• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

BLERO

Felderítő
Hali!
Másnál is elfogyott a törp páncél a toronyban? Lassan 2 hónapja nem jön, pedig előtte minden héten jött min 1, vagy az volt a nem normális?
Kezdek aggódni, mert anélkül elég karcsú lesz a harc...
B.
 
Hali!
Másnál is elfogyott a törp páncél a toronyban? Lassan 2 hónapja nem jön, pedig előtte minden héten jött min 1, vagy az volt a nem normális?
Kezdek aggódni, mert anélkül elég karcsú lesz a harc...
B.
Én kaptam múlt héten is, meg most is egyet, a legtetején.
 

Erica

Veterán
Hali!
Másnál is elfogyott a törp páncél a toronyban? Lassan 2 hónapja nem jön, pedig előtte minden héten jött min 1, vagy az volt a nem normális?
Kezdek aggódni, mert anélkül elég karcsú lesz a harc...
B.
Szia!
Kis mázlista, nekem esetleg havi 1x vagy 2x (de akkóó bódottág van és cejelem) ad a torony. Téged nagyon szeretett.
 

Szerencse fia

Veterán
Hali!
Másnál is elfogyott a törp páncél a toronyban? Lassan 2 hónapja nem jön, pedig előtte minden héten jött min 1, vagy az volt a nem normális?
Kezdek aggódni, mert anélkül elég karcsú lesz a harc...
B.
Szia!
Igen, nálam is dettó! Olyan ritka, mint a fehér holló! Ráadásul jómagam amióta van torony minden héten maxolom, s van összehasonlítási alapom. Tehát régebben azért volt olyan hét hogy kaptam 2-3-at is. Ehhez képest már vagy fél éve ez brutálisan lecsökkent, s 2 havonta 1 árva páncél esik csak be a raktárba.....
 

BLERO

Felderítő
Szia!
Igen, nálam is dettó! Olyan ritka, mint a fehér holló! Ráadásul jómagam amióta van torony minden héten maxolom, s van összehasonlítási alapom. Tehát régebben azért volt olyan hét hogy kaptam 2-3-at is. Ehhez képest már vagy fél éve ez brutálisan lecsökkent, s 2 havonta 1 árva páncél esik csak be a raktárba.....
Az kimaradt, én is maxolok, de ez szerintem egyértelmű volt. A lényeg, mostanság se láda, se törp...
 
Az kimaradt, én is maxolok, de ez szerintem egyértelmű volt. A lényeg, mostanság se láda, se törp...
Mondjuk a ládák nálam is megcsappantak. Volt, amikor összejött akár 10-15 láda is, mostanában szinte csak a szintek végén van, elvétve egy-egy kékkel megspékelve.
 
Sziasztok!
Nem tudok eligazodni a kaland időtartamán! Ha a városból nézem, még több mint 70 óra van hátra, az majdnem 3 nap, ha az örvénynél nézem, ott 2 napot mutat:oops:
 

Ildiko13

Újonc
Sziasztok. Lenne egy olyan kerdesem,hogy ha a toronyban felmegyek a magas folyosokig es ki is nyitom a kaput,akkor miert nem kapom meg az 50 gyemantot? Ez mar nem az elso eset.
 

Wiccara

Veterán
miert nem kapom meg az 50 gyemantot?
A jobb oldali jutalom csak akkor jár, ha azt a csapat összpontszáma eléri ( középen a higanyszerűen emelkedő csík.) Tehát, ha te áthaladsz, de a többiek lemaradnak és a csapat nem éri el a gyémántos szintet, akkor az lakat alatt marad. Azt kapod meg, ami alattad a jobb oldalon pipálva van.
 

Ferenc99

Erős harcos
Azért az egy kicsit megtévesztő , hogy 19500 gyémántért van kiírva az utolsó prémiumbővítés és akinek mind megvan de nem számolta meg annak is ugyanez van kiírva , mintha nem emelkedne , ez lehetséges ?
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Azért az egy kicsit megtévesztő , hogy 19500 gyémántért van kiírva az utolsó prémiumbővítés és akinek mind megvan de nem számolta meg annak is ugyanez van kiírva , mintha nem emelkedne , ez lehetséges ?

Szia!

Jelenleg ez az utolsó bővítés ami elérhető a játékban, természetesen újabb fejezetek további bővítéseket hozhatnak.
Nem gondolnám, hogy megtévesztő mivel szürkén (inaktívan) jelöli a játék a 'következő' elérhető bővítést, ugye ami jelenleg nem létezik, hiszen 45. prémium bővítés érhető el. :)
 

molly72

Újonc
Sziasztok ! Segítséget kérnék Elvenárba léptem : nem tudom,hogy a gyárat, mezőgazdaságot,műtermet oldjam fel .. Léci segítsetek .. Köszi előre is .
 

Szerencse fia

Veterán
Sziasztok ! Segítséget kérnék Elvenárba léptem : nem tudom,hogy a gyárat, mezőgazdaságot,műtermet oldjam fel .. Léci segítsetek .. Köszi előre is .
Szia Molly!

A techfán ki kell kutatnod a gyárat, mezőgazdaságot, műtermet. Ha ez megtörtént, utána az akadémiához csatlakoztatva tudod őket elhelyezni.

Üdv.: Szeri :)
 

DeletedUser7154

Vendég
Sziasztok. A jatékban megjelenik az üzenet de mikor megakarom nyitni csak az üzenetben levő résztvevőket latom. Az üzenet tartalmat nem.
Elnézést de az A ( ékezetes A )-t nem akarja a laptopom kezelni.
 

Mihaszna

Veterán
Üdv.

Az Álmok szezonja illetve a Üstös dolog - ami a Bétán fut -, az az élő világban a reális vagy az álom kategóriába tartozik?
 
Fent