• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Tegnapról máracsökkent a gyémántom anélkül hogy költöttem volna! Nem ez az első eset tudok-e tenni ellene?

Valószínűleg valamire használtad a játékban a gyémántodat, amit nem vehettél észre, mivel a figyelmeztető ablakot kikapcsoltad. Ha továbbra is érdekes az eset, akkor ahogy több válasznál is láthattad Support keresztül tudsz érdeklődni pontosan mi történt.

Nekem van egy emlékképek, sok év távlatából, amikor a mobil app még új dolognak számított, és angol (általam nem beszélt) nyelven működött. És akkor felajánlott valami névváltoztatást, amivel én éltem is. Nem is igen értettem mi az amit csinálok, de mikor sikerült megörültem. Persze az örömöm nem tartott sokáig, mikor láttam, hogy egyszeri dolog volt, és csak arra az egy karakterre vonatkozott.

Egy időben (pontosan nem tudom megmondani) volt olyan, hogy a játékos, aki éppen csak regisztrált mondjuk Facebook-on keresztül vagy az applikációban és nem adott meg nevet, kapott egy ideiglenes nevet és amikor már szerette volna a fiókját megerősíteni, illetve további funkciókat használni, akkor kellett utólag megadni egy felhasználó nevet. Ez elvileg már módosítva lett, így nem nagyon fordul ez már elő.
 

Spectral

Újonc
Sziasztok.
Sorry, ha már volt róla szó a közelmúltban, de így hirtelen nem találtam róla beszélgetést:
Van tervben új világ indítása? Vagy van olyan infó miszerint biztos, hogy nem lesz?
 

Goldi4

Újonc
Sikerült megszereznem a tiltott romok épület együttest. egy ideig kaptam is kombináló katalizátort a begyűjtés során, most pedig már nem . vajon miért? köszönöm ha válaszolnátok.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
most pedig már nem
Szia,

nézd meg kérlek, hogy egy esetleges városrendezés miatt nem borult-e az épületek viszonya. Hiába van meg az összes elem, mindegyiknek érintkeznie kell a "tiltott romok" egységgel.

További jó játékot kívánok,
Niraya

ui: Arendyllben nem találtam meg nálad, de pl a hóbagoly szett 3 eleme (is) szétszórtan van a városodban, így nem adnak bónuszt.
A másik világban a "misztikus álom" elem nem érintkezik a "tiltott romok" résszel, az lesz a bibi ;) Az, hogy a sarkuk összeér, még kevés, egy kockaoldalnyi érintkezés kell.
 
Utoljára szerkesztve:

Amarie

Újonc
Sziasztok.
Két kérdésem lenne:
A tartományi bővítéseknél elértem a limitet, fog ez változni?
Helyhiány miatt a vendégfaj épületeit csak folyamatosan építeném fel,és mindig csak az adott terméket termelném, ami meg nem lesz a szükséges mennyiség.( raktárban elfér. )Működőképes lehet ez az ötlet?
 

Kira7

Veterán
Sziasztok.
Két kérdésem lenne:
A tartományi bővítéseknél elértem a limitet, fog ez változni?
Helyhiány miatt a vendégfaj épületeit csak folyamatosan építeném fel,és mindig csak az adott terméket termelném, ami meg nem lesz a szükséges mennyiség.( raktárban elfér. )Működőképes lehet ez az ötlet?
Szia!
Később az újabb fejezeteknél jön még be tartományi bővítés, de nem mindegyiknél.
Úgy látom az elvenároknál tartasz itt találsz hozzá infókat.:
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/az-elvenar.2844/
Az elvenároknál a vendég faj épületeiből műterem, gyár, meződazdaság csatlakozni kell a akadémiához, a bölcsességterme meg ehhez a 3-hoz, helyre szükséged lesz. Át kell variálnod a városod hogy legyen a vendég fajhoz elég helyed...ilyenkor lehet használni a teleport varázslatot is.
 

quky

Újonc
Sziasztok!

Átjutottam az Elementálok fejezetbe. Kérdésem az, hogy eladhatom-e az előző fejezetben használt Forrás-liget-et és a kapcsolódó építményeit vagy még szükség lesz rájuk?

Köszi: quky
 

Zaron

Felderítő
Sziasztok!

Átjutottam az Elementálok fejezetbe. Kérdésem az, hogy eladhatom-e az előző fejezetben használt Forrás-liget-et és a kapcsolódó építményeit vagy még szükség lesz rájuk?

Köszi: quky

Ha az előző fejezet feladatai eldobhatókká váltak, pörgesd a végéig azokat, a végén add el a forrás ligetet, hogy kapj gyémántot. Viszont addig ne oldd fel a Fejlett felderítő kutatást, mert akkor már nem adja be a feladatokat.

 

quky

Újonc

Ha az előző fejezet feladatai eldobhatókká váltak, pörgesd a végéig azokat, a végén add el a forrás ligetet, hogy kapj gyémántot. Viszont addig ne oldd fel a Fejlett felderítő kutatást, mert akkor már nem adja be a feladatokat.

Köszönöm szépen a választ!
 

Zaron

Felderítő
Ez biztos , hogy így van? Korábban nem történt ugrás a feladat sorban, attól hogy fejezetet váltottunk.
Milyen ugrásra gondolsz? Az előző fejezethez tartozó feladatok csak addig láthatóak és válnak eldobhatóvá (amelyeket nem akarunk vagy nem érdemes megcsinálni), amíg a fejezetváltás ( ládanyitás) után nem kutatunk ki vmit. Van olyan fejezet, amelyben fel kell oldani valamit, és még beadja a feladatokat, de a szóban forgó esetben a törpökből a tündérekbe elveszted a forrás-liget eladásáért járó gyémántszerzés lehetőségét, ha a fejlett felderítőket a tündéreknél kinyitod. ( Jelen esetben még csak a törpös kutatás van kész, de a feladatokat nem vittük végig.)
Persze, aki nem hiszi, járjon utána.
 
Fent