• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Szamanta

Újonc
Üdv. Kérdezném, hogy miért kell eldobni a levegő manifesztációm termelését, mi hiányzik a jó termeléshez?
Köszönöm:
 

DeletedUser7212

Vendég
Szia Szamanta ,

Első körben, arra gondolnék, telítődött a raktár ( ami a fajoknál, jelen esetben az elementáloknál a portál ) Elvenári Eszenciával. Ezért nem tudod beszedni a termelést, nem tudsz új termelést índítani. Ezt kellene elhasználnod, vagy emelni a portál szintjét, ami most 1-es.
 
Kérdésem a következő lenne: Vajon miért van az, hogy a Testvériségi kalandok nincsenek összhangban a Bajnoksággal??? nehogy véletlen teljesíteni lehessen az elvárásokat gyémántok nélkül? Nem tisztességes szerintem!
 

Mihaszna

Veterán
Kérdésem a következő lenne: Vajon miért van az, hogy a Testvériségi kalandok nincsenek összhangban a Bajnoksággal??? nehogy véletlen teljesíteni lehessen az elvárásokat gyémántok nélkül? Nem tisztességes szerintem!

Nem tudsz olyan időpontot belőni, ami összhangba lenne a Bajnoksággal, mert nem egy 1 hetes esemény. Továbbá: Tegnap nyílt meg a torony (gondolom emiatt kérdezted), ott is és onnan is lehet szerezni jelvényeket , valamint azt is vedd figyelembe, hogy nem mindenki rendelkezik jeges medvével és D111-es csodával, hogy null várakozási idővel meglovagolja a tartományokat, tehát, ha volna is lehetőség rá, nem lendítene sokat rajta.

Jah, igen.. ,,ha volna": Ha volna sonkánk csinálhatnánk sonkás tojást. ha lenne itthon tojás.. :)
 
Nem tudsz olyan időpontot belőni, ami összhangba lenne a Bajnoksággal, mert nem egy 1 hetes esemény. Továbbá: Tegnap nyílt meg a torony (gondolom emiatt kérdezted), ott is és onnan is lehet szerezni jelvényeket , valamint azt is vedd figyelembe, hogy nem mindenki rendelkezik jeges medvével és D111-es csodával, hogy null várakozási idővel meglovagolja a tartományokat, tehát, ha volna is lehetőség rá, nem lendítene sokat rajta.

Jah, igen.. ,,ha volna": Ha volna sonkánk csinálhatnánk sonkás tojást. ha lenne itthon tojás.. :)
:) Úgy látom te egész jól otthon vagy ezekben a dolgokban..., kérdeznék még egyet, hátha erre is tudsz nekem felelni. A játékosok átpakolása miatt már nagyon sokat mérgelődtem. Amikor kérdezősködtem, leráztak azzal, hogy az inaktív játékosokat pakolgatják illetve törlik. Ez már ott megbukik, hogy a naponta oda-vissza látogatott szomszédaimról volt szó. (a mai napig tűnnek el a térképről olyanok akik amúgy nem lent vannak, hanem középen) Viszont ennek kapcsán az lenne a kérdésem, hogy ha pl. engem elpakolnának valahová, jó messzire, mi a helyzet a már felfedezett tartományaimmal??? Amikor új fejezetbe lépünk, kell bizonyos mennyiség a már felfedezett tartományokból. Ha én egy teljesen új helyre kerülök a térképen, egy db sem lesz körülöttem. Azokkal mi a helyzet? Te tudod?
 

Putyika

Veterán
Nem tudsz olyan időpontot belőni, ami összhangba lenne a Bajnoksággal, mert nem egy 1 hetes esemény.
Miért nem? Ha kedden kezdődne a kaland, akkor szinte a teljes ideje alatt lehetne bajnokizni.
Tegnap nyílt meg a torony (gondolom emiatt kérdezted), ott is és onnan is lehet szerezni jelvényeket
Lehet, de sokkal kevesebbet és csak "találkozósat", "ereklyéset" nem.
azt is vedd figyelembe, hogy nem mindenki rendelkezik jeges medvével és D111-es csodával, hogy null várakozási idővel meglovagolja a tartományokat, tehát, ha volna is lehetőség rá, nem lendítene sokat rajta.
Pont ez a lényeg! Ebben az időzítési formában jelentős előnyt élveznek azok akik rendelkeznek Időugrással és/vagy Jegesmacival, mert 2 bajnokit is meg tudnak csinálni 1 kaland alatt. Akiknek viszont ezek nincsenek meg, talán 2 fél bajnokit tudnak.
Viszont ennek kapcsán az lenne a kérdésem, hogy ha pl. engem elpakolnának valahová, jó messzire, mi a helyzet a már felfedezett tartományaimmal???
Bár nem nekem szól a kérdés, de azért belekotyogok. Amikor költözöl, akkor viszed magaddal a felderített tartományokat. Mindig olyan helyre pakol a gép, ahol ugyanolyan tartományok vesznek körül, mint ahonnét elrakott. Pontosan annyi és olyan tartományod lesz, mint most van.
Amikor kérdezősködtem, leráztak azzal, hogy az inaktív játékosokat pakolgatják illetve törlik.
Nemcsak az inaktív játékosokat pakolgatják, az aktívakat is. Két irányú a dolog. A mindennap belépő játékosokat igyekeznek a térkép közepefelé mozgatni, ezért tűnnek el az aktív szomszédaid. Legalábbis ez volt a terv, amikor ezt bevezették....hogy valójában mennyire működik jól a rendszer, azt nyilván nem tudhatjuk.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
:) Úgy látom te egész jól otthon vagy ezekben a dolgokban..., kérdeznék még egyet, hátha erre is tudsz nekem felelni. A játékosok átpakolása miatt már nagyon sokat mérgelődtem. Amikor kérdezősködtem, leráztak azzal, hogy az inaktív játékosokat pakolgatják illetve törlik. Ez már ott megbukik, hogy a naponta oda-vissza látogatott szomszédaimról volt szó. (a mai napig tűnnek el a térképről olyanok akik amúgy nem lent vannak, hanem középen) Viszont ennek kapcsán az lenne a kérdésem, hogy ha pl. engem elpakolnának valahová, jó messzire, mi a helyzet a már felfedezett tartományaimmal??? Amikor új fejezetbe lépünk, kell bizonyos mennyiség a már felfedezett tartományokból. Ha én egy teljesen új helyre kerülök a térképen, egy db sem lesz körülöttem. Azokkal mi a helyzet? Te tudod?

Ha új helyre kerülsz akkor a tartományaid megmaradnak, ezeket nem kell újra feloldanod. Arra, hogy ki miért pakolt el a rendszer általánosságban nem lehet megmondani, minden fióknál más és más indok fordulhat elő. Attól, hogy valaki aktív ugyanúgy máshova kerülhet, pl. egy aktívabb környezetbe kerül áthelyezésre. Mivel számunkra is eléggé "fekete doboz" ezért ennél pontosabb információt mi sem tudunk neked adni jelenleg.
 

Mihaszna

Veterán
Miért nem? Ha kedden kezdődne a kaland, akkor szinte a teljes ideje alatt lehetne bajnokizni.

Ne akard, hogy Kedden kezdődjön, mert sokkal rosszabbul járnál, mint pl. most. A Kaland 11-kor indul, a bajnokság meg este 7 kor. Kapásból 8 óra kiesés (várakozási idő), + ha hozzáadjuk a Szombat este 10-től Vasárnap délután 4-ig való várakozási időt (a torony miatt), ami + 18 óra, akkor összesen 26 órát vesztesz. Viszont így, hogy Csütörtökön kezdődött, így csak 18 órát veszítettél.

Lehet, de sokkal kevesebbet és csak "találkozósat", "ereklyéset" nem.

Ha ereklye kell, akkor ott az Akadémia (barkácsolás), illetve a Világtérkép. Amikor a kisebb játékosok "panaszkodnak", hogy nincs ereklyéjük, akkor általában ezek a jó tanácsok szoktak elhangzani. Ezek a dolgok ránk, nagy játéksokra is érvényesek, hisz ugyan azt a játékot játsszuk mi is. És mivel a felderítési idő lesz a következő reakció, igen, nekem is több nap 1 db felderítés, de egy élelmes ember tartalékol. Arról a kisebb játékosok pedig igazán nem tehetnek, hogy mi hol tartunk a játékban.. Egyébként a Végtelen Ásatás csoda ilyenkor jól jön. Tartományonként 16 ereklye. "jobb, mint a Bajnokság"
 

Gin2

Újonc
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy miként tudom teljesíteni a heti küldit mivel az utolsó fejezetet is befejeztem így hol is tudom felhasználni a portálprofitot?343419648_618281016865762_3612303505349023389_n.jpg
 

Hakapeszi88

Újonc
Sziasztok! Arról szeretnék érdeklődni, hogy az elfelejtettek visszhangja épülethez felhasználható az elfeledettek viszhangja ereklye, és csak elírás az, hogy az egyik "J"-vel a másik "D-vel van, vagy van külön elfelejtettek visszhangja és elfeledettek visszhangja épület is? Köszönöm a válaszokat
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok! Arról szeretnék érdeklődni, hogy az elfelejtettek visszhangja épülethez felhasználható az elfeledettek viszhangja ereklye, és csak elírás az, hogy az egyik "J"-vel a másik "D-vel van, vagy van külön elfelejtettek visszhangja és elfeledettek visszhangja épület is? Köszönöm a válaszokat
Kedves Hakapeszi88
Köszönjük szépen az észrevételt, remélem egyre gondolunk, máris továbbítom.
További kellemes játékot kívánunk!
 

Csatolmányok

  • elfeledett épület.png
    elfeledett épület.png
    164,2 KB · Megtekintések: 8
  • elfeledett ereklye.png
    elfeledett ereklye.png
    150,2 KB · Megtekintések: 8
Fent