Eddig a képernyő frissítése megoldás volt , de már az sem segít.

Ha itt a csatamezőn való láthatóságra gondolsz, az nálam is megvan, nemcsak ellenfél a saját egységeim se látszanak mindig, de az oldal frissítése továbbra is megoldja.

Ha valamilyen Chromium alapú böngészőt használsz, akkor tegyél egy próbát a Firefox-al. Ott ezzel a hibával nem szoktam találkozni.
 

DeletedUser183

Vendég
Sziasztok!

Az csak nálam van, hogy nem jól jelenik meg a dátum az értesítésnél? Már korábban is észre vettem, de most van róla printscrren :)
Ezzel mi a helyzet?

Rajz.png
 

mircipirci

Tapasztalt építő
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy hol találom azokat a feladatokat amik kötelezőek ( oldalt jelennek meg)?
Elementaloknál tartok, és érdekelne mit is kell esetleg még építeni...mert már bontani szeretetnék pár épületet..

Köszönöm: Mircipirci
 

DeletedUser2289

Vendég
Azt szeretném megtudni, hogy mikor léphetek be a Supportba, mert valamilyen oknál fogva megvonták a belépésemet
 

DeletedUser1205

Vendég
Ha itt a csatamezőn való láthatóságra gondolsz, az nálam is megvan, nemcsak ellenfél a saját egységeim se látszanak mindig, de az oldal frissítése továbbra is megoldja.

Ha valamilyen Chromium alapú böngészőt használsz, akkor tegyél egy próbát a Firefox-al. Ott ezzel a hibával nem szoktam találkozni.

Kösz szépen, valóban Chromot használok, Firefoxszal, Operával valóban jól látszik a bajnoki.
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok, a heti bajnoki csatározásnál az ellenfél egységei helyett csak az egység létszámadatát látni, -nálatok is?
Vagy csak az én „készülékemben” van a hiba?
Eddig a képernyő frissítése megoldás volt , de már az sem segít.
Szia! :) Bár már kaptál javaslatot másik böngészőre, de ha mégis visszatérnél a Chrome-ra, és ez a hiba adódna, akkor ne add fel a küzdelmet, és úgy nyomj egy frissítést, ha nem látszik az osztagod, vagy a méhsejtrács! Frissítés után rákérdez a csata folytatására, amit ha elfogadsz, akkor már megfelelően fog látszani minden. Sima frissítés a harc feladása után nem segít, de ez a "trükk" igen. ;)
 

DeletedUser3133

Vendég
Egy testvéremnek akadt egy kis problémája a belépéssel.
Nem minden nap játszik, és úgy az új világ "keletkezése" körül próbált belépni, és nem tud a régi városába, csak új játékot ajánl fel neki. A városa megvan, mert én a testvériségben látom. Facebookról játszik, így én nem tudom, milyen annak a bejelentkezése. Van valahol valami kiválasztási lehetőség, hogy hol akar játszani? Esetleg egy screen-t tehetne valaki, hogy hol van.
Köszi.
 

DeletedUser683

Vendég
Egy testvéremnek akadt egy kis problémája a belépéssel.
Nem minden nap játszik, és úgy az új világ "keletkezése" körül próbált belépni, és nem tud a régi városába, csak új játékot ajánl fel neki. A városa megvan, mert én a testvériségben látom. Facebookról játszik, így én nem tudom, milyen annak a bejelentkezése. Van valahol valami kiválasztási lehetőség, hogy hol akar játszani? Esetleg egy screen-t tehetne valaki, hogy hol van.
Köszi.
Szia! :) Szerintem vegye fel a kapcsolatot a support csapattal. ;)
 
Fent