• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser683

Vendég
"Azért itt, és nem a bétán, mert más a szerver összetétele, aktivitása, játékosok hozzáállása az itteni játékhoz és a bétához. Egy itteni teszt és felmérés pontosabb adatot ad az egészről."
Köszönöm a kiigazítást, de okkal kérdeztem. Azért töröltem, mert nekem a bétán van, és nem kívántam tovább borzolni a kedélyeket...
 

DeletedUser3269

Vendég
Sziasztok!Azért írok mert az egyik testvériségi tagunknak nem működik a mai napon kapott gyorsítás.Ezt változó hogy kik kapják vagy valami gubanc van?
 

DeletedUser2922

Vendég
Üdv mindenkinek!

Sikerült lepakolnom a Főnix-kultusz épület együttesét. Nem egyszerre raktam le és nem is úgy ahogy a képen van, de illeszkednek egymáshoz. Viszont pl tudáspontot nem ad soha, pedig ha jól látom kellene. Mit kellen másképp csinálnom?
 

DeletedUser683

Vendég
Üdv mindenkinek!

Sikerült lepakolnom a Főnix-kultusz épület együttesét. Nem egyszerre raktam le és nem is úgy ahogy a képen van, de illeszkednek egymáshoz. Viszont pl tudáspontot nem ad soha, pedig ha jól látom kellene. Mit kellen másképp csinálnom?
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/a-főnix-kultusz.1967/#post-63673
Szia! Csak akkor ad tp-t, ha több épületed van, mint 1-1. Kattints a fenti linkre, ott megnézheted, hogy hogyan működik. :)
 

DeletedUser362

Vendég
Tulajdonképpen nem is kérdésem van, csupán egy észrevétel... (de nem találtam jobb helyet neki)
Engem annyira elszomorít, amikor a kereskedelmi ajánlatokat nézegetem és azt látom, hogy rendszeresen tele van inkorrekt ajánlatokkal :( Ahol csak pici az eltérés, legyintek rá, legfeljebb nem veszem meg, de egyre sűrűbbek a pofátlanság határát súrolók. Én nem értem ez mire jó? Persze mindenki mondhatja, hogy senkinek semmi köze hozzá, de engem akkor is bosszant.
Ezt hatványozottabban veszem észre az érzékeny áruknál. Kinek mi a véleménye erről?
 

DeletedUser3108

Vendég
Tulajdonképpen nem is kérdésem van, csupán egy észrevétel... (de nem találtam jobb helyet neki)
Engem annyira elszomorít, amikor a kereskedelmi ajánlatokat nézegetem és azt látom, hogy rendszeresen tele van inkorrekt ajánlatokkal :( Ahol csak pici az eltérés, legyintek rá, legfeljebb nem veszem meg, de egyre sűrűbbek a pofátlanság határát súrolók. Én nem értem ez mire jó? Persze mindenki mondhatja, hogy senkinek semmi köze hozzá, de engem akkor is bosszant.
Ezt hatványozottabban veszem észre az érzékeny áruknál. Kinek mi a véleménye erről?
Szia,
Én már kifejtettem ezzel kapcsolatban a véleményemet, az "Üdvözöljük az Elementálokat kibeszélőben, a 178. bejegyzés alatt.... :)
 

Putyika

Veterán
Viszont pl tudáspontot nem ad soha, pedig ha jól látom kellene. Mit kellen másképp csinálnom?
Csak akkor ad tp-t, ha több épületed van, mint 1-1
Szerintem nem kell több egyik épületből sem, csak úgy kell lerakni őket, hogy az legyen középen amelyik a Tp-t adja. Mivel a Tp a 4. bónusza, így érintkezni kell neki a másik 4 épülettel. Minden épület annyi bónuszt ad ahány különbözővel érintkezik. :)
 

nlstemplar

Veterán
Üdv mindenkinek!

Sikerült lepakolnom a Főnix-kultusz épület együttesét. Nem egyszerre raktam le és nem is úgy ahogy a képen van, de illeszkednek egymáshoz. Viszont pl tudáspontot nem ad soha, pedig ha jól látom kellene. Mit kellen másképp csinálnom?

A Befagyott Óriásoltárt 1 mezővel mozgasd jobbra, utána a Kultuszkövetők terét is 1 mezővel jobbra, és már is érintkezik a Főniximádsággal az együttes mind a 4 másik tagja, és fogsz kapni TP-t.
 

DeletedUser1600

Vendég
Sziasztok!
Hogy oldható meg telefonon az alkalmazásban, ill. gépen, hogy könnyen átlépkedjek egyik világból a másikba? (Elvenar és Winyandor...)
Köszi!
 
Fent