• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Az Elvenar

Mihaszna

Veterán
Függetlenül attól, hogy én még messze nem tartok ott, ahol már más "unatkozott", üdvözlöm az Új Fajt, és köszönöm nekik a 20 Tudáspontot. :rolleyes::p:D
 

gilingalang

Veterán
Juhú, üdv az új fajnak, az épületek többsége naaaagyon szép lesz! ♥ A haladással meg ráérünk, fél évig úgysem lesz új faj. :D
EGK-n nem látok még a vendégfaj épületek elrendezésére terveket, esetleg máshol tudtok ilyenről?
Más, ami mellékszál, de most újra lesz jelentősége: a piacos szűrők ötletei mind elbuktak? Nagyon jó lenne szűrni a keresztajánlatokat és a 2 csillagnál rosszabb ajánlatokat, na meg mobilon a tesók kéréseit. Van rá remény, hogy lesz ezen a téren fejlesztés?
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Ja, persze. Köszi.

Épp azt néztem, hogy akár építhetek is 1-1 új érző árut termelőt. Most mindháromból 2-2 van, de kellhet a 3. is.
 

SirSmithy

Veterán
A borzasztó az, h újra építeni kell az Epitos portált (magot), h a küldetés miatt újra lebontsuk. Vajon hagy jatekos törölte már aki rég a fa végére ért?!
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok,
Átléptem az Elvenar fejezetbe (kikutattam a fejlett felderítőt), és fejleszteni szerettem volna az egyik event-es épületemet, de csak kutatást ajánl fel. Meg tudná mondani valaki, hogy pontosan mit is kellene kikutatnom ebben az esetben? (természetesen van elegendő királyi restaurációm a fejlesztéséhez)
Előre is köszi! :)
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok,
Átléptem az Elvenar fejezetbe (kikutattam a fejlett felderítőt), és fejleszteni szerettem volna az egyik event-es épületemet, de csak kutatást ajánl fel. Meg tudná mondani valaki, hogy pontosan mit is kellene kikutatnom ebben az esetben? (természetesen van elegendő királyi restaurációm a fejlesztéséhez)
Előre is köszi! :)
Nem lehet, hogy varázslatos lakóépületet vagy műhelyt akartál fejleszteni? Mert ezekhez előbb ki kell kutatni a megfelelő technológiát. (Elvenari Stílusú Lakóépületek és Műhelyek)
 

DeletedUser3108

Vendég
Nem lehet, hogy varázslatos lakóépületet vagy műhelyt akartál fejleszteni? Mert ezekhez előbb ki kell kutatni a megfelelő technológiát. (Elvenari Stílusú Lakóépületek és Műhelyek)
Nem, a jégboszimat akartam felhúzni, meg a szivárvány-ketreceket.
Ui: De egy gép-újraindítás-frissítés megoldotta a dolgot.
Köszi :)
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
A borzasztó az, h újra építeni kell az Epitos portált (magot), h a küldetés miatt újra lebontsuk. Vajon hagy jatekos törölte már aki rég a fa végére ért?!
Nem szóltam... ha lett volna elég helyem, akkor normál játék mellett a küldi időben jött volna ;)
viszont, ha már így felmerült...nekem úgy rémlik, hogy a játék bármelyik portál lebontását elfogadja, nem csak az adott kor belit, vagyis elég megépíteni egy kicsi, pl. törp portált, ha valaki a feladat előtt lebontotta véletlenül és ha azt elbontja megkapja a gyémántot
 

Burney

Felderítő
Hú, de nagy a csend!
Mindenki sokkot kapott a több száz ezres érzőktől a techfában,
vagy még senki nem vette észre? :eek::p:confused:

Tény hogy sokkot kaptam a sok érző áru termelésétől, de mikor a piacon szétnéztem még nagyobb sokk ért néhány igen pofátlan ajánlattól ;)
Lehet felhúzni sok érző árus manut, ami időbe telik, a simákat meg betenni a raktárba....újratervezés ezerrel :D
 

DeletedUser1842

Vendég
Habár még messze vagyok az új fajtól az első benyomáselég pozitív. A fejlesztők kaptak nálam egy jó pontot már csak azért is mert az új faj stílusa hasonló az antik civilizációkéhoz (görög/római).
 

DeletedUser362

Vendég
Szép... és megint itt a nagy kérdés. Vajon mi a tervezők célja ezekkel a nagyon sok helyet igénylő új fejezettel??? A meglévő város felét el kell bontani??? Egyszerűen nem értem :( Illetve sejtem... Azért arra kíváncsi lennék, mennyi lehet a tényleges terület amin elférne mindez? Tudja valaki?
 
Fent