• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

maria54

Újonc
Sziasztok, annyit szeretnék kérdezni milyen sűrűn jelenik meg barkácsolásban a "kisállat eledel" mert nálam nagyon ritkán :(
van olyan amikor nincs 1 darabom se vagy 3 hétig.
 
Utoljára szerkesztve:

Szerencse fia

Veterán
Sziasztok, annyit szeretnék kérdezni milyen sűrűn jelenik meg barkácsolásban a "kisállat eledel" mert nálam nagyon ritkán :(
van olyan amikor nincs 1 darabom se vagy 3 hétig.
Szia Mária! :)

Az állateledel megjelenése a varázsakadémiában random. Emiatt érdemes picit rásegíteni az "egy korty tisztasággal" ha nagyon kifogysz belőle ;)

Üdv.: Szeri
 

Herannin

Erős harcos
Sziasztok, annyit szeretnék kérdezni milyen sűrűn jelenik meg barkácsolásban a "kisállat eledel" mert nálam nagyon ritkán :(
van olyan amikor nincs 1 darabom se vagy 3 hétig.
Érdemes a varázsakadémián egy korty tisztasággal úgy beállítani a 6 órás váltásokat, hogy még este, lefekvés előtt megjelenjen az új sor. Mivel naponta 4 váltás van, ezért ha csak 1el több sornyi lehetőséget is kapsz és látsz naponta az már 3-->4re már 33%-kal nagyobb esélyt jelent, hogy látsz eledelt (feltéve, hogy napközben megnézed mind a 3db 6 órás barkács lehetőséget.
Mielőtt új sor jelenik meg, figyelj arra is hogy épp ne legyen barkácsolás folyamatban, mert akkor az új sor 5 lehetősége közül csak 4 új lehetőség jelenik meg. Ha erre figyelsz, akkor 4 helyett mindig 5 új barkácsolási lehetőséget kapsz, ami további 20%-kal növeli az esélyed, hogy kisállat eledelt dobjon az akadémia.
 

Rikari

Veterán
Az volna a legjobb, ha nem kellene mahinálnunk az időkkel, az üres helyekkel, továbbá azzal operálgatni, hogy az esélyeinket növeljük. Egy jól beállított randomitással ez mind megszünne. A "jól" beállítás alatt azt értem, hogy azzal arányosan nőne az eledelek megjelenési gyakorisága, ahogyan szaporodnak az etetni való állatok a városainkban. Az eledelek megjelenése folyamatosan kullogó üzemmódban van az etethető épületek számához képest, és hiába könyörgünk nem változik semmi, csak még több, és újabb éhezőt hoznak a játékunkba az Eventekkel.
Gyakorlatilag az eledel hiánya megbénít egy rendszeresen bajnokizó, tornyozó játékost, mert messze a képességei alatt tud teljesíteni, ha nem kap elegendő tápolási lehetőséget hozzá az Akadémiában. Utol kellene már egyszer érni ennek a két dolognak egymást. Vannak az éhes szájak, és legyen hozzá gyakoribb eledel, amiért szintén beáldozunk bármit is, bármikor, hogy megszerezzük...csak jelenjen meg végre többször a barkácsban.
 

BLERO

Felderítő
Sziasztok, részben igazat adok, de erre dobták be a Sós falatok épületet szerintem a fejlesztők, minden eventen nyerhető az utóbbi időben.
Én nem panaszkodom, nekem pörög rendesen, nem kellett még leraknom, rendszeres fogyasztás mellett is gyarapodik a raki...
B.
 

Herannin

Erős harcos
Az volna a legjobb, ha nem kellene mahinálnunk az időkkel, az üres helyekkel, továbbá azzal operálgatni, hogy az esélyeinket növeljük. Egy jól beállított randomitással ez mind megszünne. A "jól" beállítás alatt azt értem, hogy azzal arányosan nőne az eledelek megjelenési gyakorisága, ahogyan szaporodnak az etetni való állatok a városainkban. Az eledelek megjelenése folyamatosan kullogó üzemmódban van az etethető épületek számához képest, és hiába könyörgünk nem változik semmi, csak még több, és újabb éhezőt hoznak a játékunkba az Eventekkel.
Gyakorlatilag az eledel hiánya megbénít egy rendszeresen bajnokizó, tornyozó játékost, mert messze a képességei alatt tud teljesíteni, ha nem kap elegendő tápolási lehetőséget hozzá az Akadémiában. Utol kellene már egyszer érni ennek a két dolognak egymást. Vannak az éhes szájak, és legyen hozzá gyakoribb eledel, amiért szintén beáldozunk bármit is, bármikor, hogy megszerezzük...csak jelenjen meg végre többször a barkácsban.
Lehetne esetleg egy ősi csoda, ami úgy mint az orákulum, akár hetente termelne 1-2-3 db-ot.
 

Wiccara

Veterán
hol lehet megtalálni
Szia,

ritka kincs és nehezen elérhető. A mostani eventen pl nem is találtam a nyeremények között.
Ha megnézed a díjak sorát, akkor a felső sorban ( királyi díjak) között volt az előzőnél, ahol most pl az Elveszett Előőrs található. A sós falatok is időlimites, 10 napig aktív és 45 óránként termel 1 eledelt.
 

BLERO

Felderítő
Szia,

ritka kincs és nehezen elérhető. A mostani eventen pl nem is találtam a nyeremények között.
Ha megnézed a díjak sorát, akkor a felső sorban ( királyi díjak) között volt az előzőnél, ahol most pl az Elveszett Előőrs található. A sós falatok is időlimites, 10 napig aktív és 45 óránként termel 1 eledelt.
Szia!
korábbi valamelyik eventen kapható volt, mert a királyit nem szoktam nyitni, és van a rakimban
B.
 

Herannin

Erős harcos
Én majdnem minden nap gyártok. Most lőttem el 2 X 10-et a Vörös panda Mestereimre + kapott a Jeges macim is ajándékba egyet :)
Vadászom már egy ideje a vöröspanda ereklyéket, mert amikor volt az event akkor barna macira konvertáltam, mert az fontosabb volt hogy 10es legyen. Azt lehet amúgy tudni, hogy vöröspanda mester ereklyét kb mikor lehet szerezni, vagy arra konvertálható ereklyét mikor?
 

Mihaszna

Veterán
Azt lehet amúgy tudni, hogy vöröspanda mester ereklyét kb mikor lehet szerezni, vagy arra konvertálható ereklyét mikor?
Az, hogy a toronyban mikor lesz újra elérhető, nem tudom, konvertálni pedig (szerintem) a következő Állatövi eseményen lesz lehetőség, esetleg ha úgy hozza a sors - s lesz ilyen -, akkor a 2022-es Black Friday napokon. De gondolom ezzel nem mondtam újat. :)
 

Herannin

Erős harcos
Az, hogy a toronyban mikor lesz újra elérhető, nem tudom, konvertálni pedig (szerintem) a következő Állatövi eseményen lesz lehetőség, esetleg ha úgy hozza a sors - s lesz ilyen -, akkor a 2022-es Black Friday napokon. De gondolom ezzel nem mondtam újat. :)
Hát nekem mondtál újat, mert nem szoktam ezeket nézegetni. Toronyban bízok, mert fizetni nem fogok, jövő őszig meg nem lenne jó várni.
 

Ferenc99

Erős harcos
Mikor lesz Black Friday napok ?
Jó lenne ha lehetne venni holdkőtár szettet , kiegyensúlyozná picit a később kezdőknek a játékot .
Jegesmedvét is lehessen olyankor venni , nagyon jó lenne :)
 
Fent