• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Siorna

Veterán
A játék alkalmazásban sem egyenlő, mert aki mobilalkalmazásban játszik, annak ugyanazért a pénzért kevesebb gyémántot ajánl a játék.
Ééés még egy kellemetlenség a mobil alkalmazásban a géphez képest: nem mindig kérdez rá, hogy tényleg meg akarod e venni gyémántért az ezt vagy azt. Így fogyasztottam el már több száz gyémántomat figyelmetlenségből az Építők termelőszigeteiben. "Í.J." pólót felvettem, de azért nem esett jól.
 

Moana28

Felderítő
Beállításokban van egy opció, "gyémánthasználat megerősítése", ha bekapcsolod rá fog mindig kérdezni, hogy "megvásárolod a következőt...".
Nekem eddig mindig megkérdezett így mindent. Bár az igaz, hogy az építők kunyhójában csak gyémántért tünteti fel az építkezés befejezését akkor is, ha van gyorsító. Sajnos nem lehet az épkuhyhóból közvetlenül legyorsítózni egy építkezést.
 
Utoljára szerkesztve:

Syntex

Ex-Csapattag
A játék alkalmazásban sem egyenlő, mert aki mobilalkalmazásban játszik, annak ugyanazért a pénzért kevesebb gyémántot ajánl a játék. Ezért is szoktam gépnél is lenni, pedig az alkalmazás egyre jobb, szépen és jó irányba fejlődik és sokkal kényelmesebb.

Az applikációban azért más a mennyiség, mivel a Google Play szolgáltatásain keresztül, és nem közvetlenül az InnoGames rendszerén keresztül történik a vásárlás, és emiatt további díjak számolódnak fel.
 

Tomi 90

Újonc
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, a feladatom: Legyen 1 legjobb márványmanufaktúrád!!
Az ehhez szükséges kutatást megszereztem, már két szintet (8-9. szint) húztam fel, de még mindig nem teljesült a feladat. Szeretném kérdezni, hányadik szint a legjobb manufaktúra, vagy nem is magát a manufaktúrát kell fejleszteni?? Válaszotokat köszönöm!
 

Siorna

Veterán
Beállításokban van egy opció, "gyémánthasználat megerősítése", ha bekapcsolod rá fog mindig kérdezni, hogy "megvásárolod a következőt...".
Na, most úgy jártam, mint az egyszeri felhasználó: "Nem működik a(z) ....!" - Help desk: "Bekapcsolta?" Itt a gépen be van pipálva a gyémánthasználat megerősítése, eszembe sem jutott, hogy a mobilon ezt újra meg kell tenni. De hogy miért nem?! Így aztán végképp megérdemeltem a gyémántveszteségeket!
Köszi!!!!
 

DeletedUser4281

Vendég
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, a feladatom: Legyen 1 legjobb márványmanufaktúrád!!
Az ehhez szükséges kutatást megszereztem, már két szintet (8-9. szint) húztam fel, de még mindig nem teljesült a feladat. Szeretném kérdezni, hányadik szint a legjobb manufaktúra, vagy nem is magát a manufaktúrát kell fejleszteni?? Válaszotokat köszönöm!

Régen volt hogy "Legjobb"-at kért, de előbb nézd meg a Kutatás-nál, hogy ki van-e fejlesztve, aztán maxold ki a manut. Ennyi. :)
 

DeletedUser5894

Vendég
Az alapanyaggal mindíg probléma lesz, vagy csak az elején ennyire szűk keresztmetszet az a nyersanyag?
 

Rikari

Veterán
Az alapanyaggal mindíg probléma lesz, vagy csak az elején ennyire szűk keresztmetszet az a nyersanyag?
Nem lesz mindig probléma, ha lesz elegendő műhelyed és azok mindig fejlesztve lesznek. Nem tudom hol tartasz, de a minden kezdet nehéz... nem lesz így mindig, csak tartsál ki és ha szűkösen is vagy dolgokkal, próbálj fejlesztgetni. Javaslom, hogy nézegessél meg más városokat is a te korodnak megfelelően hátha látsz bennük építkezési ötleteket. A 10 műhely már jó sokáig kiszolgál, ha azokat gondosan nevelgeted a fajoknak megfelelően.
 

DeletedUser5894

Vendég
Nem lesz mindig probléma, ha lesz elegendő műhelyed és azok mindig fejlesztve lesznek. Nem tudom hol tartasz, de a minden kezdet nehéz... nem lesz így mindig, csak tartsál ki és ha szűkösen is vagy dolgokkal, próbálj fejlesztgetni. Javaslom, hogy nézegessél meg más városokat is a te korodnak megfelelően hátha látsz bennük építkezési ötleteket. A 10 műhely már jó sokáig kiszolgál, ha azokat gondosan nevelgeted a fajoknak megfelelően.

Köszönöm szépen, ezt jó tudni.
 

DeletedUser4917

Vendég
Sziasztok !
Az osztagméretnöveléssel kapcsolatban kérdezném , mi a véleményetek róla ? Segít vagy inkább hátráltat a bajnokin a toronyban a tartományi harcoknál ?
Nem mindegyik kutatást kötelező megcsinálni , de vajon érdemes ? Ha van egy repülő akadémiám akkor többet termel a 3 óra alatt több osztagméret kutatással mint kevesebbel , de megéri ? Mert akkor pl a kaszárny a mágusokból nem teljesít többet , de sokkal többet kér a harcoknál , ahogy írja , hogy nagyobb seregekkel harcolhass !
Na és ? Akkor az ellenfél is nagyobbal fog mert állandó az egyensúly . Bocs , hogy hosszan írtam .
Jó lenne ha többen írnátok véleményt . Köszönöm
 

DeletedUser362

Vendég
Többször volt már olyan érzésem, hogy egy Ősi csoda fejlesztésénél egyáltalán nem emelkedett a ranglista pontjaim száma... Tudom, hogy ezt utólag adja meg és nem előre, mint a többi épületnél, de most kifejezetten figyeltem. Semmi :( Másnak is volt már hasonló?
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok :)

2 kérdésem is lenne, az egyikre Syntex tudna válaszolni, ami így szól: A Gyémántok ládája (fórumos) játékkal kapcsolatban a sorsolás mikor várható? :) Vagy esetleg le van írva, csak átfutottam rajta véletlenül? :rolleyes::D

A másik kérdésemre pedig a régebbi játékosok tudnának válaszolni, ami így szól: Több városban is látok letéve egy nagyon szép "épületet", a Gömbtuskót. Melyik eseményen volt megnyerhető, illetve a mostani (Májusi) eseményhez képest hozzávetőlegesen melyik napi díjjal vetekszik az értéke/tudása? :)
 

Rikari

Veterán
A másik kérdésemre pedig a régebbi játékosok tudnának válaszolni, ami így szól: Több városban is látok letéve egy nagyon szép "épületet", a Gömbtuskót. Melyik eseményen volt megnyerhető, illetve a mostani (Májusi) eseményhez képest hozzávetőlegesen melyik napi díjjal vetekszik az értéke/tudása? :)
[/QUOTE]
A Gömbtuskó egy 2017-ben volt Event (Eldrasil felemelkedése) egyik díja volt. https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/eldrasil-felemelkedése.1698/
Már nincsen nálam lent a városomban amikor játszottunk még nem voltak teleportálók, így le kellett bontanom a hely miatt. Abban nem tudok segíteni hogy összehasonlítsam egy felfejlesztett változatával a jelenlegi épületek közül egyikkel sem.
 

DeletedUser362

Vendég
Mindig annyi ponttal emelkedik, ahány tp volt a kikutatása. Rúnák ott voltak a tarsolyodban, csak lego kérdése; ezért nem jár olyankor ranglista pont.
Bocsi, nem szeretnék vitatkozni... de ha a fejlesztésre kattintasz, egyértelműen látszik, mennyivel kéne nőnie. (ami nem nő) De nem ér annyit, inkább tovább lépek.
 
Fent