• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Wiccara

Veterán
Van olyan akinél több
Persze, hogy van. A toronystop előtt korlátlan holdkőtár szettet lehetett összeszedni.
Az első macis eventnél pedig akkora baklövést követtek el, hogy korlátlan mennyiségű medvét lehetett begyűjteni az eventen, hogy azóta a medvék és a tűzfőnix is szigorúan elzárt, korlátozott, sorszámozott... műkincsek lettek ;)
Azóta akinek nincs, annak csak 1 lehet, slussz.
 
Utoljára szerkesztve:

Herannin

Erős harcos
Mikor lesz Black Friday napok ?
Jó lenne ha lehetne venni holdkőtár szettet , kiegyensúlyozná picit a később kezdőknek a játékot .
Jegesmedvét is lehessen olyankor venni , nagyon jó lenne :)
10 holdkőtár készletem van a rakiban. Régen még úgy éreztem, hogy érdemes használni, de ma már látom, hogy egyáltalán nem kell. Szerintem jobb helyre is lehet pénzt költeni (területvásárlás, főnixereklye tűzfőnixhez, medve ereklye barna macihoz és jeges macihoz).
 

BLERO

Felderítő
hali!
Nekem rendszeresen jön maci ereklye is, és könyv is, választható 3 maciereklyével barkácsba.
B.
 

Ferenc99

Erős harcos
10 holdkőtár készletem van a rakiban. Régen még úgy éreztem, hogy érdemes használni, de ma már látom, hogy egyáltalán nem kell. Szerintem jobb helyre is lehet pénzt költeni (területvásárlás, főnixereklye tűzfőnixhez, medve ereklye barna macihoz és jeges macihoz).
Herannin mennyi van a városodba letéve ?
 
Sziasztok!
A Száműzött Bosszúja Fejezet végére értem. Az utolsó kutatás a Végső erő, melynek feloldásához 1 db Végső anyagot kér. Gondolom, ezt majd a portál lebontásával kapom, vagy egy fejezet feladat elvégzésével. A gondom az, hogy megakadtam. A portálom, csak 3-as szintű. A fejezet feladat azt kéri, hogy fejlesszem 4-es szintre, amit nem áll szándékomban megtenni. Rengeteg időt és még több nyersanyagot igényelne, de minek, ha végeztem a fejezettel? Hogyan tudnám feloldani az utolsó kutatást?
 

Herannin

Erős harcos
Sziasztok!
A Száműzött Bosszúja Fejezet végére értem. Az utolsó kutatás a Végső erő, melynek feloldásához 1 db Végső anyagot kér. Gondolom, ezt majd a portál lebontásával kapom, vagy egy fejezet feladat elvégzésével. A gondom az, hogy megakadtam. A portálom, csak 3-as szintű. A fejezet feladat azt kéri, hogy fejlesszem 4-es szintre, amit nem áll szándékomban megtenni. Rengeteg időt és még több nyersanyagot igényelne, de minek, ha végeztem a fejezettel? Hogyan tudnám feloldani az utolsó kutatást?
A 4. szintű bosszú erődjének az eladásakor kapod meg a végső anyagot. A 3. szintű erődöt 4. szintre kell fejlesztened ahhoz, hogy a lebontásával megkapd a végső anyagot.
 

Ferenc99

Erős harcos
Sziasztok !
Csak kiváncsiságból kérdezem ha a hegyi csarnoktól elvesszük az utat miért csökken a kultúra ?
 

Wiccara

Veterán
ha a hegyi csarnoktól elvesszük az utat miért csökken a kultúra
Szia,

kölcsönhatások miatt, maga a csoda nem képez kultipontot.
De az elfeledett őrtoronynál számít az "ősi csodák szintjei" ezért ha egy csoda ( az összes szintjével) kiesik, kevesebb kultit fog adni.
Az "ősi csodák szintjei" képlet több helyen is megtalálható.
 

Ferenc99

Erős harcos
Szia,

kölcsönhatások miatt, maga a csoda nem képez kultipontot.
De az elfeledett őrtoronynál számít az "ősi csodák szintjei" ezért ha egy csoda ( az összes szintjével) kiesik, kevesebb kultit fog adni.
Az "ősi csodák szintjei" képlet több helyen is megtalálható.
Köszönöm többet kell olvasnom elvenarról.
Átnézem a csodákat is mit tudnak . Ez a jó kis játék nagyon bonyesz .
Csodák teleportálása vajon lesz valamikor?
 

Herannin

Erős harcos
Köszönöm többet kell olvasnom elvenarról.
Átnézem a csodákat is mit tudnak . Ez a jó kis játék nagyon bonyesz .
Csodák teleportálása vajon lesz valamikor?
Hát ez jó kérdés. Ha egy csoda félig meg van töltve és valaki el szeretné teleportálni a rakiba, akkor ott a rendszernek meg kellene jegyeznie, hogy mi volt az állás a csodában és mely játékosok hogy álltak benne. A rúnafázisban lévő csodáknál meg ugye ott van az a helyzet, hogy meg kellene jegyeznie a rendszernek, hogy hány rúna volt berakva a csodába a teleportáláskor. Ennek a programozhatóságának a nehézségébe nem látok bele, mert nem értek hozzá ennyire, de ez lehet hogy ez nagyon megnövelné az üzemeltetők költségeit.
Szerintem a teleportálás olyan csodáknál lenne egyszerűen kivitelezhető, amik már maxolva vannak, hiszen akkor már nem kell foglalkozni azzal, hogy ki hány pontot rakott bele, vagy hány rúna van berakva.
Ha nem vagy biztos benne, hogy egy csodára szükséged van, akkor inkább ne rakd le és ne fejleszd, mert az a rengeteg tudáspont lehet egy másik csodába jól jönne. Érdemes nagyon megfontolni, mert vannak rettentően gyenge és rettentően erős csodák, illetve vannak amik egymás hatását erősítik. Nagyon nagyok a különbségek és a játék során a csodák felfejlesztése a legtöbb játékosnak évekbe kerül.
 

quky

Újonc
Sziasztok!
Meg tudná valaki mondani, hogy mivel tudok termelni csapdákat és temetkezési tárgyakat?
Köszi
 

Herannin

Erős harcos
Sziasztok!
Meg tudná valaki mondani, hogy mivel tudok termelni csapdákat és temetkezési tárgyakat?
Köszi
Szerintem az Amuni korban/fejezetben vagy. Ha belemész az épületek menübe, akkor ott a vendégek fül alatt keresd meg az Aranyművest és a csapdakészítő épületeket, mert azokkal tudsz ilyeneket gyártani.
 
Fent